Şimdi Ara

WWE 2K16'nın Kapağını Steve Austin Şenlendiriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

WWE ve 2K Sports resmi olarak WWE 2K16'nın kapağını bizlere sundular. Bu gece gerçekleşecek olan Monday Night RAW'da açıklanması beklenen kapak biraz erken geldi. Oyunun kapağında "Stone Cold" olarak tanıdığımız Steve Austin yer alıyor. Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına 30 Ekim'de çıkması beklenen oyunun kapağı aşağıda gördüğünüz gibi olacak.

Geçtiğimiz aylarda yapımcıların Steve Austin'e özel bir hikaye modu yapmaya çalıştıkları açıklanmıştı. Oyunun kapağında da Steve Austin yer alıyor. Yani genel olarak Steve Austin'in üzerine yoğunlaşılmış bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca kapak duyurusu için hazırlanmış video da aşağıda yer alıyor.

• Şu herifte dana gibi vücut var ama genede o yeleği giyiyor. Ben yerinde olsam anadan doğma çıkardım. Adam bildiğin Goldberg V1.2
  • cm punk olmalıydı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vipersix

cm punk olmalıydı

CM Punk mı kaldı dostum ya takip etmiyorsun galiba

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Stone cold iyi hoş güzelde zaten WWE 13 onun üzerine kuruluydu gene gına geldi artık :D Seth Rollins olmalıydı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Fuusrodah

Şu herifte dana gibi vücut var ama genede o yeleği giyiyor. Ben yerinde olsam anadan doğma çıkardım. Adam bildiğin Goldberg V1.2

yaşlı be o yağları gözükmesin diye giyiyor

• Jeff Hardy varken izliyordum ve oynuyordum . Jeff gitti 1.5 sene daha takip ettim sonra bıraktım :/ "Jeefff seni çok seviyom nolur geri gel . Yalvaruyom elini ağanı öpem . Nolursun . Sensiz yapamıyorum . Yapamıyom Jeefff . Nerdeğsiiğğnn "

• Goldberg'i pek tanımıyorum ama steve austin efsanedir. Umarım shawn michaels'da olur :)
  • anaaa goldberg lan bu
  • Steve Austin:https://tr.wikipedia.org/wiki/Stone_Cold_Steve_Austin
    Goldberg:https://tr.wikipedia.org/wiki/Scott_Bill_Goldberg

İkiside kel, ikiside gıllı, ikiside hollywood'da oynadı ama farklı oluşumlar
    Austin 50 yaşındaymış yuh..

• Adam efsane ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.