Şimdi Ara

nasıl taşınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • flame yapma dediniz yapmadım ama bu nedir aga bunu bana anlatır mısınız bu bir dramdır 7/1den nereye nasıl taşırım bunları tpleri düzgün attım takımı globale yönlendirdim kule almaya çalışıyorum adamlar kaçıyor felan nasıl taşırım
     nasıl taşınır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi von Goethe -- 5 Temmuz 2015; 20:08:14 >

• Iyi oyna tasi diye bise yok oyle vahim takimlar geliyokj hayal edemezsin prenle gir ikinizde adam gibi oynayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek başına 4 kişiyi taşıyamazsın zaten. Duo bul gir, kendin gibi birini de buldun mu kolayca ezersin. Ha oyunu alabilir misin orasını bilmem, kalan 3 kişinin aptal olma ihtimali de var. Bu oyunda çok çok yetenekli değilsen yükselmen şans işi zaten. Her oyun sonu diyorum bu adamlar benimle nasıl aynı kümede diye :) Herkes hakettiği ligdedirciler gelmeden ben kaçayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duo gir!
    Duo girdiğim maçlarda 18W-2L
    Duo candır tabi bir yere kadar taşıyabilirsiniz gene de.

Tek girdiğim maçlarda da 1 W-1L-1W-1L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 5 Temmuz 2015; 20:13:11 >
  • Duo bul
    ayrica bu saatlerde girmek tehlikeli

• Gece gir ve bot pre git arkadaşinla

• Adc niz özürlüymüş, ama adc lerınızı aynı sayarsak gnar senden çok iş yapmış. 18 asist tp leri doğru atıp adc sine kill aldırdığını gösteriyor. Sen adc ye vermek yerine killerı almışsın, bu yüzden adc farkından gg olmuş. Ama oyunu izlemiş değilim şartları eşıt sayıyorum. Yok bizim adc o killeri lane de verdi diyosan senin yapacağın bişey yok tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas5511

Adc niz özürlüymüş, ama adc lerınızı aynı sayarsak gnar senden çok iş yapmış. 18 asist tp leri doğru atıp adc sine kill aldırdığını gösteriyor. Sen adc ye vermek yerine killerı almışsın, bu yüzden adc farkından gg olmuş. Ama oyunu izlemiş değilim şartları eşıt sayıyorum. Yok bizim adc o killeri lane de verdi diyosan senin yapacağın bişey yok tabi.

Lanede verdi botrk çıktı

• up
  • Siz istiyorsunuz ki sürekli kazanıyım yok oyle bir dünya 10 kişilik oyun 5 takım arkadaşın var yapacak bir şey yok.
  • takımın yine iyiymiş kardeş taşınabilir düzeyde bunlar bunların imkansızı da var sen daha dur
  • hangi ligsin bilmiyorum ama gold we altıysan takımında bard warsa oyunu direk boz... giden 3 lp olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.