Şimdi Ara

Elimde 0 gibi 5800 var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde çok çok temiz bir 5800 var. Kutu içeriği de aynı şekilde tam ve tertemiz. 1 yılı aşkın süredir kenarda yatıyor. Diyorum ki bu telefonu saklasam ileride satsam iyi para eder mi acaba? Çünkü 0 gibi telefon insan hayret eder gerçekten. Geleceğe yatırım yapsam iş görür mü diye merak ediyorum. :)

• Türkiye ye gelmemiş veya nadir bulunan bir cihaz olsa (Siemens Sx1, Nokia N91) para eder ama öyle bir cihaz değil . Telefonu en son hatırladığımda kızılay dağıtıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Türkiye ye gelmemiş veya nadir bulunan bir cihaz olsa (Siemens Sx1, Nokia N91) para eder ama öyle bir cihaz değil . Telefonu en son hatırladığımda kızılay dağıtıyordu.

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Hayallerim suya düştü desenize.
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum. 2005 - 2006 ' larda çıkan ve o zamanlar çok popüler olan Sony Ericsson k750 - w800 gibi telefonların piyasası ortada. Ha yurt dışından sıfır getirenler var (refurbished) 250 - 300 lira fiyat çekiyorlar sahibinden com gibi sitelerde. Sizde hiç kullanmayıp kutulu şekilde tutsanız o fiyatlara satarsınız ki şimdiki fiyatıyla pek bir farkı yok zaten. Kısacası 5800 gibi bir telefon için değmez. Bende imzamdaki makineyi saklıyorum ileride belki müzelik olurda koleksiyonculara satarım iyi para getirir zengin oluruz falan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Rica ederim dostum. 2005 - 2006 ' larda çıkan ve o zamanlar çok popüler olan Sony Ericsson k750 - w800 gibi telefonların piyasası ortada. Ha yurt dışından sıfır getirenler var (refurbished) 250 - 300 lira fiyat çekiyorlar sahibinden com gibi sitelerde. Sizde hiç kullanmayıp kutulu şekilde tutsanız o fiyatlara satarsınız ki şimdiki fiyatıyla pek bir farkı yok zaten. Kısacası 5800 gibi bir telefon için değmez. Bende imzamdaki makineyi saklıyorum ileride belki müzelik olurda koleksiyonculara satarım iyi para getirir zengin oluruz falan diye

Benim cihazdan hayır yok bari sizin makine iş görsün dostum.

• 5 lira veririm kargo senden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazin para etmez. Kutusunda hic acilmamis. Jelatininde olacak. Asil parayi boyle vurursun. Yoksa benim evde nokia 3310 3410 duruyor. Gelgelim.kullanilmis kutulari hatta 12 yillik fatura bile yerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Cihazin para etmez. Kutusunda hic acilmamis. Jelatininde olacak. Asil parayi boyle vurursun. Yoksa benim evde nokia 3310 3410 duruyor. Gelgelim.kullanilmis kutulari hatta 12 yillik fatura bile yerinde.

Hocam kusutunda, hiç açılmamış bile olsa 5800'a çok para veren çıkmaz. Bir 6600 olsa belki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.