Şimdi Ara

Bjk Hwa ya ezildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hwa heralde dun hukmen maglup olunca gaza geldiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence tamamen pick ekranındaki yanlışlardan kaynaklanıyor ccleri çok azdı ve taiiki oyuna pek etki edemedi başka bi şampiyon oynasaydı daha etkili olabilirdi bence

• Riota diss attilar

• Bjk de bi eksiklik vardı ama tam çözemedim. İletişim mi diyim isteksizlik mi diyim. Neyse ya hayırlısı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret Orman yüzünden bi transfer yapamadi Loic Remy bekliyoruz başkan

• Bende anlam veremedim nardeusun vayne ve taikkinin eve seçimine bence spikerin de dediği gibi yeni şampiyonlar denediler.

• İzleyemedim maçı kim kazandı
  • gerçek bjk bu değil
  • Pickleri gauet güzeldi bjknin ezildiler komp sayesinde çevirmeye calistilar farkı indirdiler. Ryze ezreal var takımda kimse kompları güçsüzdü demrsin easy

• HWA tecrübesini konuşturdu.
    Boşuna sezon 3'te FABFABFAB diye bağırmamışız.
  • Çok sağlam bir HWA gördüm TFde kimin ileri kimin geri gideceğine iyi çalışmışlar Beşiktaş tan daha iyi organize oldular

• adamların tek düşündüğü dünya kupası.bu maçlar deneme
  • Soyle bir seyde olabilir dusuk ihtimal hwa nin dpye hukmen yenilmelerine karsi cikip bosuna puan kaybettiler zaten 1. Kafasiyla caktirmadan yenilmiste olabilirler.

• biLeReK verDiQ yoQsa bu lowLaRa mAç mı vercez La biZ ezqLer...! BjK'yi DünyaDa aLcaK taKım yoQ daHa

• Ez daha yeni metaya girdi o kadar alıştırma yapmamış olabilir sürekli hep aynı kompozisyonlar vardı o biraz değişti ama yaramadı bjkye

• Tüm maçları kaybetseler ve en yakın rakibi tüm maçları kazansa dahi 1.olarak bitirecekler. Bu nedenden ötürü pick deniyorlar ve Taikki'nin kendi röportajlarında dile getirdiği gibi Evelynn oynamayı beceremediğini ve öğrenmek istediğini söylüyordu. Hwa çok güzel bir oyun oynadı Varus gibi bir hero ile fazlayısla agresif oyunun ne kadar snowball etkisi yarattığını gösterdi. Lakin şunu unutmamak gerekiyor BJK o kadar kötü picklere rağmen mid game sonrası oyunu yakalamış ve belirli bir süre boyunca üstünlüğünü korumuştu.

Not: Güzel maçtı evet.
  • BJK bilerek sattı pick ekranında bile belli.
  • oyuncu değişikliği iyi mi oldu bilmiyorum ama bir şeyler eksik... sanki isteksizler gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.