Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.234
Cevap
51
Favori
282.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin gibi adamların kafasını yaşamak istiyorum. Ulan bu nedir ya

• Ergen trollukten çıldırmak üzere.
    Dikkate almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talisman da kullanılan ıslak tip şanzıman hakikaten çok başarılı buldum bugün tekrar şehir içinde uzunca bir süre sürdüm çok kararlı ve net. İç dizayn biraz garip alışılmışın dışı özellikle dev gibi 8.7 " lik ekran bir hayli ilginç. Benim en çok hoşuma giden renault markasının marka algısını bir yana bırak. Helal olsun adamlara hiç renault aracım olmadı ama 1.6 motor ve 160 hp lik 380 torklu edc bir motor yapabilmeleri takdir edilmeyi hak ediyor.
    Bu motor bir almandan çıkmış olsa forumlar ve satışları tavan olurdu. Kimse renault un böyle bir motor yapmış olabileceğine inanamıyor. Yazılımla yapılmıştır diyenleri bile duydum ki bu acı gerçeği ortaya koymaya yetiyor sanırım. Hiç renault marka araç sahibi olmamış beni etkilemeyi başardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 40karakule40 -- 15 Mayıs 2016; 0:11:05 >
  • OTOPARK ekibinin testini izledikten sonra bir kez daha iyi ki 18 jant almışım dedim..
  • https://youtu.be/mEF-qhTgaHU

otomobildünyam dan Talisman -Passat karşılaştırması..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnero

OTOPARK ekibinin testini izledikten sonra bir kez daha iyi ki 18 jant almışım dedim..

Sizden de bir yorum alalım olumlu olumsuz ne varsa işte

• https://youtube.com/watch?v=f-KjiaKoTMM
    Çarpışma testini nasıl yorumluyorsunuz

• Yoruma gerek yok 5 yıldız almış zaten..ben detaylarını da incelemiştim bazı puanlamalarda passattan iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: 40karakule40

quote:

OTOPARK ekibinin testini izledikten sonra bir kez daha iyi ki 18 jant almışım dedim..

Aracı haziran sonu teslim alacağım..aldıktan sonra yorumlarımı burada paylaşacağım mutlaka..

• quote:

quote:

quote:

Aracı haziran sonu teslim alacağım..aldıktan sonra yorumlarımı burada paylaşacağım mutlaka..

Hayırlı uğurlu olsun hangi donanım aldığınız araç birde geç değilmi teslim tarihi sıra falan mı var acaba

• Biraz önce canlı canlı inceledim aracı bence Renault bu sefer başarmış :)
  • SuperB ile talisman karşılaştırmasını nerde gördünüz de eline verdiği kanaati sizde hasıl oldu bilmem ama 1.6 160hp 380 tork ile kim kimin eline verir açık sanırım. Fanatiklikte biryere kadar 1.6 dizel de şuan en iyi motoru yapmış adamlar bari hakkını verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

quote:

quote:

quote:

Hayırlı uğurlu olsun hangi donanım aldığınız araç birde geç değilmi teslim tarihi sıra falan mı var acaba

Oyak kampanyası teslimatları haziranda...o yüzden..versiyon olarak ICON 1.6 dci 160 ps EDC aldım..bu araçta beni en çok cezbeden kısım da bu motor zaten..tek kelimeyle rakipsiz..rakiplerinin 2.0 dizelleri ile kafa tutacak güçte..zaten dikkat edereniz testlerde ve karşılaştırmalarda rakipleri üzmemek adına hep 130 luğu kullanıyolar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

quote:

quote:

quote:

Oyak kampanyası teslimatları haziranda...o yüzden..versiyon olarak ICON 1.6 dci 160 ps EDC aldım..bu araçta beni en çok cezbeden kısım da bu motor zaten..tek kelimeyle rakipsiz..rakiplerinin 2.0 dizelleri ile kafa tutacak güçte..zaten dikkat edereniz testlerde ve karşılaştırmalarda rakipleri üzmemek adına hep 130 luğu kullanıyolar

4 control standart değil sanırım.Oturduğumuz semptte birisi almış 4 control de var.Ankara cihan otomotive gelen ilk talisman ı almışlar sanırım.Lansman rengi ve harika görünüyor ledler ile,tasarımı d sınıfının bi tık üzerinde bence.Motoru zaten yorumlamaya bile gerek yok izlediğim testlere göre oldukça sessiz,tutumlu ve edc ile çok uyumlu.Güzel tercih yapmışsınız,tekrar hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

Bu arada sw versiyonu gelecek mi bilginiz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 18 Mayıs 2016; 20:11:03 >

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    Güzel temennileriniz için teşekkür ederim..SW versiyonla ilgili bir bilgim yok..Bu arada araçlara zam gelmiş..ICON 160 lık 135050 tl olmuş..
  • Euro 3.20 den 3.35 e fırlayınca zam da peşi sıra geldi. Üzücü malesef

• gene renault gene tutmayan bir araç...
  • Renaultun arka teker döndürme fantazisini Anlayamiyirum 80 lerde bu teknoloji mazda da vardı binek 626 ve 929 larda kullanılmıştı 4 ws adıyla. 30 yıl sonra Renault kullanmaya basladi

• Satislar ne durumda arkadaslar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

Renaultun arka teker döndürme fantazisini Anlayamiyirum 80 lerde bu teknoloji mazda da vardı binek 626 ve 929 larda kullanılmıştı 4 ws adıyla. 30 yıl sonra Renault kullanmaya basladi

Kullandınız mı hiç? Koca araba clio gibi dönüyor manevralarda. Büyük rahatlık sağlıyor. Hangi 626larda kullanılmıştı? 929da olduğunu biliyorumda 626da görmedim hiç.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.