Şimdi Ara

Snapdragon 820 yongasetli Xperia Z5 Eylül ayında tanıtılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Snapdragon 820 yongasetli Xperia Z5 Eylül ayında tanıtılabilir

Bu yılı önceki yıllara göre sönük geçiren Sony; Xperia Z4, Xperia Z4v ve Xperia Z3+ gibi amiral gemi modeli versiyonlarıyla piyasada yer almaya çalışıyor. Ancak firma asıl bombasını yıl sonuna doğru patlatacak gibi. 

Xperia Z5 adını alacağı belirtilen modelin Eylül ayında piyasaya çıkacağı iddia ediliyor. Xperia Z4 modelinde Snapdragon 810 yongaseti kullanan Sony, Xperia Z5 modelinde ise Snapdragon 820 yongasetine yer verecek. 

64-bitlik 4 adet özelleştirilmiş Kyro çekirdeğine sahip olacak Snapdragon 820 ile Xperia Z5 modelinin en güçlüler arasında yerini alması bekleniyor. 4GB RAM ile desteklenecek modelde 21MP çözünürlüğünde IMX230 Exmor RS sensör yer alırken, 4500mAh gücünde sınıfının en güçlü bataryası bulunacak. 

Sony’nin muhtemelen IFA 2015 fuarında Xperia Z5 amiral gemi modelini lanse edeceği tahmin ediliyor. Aynı dönemde Galaxy Note 5, Nexus 5 2015, LG G Pro 3, LG G4 Note gibi yeni modeller de Xperia Z5’in karşısına çıkacak.  

• O dönemde Note 5 ve iPhone 7 çıkabilir şansı çok zor....

• Sony'nin kendi cihazlarında kamera konusuna bir el atması gerektiğini düşunmekteyim.

• Ulan değiştir şu kamerayı artık Sony Z1'den beri aynı kamerayı kullanıyosun
  • Daha Z3+-Z4 yeni çıktı.Adamlar 3-4 aya bir yeni flagship model çıkarıyorlar.Sonra biz niye satamıyoz deniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wooiwww 820 ile geliyor büyük devrim büyük devrim

• Sonye, "senin ürettiğin telefonlar bizimkinden iyi çekim yaparsa senden kamera sensörü almayız" diye şantaj mı yapıyorlar, yoksa sony kendi kendine böyle bir kuruntu mu yapıyor, yoksa cidden beceremiyor mu çözemedim. :)

• Öyle bir şey yok biri bi taş attı mı bütün teknoloji siteleri sazan gibi atlıyor :) daha z3 plus doğru düzgün çıkmadı biraz mantıklı düşünelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

Ulan değiştir şu kamerayı artık Sony Z1'den beri aynı kamerayı kullanıyosun

IMX230 henüz hiç bir cihazda kullanılmadı.

• Eylül ayında tanıtırsa resmen kullanıcıyla dalga geçmiş olur. Z3+ (Z4) bile yaygınlaşmamışken tam saçmalık olur.

• Sony telefonlarında kamerayı çok iyi yapsa sonra ürettiği fotoğraf makinalarını video kameraları kime satacak diğerlerinde olmayan ama Sony'de olan böyle bir durum var.
  • bu özelliklerle gelirse ne note 5,ne iphone 6s in esamesi okunur.4500 mah pil deniyor tamamen rakipsiz gelmiş note 5 iphone 6s diyorsunuz :d ama tabiki bu özelliklerle gelmez.en azından pil böyle olmaz.sony kalın telefon yapmayı sevmez,bu pilde ince telefona sığmaz.ama z3+ tan sonra yeni bir amiral gemiye ihtiyaç var çünkü zaten adından belli z3+ ın ara model olduğu

• Yine ince bir detay yüzünden çok satamayacak,normalde sony güzel cihaz yapıyor ama hep birşeyler eksik

• 4.çeyrek ya da 2016 başında çıkması muhtemel bir model.Uluslararası isimlendirmede Z4'ün atlanıp Z3+'da karar kılınması zaten yeni modelin beklenenden erken geleceğinin en büyük alametiydi.S820'de kardeşlerine oranla radikal değişiklikler olacağı ortada.Sony'de buna göre rakiplerinden önce bu çipsete sahip bir cihaz çıkararak öne geçme peşinde.Bekleyelim görelim.

• Tüm yorumlar teker teker eksilenmis. Sony fanboylarinin zoruna gitti herhal yorumlar :)

• Eğer donanımdan taviz vermez bönkör davranırlarsa bu telefon rahat 5 yıl insanı götürür.. Yeni telefon almaya gerek kalmaz. Zaten teknoloji durma noktasına geldi artık ilgi çekici yenilikler gelmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben merakla bekliyorum, Compact'ıda Ultra'yıda

• ne gerek var boyle cihazlara? uzaya mi cikacaz ?

• Atanırsam z5 alabilirim sony z2 kullandim ve cok memnun kaldim. Umarım güzel bi cihaz uretir

• sadece kamerası g4 gibi s6 gibi resim çeksin satışları %300 artar. bunu başarcağını sanmıyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.