Şimdi Ara

Boğaziçinde mühendislik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Makinesine puanım tutuyor sizce degermi itü uçak düşünüyordum ama böyle gelince boun makina seçiyim dedim. Yardımcı olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kacirma derim. Bitirdiginde anlarsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bou makina

• sonmitozbölücü kullanıcısına yanıt
    Ben de makine düşünüyorum. Detaylı bilgisi olan paylaşabilir mi ? Boun Makine hakkında.. Mezunlar ne iş yapar gibi...
  • İlk 3-5 sene tecrube kazanirlar. Askerligi aradan cikarttiktan sonra Turkiye nin onde gelen kendi alanlarindaki firmalarda ust duzey yonetici olurlar. 30 yasindan sonra minimum 10 bin TL maas alirlar. Uluslararasi ticaret yaparlar sirketleri icin. (Satis-satinalma). Butun dunyayi gezerler.(is gezisi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki anladim o zaman boun makina

• cekale C kullanıcısına yanıt
    ben de yazmayı düşünoyorum boun makine de kararsızım. tanıdığınız boun makine mezunu var mı? net olarak içimi rahatlatacak bişeyler söyler misiniz ?
  • Eger oncesinde Itu Ucagi gercekten icten bir sekilde istiyorsan onu yaz. Yasam standartlarinda bir ucurum olusturmayacak muhtemelen ikisinde de okumak, durum boyleyken hayalini yasa puanini degil. Tabi dedigim gibi eger Itu Ucak hayalinse

• Seni farkli noktalara tasimiycaklar ama bogazici bogazicidir bogazicinden mezunum dersin sohbetlerde keyfi odur yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.