Şimdi Ara

Yandex Mail uygulamasını kuranlara 16 GB hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
2.144
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yandex'in mail uygulamasını telefonuna ilk defa kuracak olan kişilere 1 yıllık 16 GB veriyormuş. Az önce denedim oldu 16 gb yüklendi hesabıma.

https://mail.yandex.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 6 Temmuz 2015; 23:11:27 >

• 1 yıllıksa yaramaz, mega 50 gb veriyor yeterli, download için de yandexte sınırsız 30 gb var zaten o da yeter.
  • Yandex virüsüne hiç bulaşmayın bence...
  • 1 yillik malesef ama yine de iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah şu Ruslar.
  • Yandex disk sınırsız süre 250 gb depolama alanı verdi. Kafam raat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Yandex disk sınırsız süre 250 gb depolama alanı verdi. Kafam raat

O nasıl oldu?

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Yandex disk uygulamasını kullanıyordum. Kısa süreliğine programda bir hata oldu, dosyalarıma falan erişememiştim. Özür mahiyetinde bu sorunu yaşayan herkese süresiz depolama alanı verdi.
    Pc de yandex disk uygulaması yüklü D sürücüsüne attığım her şey yandexte otomatik yedekleniyor. Telefonda da yüklü yandex, çektiğim resimleri videoları otomatik yandex diske yüklüyor. Kısaca süper bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 7 Temmuz 2015; 3:08:36 >
  • Kesin, 250gb muhabbetini yapan biri vardır diye düşünmüştüm
    Bu +16gb alanı 3 gün önce almıştım. Çakallar 1 yıl süresini yazıyla tüm yıl diye yazmışlar. Pek dikkat çekmiyor.

Yandex.Disk, özellikle e-booklar için oldukça kullanışlı oluyor. Gigabytelarca e-book arşivim oldu.
    Yandex.Mail uygulaması ile farklı Yandex hesaplarınız arasında bir tıklama ile geçiş yapabiliyorsunuz.
    Yandex.Haritalar, Google Haritalara göre büyük şehirlerde daha güncel.

Yandex.Mail'in Gmail'e göre sevdiğim artıları;
    Basit ve kullanışlı E-mail Filtreleme ve Etiketleme Sistemi,
    E-mail domain aliasları:
    @yandex.com.tr
    @yandex.com
    @yandex.ru
    @yandex.by
    @yandex.kz
    @yandex.ua
    @ya.ru
    @narod.ru
    Bu aliasların hepsi ile yandex e-mail hesabınıza giriş yapabilir, e-mail gönderisi alabilirsiniz.
    Bir site üzerinden birden fazla üyelik alırken çok işe yarıyor.

İyi reklam yaptım. Rusları da kadınları dışında pek sevmem

• evet şuanda 16 gb tanımlandı banada,keşke 250 gb muhabbetine yetişebilseydik :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: xclbr

evet şuanda 16 gb tanımlandı banada,keşke 250 gb muhabbetine yetişebilseydik :/

Banada verdiler 250 gb fakat uygulamasi bilgisayarimdan bir windows dosyasini silmişti ve bütün verilerimi kaybettim

• Daha önce kurmuş silmiştim
  • Zamanında Yandex fotoğrafların otomatik olarak yandex diske aktarılması yapanlara 1yıl süreli ek olarak 32gb alan vermişti.
    1.yılın sonunda ise bu 32gb alanı sınırsız olarak size hediye ediyoruz dediler.
    O yüzden bu 16gb alanın da 1.yılın sonunda sınırsız olarak hediye edilebileceğini düşünüyorum.

Yandex Mail uygulamasını kuranlara 16 GB hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelcik -- 7 Temmuz 2015; 8:41:17 >
  • 1 yıl sonra yüklediğimiz dosyalar için ücret ödememiz gerekecek. yaramaz.
    microsoft güvencesi ile one drive 15gb varken gereksiz.

• Zamanında mail.ru 1 tb dağıtıyordu o ara şans hesap açmıştım. Uzun süredir onu kullanıyorum dolduramadık henüz. :) Dönem dönem bu tarz ek gb hediye ediyorlar. Yandexi yakalayamamıştım.
  • başlığa "1 yıllık" diye eklerseniz iyi olur
  • 1 yıllık olması kötü. Bir aralar mail.ru dan beleşe 1tb almıştım Sonra çinli firmadan 10tb yandex alacaktım açtım yeni hesap ama vermemişti ekstra. Deneyim bi ileride iş görür
  • Hediyeyi Usb bellek sandım

• xclbr X kullanıcısına yanıt
    O 250GB yi yandex in bi hatası sonucu Windows kulanıcılarının pcsi çökmüştü o yüzden sistem otomatik olarak vermişti pek de yetişilcek bir şey değil yani

• Yandex virüslük yapıyor. Değmez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.