- x
bir kıza sevdiğni nasıl ispatlarsın..ve sevdiğni nasıl kanıtlarsın
62 Cevap57356 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

75 Mesaj
2 Aralık 2006; 22:26:03 

arkadaşlar bir kıza sevdiğni nasıl kanıtlarsın onu nasıl etkilersin

İtina ile aslan terbiye edilir. Başvuru : Herhangi bir FENERBAHÇELİ.....
NE LAYLAY CIM CING CONG, NE HAMSI, NE DE ALA KARGA. SAMPIYONSUN BU SENE SANLI KANARYA!

50 Mesaj
2 Aralık 2006; 22:28:30 

bir kizi ne kdr etkilemeye calisirsan o kiz o kadar havalanir, kiz icin ne fedakarlik yaparsan o kiz bi o kdr seni umursamamaya baslar, kiza askini ilan edersin ve kiz seni oyuncaga cevirir, kizi etkilemeye calisma sadece yakinlas, o senden beklesin ama sen yapma bisiy ve kudursun bolece kendi gelsin, eger kiz sana karsi sifir degilse kesin bi hamle yapar

1402 Mesaj
2 Aralık 2006; 22:45:29 

evet kızları bu kadar kafana takma o sana kanıtlasın sevdiğini boş veeeeerr...

http://erdemgtr.blogcu.com/

75 Mesaj
3 Aralık 2006; 16:05:46 

ama bi kızı çok seviyosan herşeyi yaparsın bide kızları kafa takmadan yapamıyorum nasıl kafama takmıycam kızlaarı ben kızlardan uzak durmak için ne yapmalıyım

NE LAYLAY CIM CING CONG, NE HAMSI, NE DE ALA KARGA. SAMPIYONSUN BU SENE SANLI KANARYA!

5639 Mesaj
3 Aralık 2006; 16:10:51 

Walla üstadım nerde ne zaman nasıl etikileyeceğin önemlidir kızla birebir konuşurkenmi yoksa telefonlamı konuşurken yoksa kız işteykenmi bunlar önemli daha fazla bilgi verki

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

2917 Mesaj
3 Aralık 2006; 16:22:10 

quote:

Orjinalden alıntı: BerQ!

bir kizi ne kdr etkilemeye calisirsan o kiz o kadar havalanir, kiz icin ne fedakarlik yaparsan o kiz bi o kdr seni umursamamaya baslar, kiza askini ilan edersin ve kiz seni oyuncaga cevirir, kizi etkilemeye calisma sadece yakinlas, o senden beklesin ama sen yapma bisiy ve kudursun bolece kendi gelsin, eger kiz sana karsi sifir degilse kesin bi hamle yapar

Bu dediklerin %100 doğru ve tecrübeyle sabit..

Şu dediklerinin hepsini biliyorum ama bir türlü uygulayamıyorum yaaa

Twitter ID : https://twitter.com/kckyavuz

416 Mesaj
3 Aralık 2006; 16:27:28 

quote:

DOSTUM ÇOK DOĞRU DEMİŞSİN

Bu şekil de bir değil bir çok kızı kendine bağlarsın çünkü onlarla ilgilenmemen onları sinir edecek sana bağlanmaya başlayacaklar,sürekli uğraşacaklar ilgi göster diye,adeta köpeğin olurlar

Ama senin çok sevdiğin ve seni çok seven yani karşılıklı büyük bir sevgiyle bağlı olan ilişkilerinde böyle davranma,ilgilen tabi ama öyle bir kızada fiilen kanıtlaman gerekmez zaten.

"İstediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz. Katlanacağınız şey sadece sonuçlarıdır..."

2004 Mesaj
3 Aralık 2006; 16:34:54 

Kaçan kovalanır kardeş
,boşveer sen kaç o seni kovalasın

1708 Mesaj
3 Aralık 2006; 17:48:58 

Sen kendini sev.Oda seni sever o zaman.

1369 Mesaj
3 Aralık 2006; 18:48:26 

Herkes iyi hoş güzel söylemişte, kaçan kovalanır falan.. Fazla naz aşık usandırır bunu da unutmamak lazım.. Eğer hakediyosa şımartın kardeşim...

21 Mesaj
3 Aralık 2006; 18:56:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

Herkes iyi hoş güzel söylemişte, kaçan kovalanır falan.. Fazla naz aşık usandırır bunu da unutmamak lazım.. Eğer hakediyosa şımartın kardeşim...

aynen katılıyorum

605 Mesaj
3 Aralık 2006; 19:07:26 

Bi bakış yeter anlayana

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Aralık 2006; 19:21:47 

lafla olmuyo o işte bizde bilioyoz kaçan kovalanır!

ama zaten iş kaçabilmekte başarabilen varsa sölesin..

1598 Mesaj
3 Aralık 2006; 19:27:14 

hocam bak örnek verecem. git herhangi bir çocuğa kafa at burnu kanasın. çocuğun kanına parmağını sür ve duvara kan ile onun ve senin adının baş harflerini kalp içinde yaz.

Sadistçe bir romantizm.

yönetim naber.

707 Mesaj
3 Aralık 2006; 19:48:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

hocam bak örnek verecem. git herhangi bir çocuğa kafa at burnu kanasın. çocuğun kanına parmağını sür ve duvara kan ile onun ve senin adının baş harflerini kalp içinde yaz.

Sadistçe bir romantizm.

yok yok en iisi gitsin kızı bıçaklasın akan kanıda bardağa doldurup kızın önünde içsin

Önden çekerli araçlar taşıttır.Otomobiller,arkadan iter.

416 Mesaj
3 Aralık 2006; 20:05:26 

quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

Sadistçe bir romantizm.

Güzel bir fikir sağol kardeşim

"İstediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz. Katlanacağınız şey sadece sonuçlarıdır..."

416 Mesaj
3 Aralık 2006; 20:09:21 

quote:

Orjinalden alıntı: ringoplast

yok yok en iisi gitsin kızı bıçaklasın akan kanıda bardağa doldurup kızın önünde içsin

Bu da çok güzel bir fikir çok sağol kardeşim

4501 Mesaj
3 Aralık 2006; 20:12:10 

quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

Bu da çok güzel bir fikir çok sağol kardeşim

bu iki fikiri çok tuttum yarın uygulamayı düşünüyorum...sağolun

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
"Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
"Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
"Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

199 Mesaj
3 Aralık 2006; 20:51:10 

anlayana gözlerinin içine bir bakış yeter ama...

2917 Mesaj
3 Aralık 2006; 20:58:40 

Osurarak sizin şarkınızı çal

1580 Mesaj
3 Aralık 2006; 21:11:11 

quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Osurarak sizin şarkınızı çal

Helal olsun Çok romantik bi olay kız hayata kalırsa ona sevidğini sölersin artık

2917 Mesaj
3 Aralık 2006; 21:14:34 

Son nefesimde elimi sen tutacaksın son sözlerimi bir sen duyacaksın meleklerin sözü vaaaaaaaaaaaaaaarrrr meLeklerin sözü vaarrrrrr

2004 Mesaj
3 Aralık 2006; 22:30:05 

quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Son nefesimde elimi sen tutacaksın son sözlerimi bir sen duyacaksın meleklerin sözü vaaaaaaaaaaaaaaarrrr meLeklerin sözü vaarrrrrr

Son nefesine gelene kadar kim bilir kaç kız elini tutar onun

3717 Mesaj
3 Aralık 2006; 22:50:08 

kız odun değilse anlar zaten. anlamıyorsa fazla şebeklik yapmaya gerek yok, değmez.

Mobil imza versek?

2004 Mesaj
3 Aralık 2006; 22:54:31 

quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

kız odun değilse anlar zaten. anlamıyorsa fazla şebeklik yapmaya gerek yok, değmez.

Odunlarıda yok değil hani

85 Mesaj
3 Aralık 2006; 22:54:47 

bence de fazla ilgiyle şımartmamak ama kayıtsız gibi de görünmemek lazım.gerçi bu kişiden kişiye değişir.kimi ilgiden çok hoşlanır,kimide havalanır.Nabza göre şerbet vermek lazım yani

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasî bir fikre malik olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetlerine maliktir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hâkim olunamaz.
***Mustafa Kemal Atatürk***

2488 Mesaj
3 Aralık 2006; 22:55:59 

kasayı yan yatır

youtube be clever! or i'll take your mind...!

1338 Mesaj
3 Aralık 2006; 23:04:36 

quote:

Orjinalden alıntı: nuguko

bence de fazla ilgiyle şımartmamak ama kayıtsız gibi de görünmemek lazım.gerçi bu kişiden kişiye değişir.kimi ilgiden çok hoşlanır,kimide havalanır.Nabza göre şerbet vermek lazım yani

Kızdan kıza ve durumdan duruma değişir bu olay bence.

Diyelim ki sen Brad Pitt gibi bir adamsın ve kız senin için yanıp tutuşuyor, eminsin bundan.O zaman çok fazla kasmana gerek yok.Hatta fazla kasma, kız gelir ardından.

Ama diyelim ki ortalama bir tipsin, kız da sana karşı nötr.O zaman bir şekilde kıza kendini beğendirmek durumundasın.Karizma olayı yani.Artık bu espriyle mi olur, allah vergisi güzel sesin vardı onunla mı... neyse işte bir şekilde beğendirmelisin kendini.

Eğer kızın sana kesinlikle ilgi duymayacağından eminsen hiç kasma bence, sonra platonik olur acı çekersin.Böyle bir durumda git kafadan söyle, kabul etmez zaten, rahatlarsın.

Ama tüm bunlarda esas alman gereken kıza az buçuk hoşlandığını belli etmekten ileriye gitme ve daha çok kendini beğendirme üzerinde dur.Bunu yaparken kızın "çocuk zaten kontorlümde..." şeklinde düşünmesine fırsat verme.

Not: Bunlar tamamen teoriktir.Bu satırları yazan (ama bir nedenden dolayı uygulayamayan) arkadaşınız da naçizhane, 4-5 gün önce acı bir "hayır" la karşılaşmıştır .

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2006; 23:05:50 

acıyorum

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2006; 23:06:45 

Kız aslında sevdiğine inanıyo ama seni sevmediği için inanmıyorum diye bahane buluyo

61 Mesaj
3 Aralık 2006; 23:14:23 

quote:

Orjinalden alıntı: strafer

kasayı yan yatır

denedim bir işe yaramıyor

Gigabyte P4 Titan // ZALMAN CNPS 7000B-CU İntel P4 2.8 Ghz // 2x512 Oem Ram //
Sapphire x800 GTO // Casecom Teneke Kasa // LG DVD RW // Samsung 80 Gb HDD

107 Mesaj
4 Aralık 2006; 0:17:34 

Sevgi ıspatlanmaz arkadaşım ya sevgi yaşanır....Gerçekten seviyosan eğer ıspatlamana gerek kalmaz yaptıkların, söylediklerin , ona karşı davranışların herşey onu sevdiğinin göstergesidir.
Seviyosan onu üzemezsin.Üzdüğünde senin daha çok canın yanar.ve karşındaki de öküz bi kız değilse bunu anlar.Anlamıyosada salla gitsin zaten.Eğer onu üzdüğünde seninde üzüldüğünü anlarsa sevdiğinide anlar.

Sevgi aldığın hediyelerle,çiçeklerle,sürekli seni seviyorum demelerle,kendini biyerlerden atmakla veya vb... şekillerle ıspat edilmez.gerçel sevgiyi gözlerden,sözlerden anlar insan.

Diyosanki gerçekten seviyorum ama o anlamıyo illada ıspatla diyo,Hiç düşünme nasıl ıspatlasam diye.Çünkü seni gerçekten seven ve seni anlayan biri böyle bişiy istemez senden.

100 YIL

1369 Mesaj
4 Aralık 2006; 0:25:56 

quote:

Orjinalden alıntı: gülen_kız

Sevgi ıspatlanmaz arkadaşım ya sevgi yaşanır....Gerçekten seviyosan eğer ıspatlamana gerek kalmaz yaptıkların, söylediklerin , ona karşı davranışların herşey onu sevdiğinin göstergesidir.
Seviyosan onu üzemezsin.Üzdüğünde senin daha çok canın yanar.ve karşındaki de öküz bi kız değilse bunu anlar.Anlamıyosada salla gitsin zaten.Eğer onu üzdüğünde seninde üzüldüğünü anlarsa sevdiğinide anlar.

Sevgi aldığın hediyelerle,çiçeklerle,sürekli seni seviyorum demelerle,kendini biyerlerden atmakla veya vb... şekillerle ıspat edilmez.gerçel sevgiyi gözlerden,sözlerden anlar insan.

Diyosanki gerçekten seviyorum ama o anlamıyo illada ıspatla diyo,Hiç düşünme nasıl ıspatlasam diye.Çünkü seni gerçekten seven ve seni anlayan biri böyle bişiy istemez senden.

Hay ağzını öpeyim....

107 Mesaj
4 Aralık 2006; 0:34:37 

doğru ya doğru arkadaşım ya.Ben gıcık oluyorum böyle sevgi ıspatlama vb takıntılara.Yok bana seni seviyorum demiyosun,yok bana çiçek getirmiyosun her akşam.ben bi bayan olarak uyuz oluyorum böyle takıntılı kızlara.
Ya seni seviyorum çok özel bi kelimedir ben istiyorum diye dedikten sonra bi anlamı yoktur.Arada bi desin ama gerçekten içinden o an onu demek geldiği için desin.Veya ben istiyorum veya ben kızıcam die değil içinden geldiği zaman bana çiçek getirsin.

Sevdini ıspatlamanı isteyen bi kız seni zaten anlamıyodur.ve onun içinde kendini yırtmana gerek yoktur arkadaşım.

Sevdiğini ıspatlamak istiyosan sadece değer ver.Değerde nasıl verirsin onu aldatmayarak,elinden geldiğince onu kırıcak üzücek şeyler falan yapmayarak.
fazlasını istiyosa boşvericeksinn....

100 YIL

1991 Mesaj
4 Aralık 2006; 1:09:55 

quote:

Orjinalden alıntı: gülen_kız

doğru ya doğru arkadaşım ya.Ben gıcık oluyorum böyle sevgi ıspatlama vb takıntılara.Yok bana seni seviyorum demiyosun,yok bana çiçek getirmiyosun her akşam.ben bi bayan olarak uyuz oluyorum böyle takıntılı kızlara.
Ya seni seviyorum çok özel bi kelimedir ben istiyorum diye dedikten sonra bi anlamı yoktur.Arada bi desin ama gerçekten içinden o an onu demek geldiği için desin.Veya ben istiyorum veya ben kızıcam die değil içinden geldiği zaman bana çiçek getirsin.

Sevdini ıspatlamanı isteyen bi kız seni zaten anlamıyodur.ve onun içinde kendini yırtmana gerek yoktur arkadaşım.

Sevdiğini ıspatlamak istiyosan sadece değer ver.Değerde nasıl verirsin onu aldatmayarak,elinden geldiğince onu kırıcak üzücek şeyler falan yapmayarak.
fazlasını istiyosa boşvericeksinn....

seni kutluyorum böyle düşündüğün için . Bravo!!!!

LENOVO ideapad Y570 i7-2630QM - 8GB RAM - 750GB HDD - 15.6"HD LED - HDMI - USB 3.0 - 1GB GT555M /// ASUS M51SN /// Asus Zenfone 5

50 Mesaj
4 Aralık 2006; 1:38:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

DOSTUM ÇOK DOĞRU DEMİŞSİN

Bu şekil de bir değil bir çok kızı kendine bağlarsın çünkü onlarla ilgilenmemen onları sinir edecek sana bağlanmaya başlayacaklar,sürekli uğraşacaklar ilgi göster diye,adeta köpeğin olurlar

Ama senin çok sevdiğin ve seni çok seven yani karşılıklı büyük bir sevgiyle bağlı olan ilişkilerinde böyle davranma,ilgilen tabi ama öyle bir kızada fiilen kanıtlaman gerekmez zaten.

bir kizi cok sevdim ve biraz kopegi oldum askimi ispatlamak icin o da iice havalandi, ben de takinti oldu daha da usteledim sonra sutladi beni, ama gorusmeye devam ettik, ben baska kizla ciktim bunu umursamamaya yakin olup sanki onu hic sevmemis gibi davraninca kudurdu gecen gun kendi gelip bana asik oldugunu diger kizlarla gorusmemin onu cok uzdugunu falan soyledi, benim kopegi oldugum kiz bana kopek oldu, yani bu acidan dedigim yontem her sekilde her kizda ise yarar, kiza gore orani ayarlanmali tabi, bu sadece kizlar icin gecerli de degil, bir kiz bu sekilde erkege davransa da gecerlidir, insan dogasindan kaynaklanan bisiy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerQ! -- 4 Aralık 2006; 1:39:29 >

203 Mesaj
4 Aralık 2006; 1:50:26 

arkadaşım seviyorsan uğrunda bişeyler yap ispat felan ne ya matemetik dersi mi bu
çık karşısına cesaretini topla konuş(tabi kız az çok tanımalı seni ve hoşlandığını belli etmelisin)
tabi o çok değerli ama bu günlerde ayağa düşmüş o kelimeyde zamanı gelince kullanırsın
yada benim gibi arkasını dönüp gittiğinde koskoca bir üniversitenenin içinde o kadar milletin içinde bağırırsın
seni herşeyden çok sevmiştim diye tabi kız etkilenir ama dönüşü olmaz

bence sen kızı etkileme yoluna gideceğine bir an önce harekete geç bir yerden başla
sonra ona ufak tefek hediyeler alırsın küçük jestler yaparsın inan boğaz içi köprüsünden atlamaktan çok
etkilersin onu

arkadaşım inşallah hakkında hayırlısı olur da kavuşursun sevdiğine...

e-imzalıdır

1031 Mesaj
4 Aralık 2006; 2:23:10 

Anlayana sivri sinek saz anlamayana Davul zurna az demiş atalarımız... Yani anlamak isteyen anlatmadanda anlar.

Sonuçta karşındaki kız tabiki eee birazda nazı olacak zaten...

482 Mesaj
4 Aralık 2006; 2:51:11 

quote:

Orjinalden alıntı: habader

Bi bakış yeter anlayana

75 Mesaj
5 Aralık 2006; 11:06:39 

arkadaşlar cevabınız için hepinize teşşekkür ederim ben bi kızla çıkmadan duramıyorum bunu nasıl engelleyebilirim?????

2931 Mesaj
5 Aralık 2006; 14:23:50 

öküz kıs nassı oluyooo yaaaaaaa

37 Mesaj
5 Aralık 2006; 15:53:45 

quote:

Orjinalden alıntı: shinesee

aynen katılıyorum

aynenn bende katılıyorum harbiden ölee =)

07GENCLIK SAGOPA KAJMER RAP STİCKZ
***FORUMAY***ÇARŞI***

75 Mesaj
16 Aralık 2006; 13:48:45 

ilginize tşk ederm artık kızlardan mümkün olduğunca uzak duruyorum

4989 Mesaj
16 Aralık 2006; 15:27:37 

lisede bir olayımı anlatayım.
okulda bir müdür kızı vardı. aynı fililerdeki gibi o koskoca müdür(böyük müdür-bölge müd) kızı ben daha şehiri yeni görmüş dağlı.
hayatımda kıza teklif etmek sevdiğimi söyelemek şöyle dursun: yanyana bile gelmiş değildim. evde de tv yok. peder 1945 den kalma plak gibi.:)
nasıl söylerim, ne ederim benim edebiyata, yazmaya ilgim vardı. tibbi terminoli dersinde terimleri ilkokul 1 deki gibi fişlerle ezberlerdik. fişleri ben hazırlardım. fiş dağıttığım k,işi üstündeki terimin türkçesini sölerdi, sınıf ise yarışma ile latincesini bilmek için yarışırdı. ben ona verdiğim fişlere sevgi aşk sözcükleri yazardım. KALB çizerdim.
biraz inektim ya. soruları hocalar hep bana hazırlatırdı.testin dogru cevapları benim adım, soyadım, onun adı soyadından oluşurdu hep.
mesela
1. sorunun cevabı onun adı B
2. sorunun cevabı benim adım A
3. SORU BUNUN TERSİ
sonra adım onun adı soyadım
tabi bu kodlamayı bilince hep soruyuda bilir kanaat notlarından 100 alır yırtardı.
ama beni kullandığını fark ettim. sonra yapmadım. tabiki 2. dönem benim kodlama yapacagımı sanarak derse çalışmayan salak, kodlama yapmadığım için teşekkür alamdı. çünkü tibi terminoloji zayıf almıştı çünkü

2001 Servis Kontrat şartname ve şablonu 2002 2.el alım satım şartname ve şablonu 2006 Garanti Belgesi ve Tüketici Şartnamesi 2008 Tüketiciler Birliği, Mobil Testör, Dergi Editörlüğü 2012 E-ticaret Uzmanlığı

2614 Mesaj
16 Aralık 2006; 15:35:04 

Salak olmayan karşısındakinin hâl ve hareketlerinden zaten anlar...Ayrıca kasmaya gerek yok diye düşünüyorum...

Bazıları dinler..
Bazıları üretir...
Bazıları ise müziği yaratır!
R.I.P Chuck Schuldinler (1967-2001)

584 Mesaj
16 Aralık 2006; 15:42:54 

quote:

nerdesin sen ya elini öpmek istiyorum dogru cok sevmemden kaynaklaniyo.

61 Mesaj
14 Ocak 2007; 0:36:13 

sevgıyı yasayan bılır

Gigabyte P4 Titan // ZALMAN CNPS 7000B-CU İntel P4 2.8 Ghz // 2x512 Oem Ram //
Sapphire x800 GTO // Casecom Teneke Kasa // LG DVD RW // Samsung 80 Gb HDD

0 Mesaj
20 Eylül 2010; 20:36:32 

eğer bu kızı gerçekten seviyosanız ve sizi sevdiğne inanmıyorsa yapılacak iş çok basit ama yürek ister kolunuza kızın ismini jiletle yazın bunu kıza gösterin eğer kızı görme imkanınız yoksa kolunuzun resmini çekin facebookta da bu resme kızı etiketleyin senin esewrin die bi başlık atın sonra bu kız vaybe beni ne kadar seviyomuş koluna ismimi yazmış fln der tabi bu kıza göre değişir kız duygusuz vicdanısazsa yapcak bişey yok denemek isteyen buyursun yapsın eğer bu kızdan sonra başka kıza aşık olmaya sakın kalkmayın o yeni sevgilinizi kaybedebilirsiniz o faça yüzünden :D

PSİKO GENÇLİK

851 Mesaj
20 Eylül 2010; 20:55:16 

hort benimde bugünlerde başımda böle bir bela var ne yapacağımı tam bilmiyorum.sölesem reddeder diye korkuyorum söylemesem başkası alır diye korkuyorum.

1 Mesaj
5 Nisan 2011; 21:57:59 

yea size tavsiyem sevdiginiz veya hoslandıgnız farketmez bu kişi her zaman nazlıdır . eyer sizin ona olan sevgnızı biliorsa . taki basımada geldi sevdgim kız cok naz yapıyor . yapcagnız sey su hic onla ilginmemiş gibi yapacaksnız göz göze gelirsenız gözünüzü baska tarafa cevireceksniz . onu umursamaz gibi yapacaksnız . o bunu deli eder ama kıskandırma aşamasına girmen (yani baska kız veya erkeklerın yanına gitmek veya baska birisyle sevgili olmak) kaybeden siz olursnuz . tek yapcagnız bu ama cokta soguk durman selam verın merhabalasın ama o kadar yakın olman sonra bakın nasıl geliyor . . . birde şu var kızla hic sevgili olmamıssanız acılmak istyorsanız ilk basta dost gibi yaklasın . Sorunları varsa cözün kaynatın ama yüz vermeyin . Ara sıra elektirk vermek icin yanlısıkla elini tutar gibi yapın . ben yaptım oldu ama herseyden önce sabırlı olun sabırlı olursnız bakın hersey nasılda yoluna girecek :)

498 Mesaj
5 Nisan 2011; 22:01:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Mono87

hort benimde bugünlerde başımda böle bir bela var ne yapacağımı tam bilmiyorum.sölesem reddeder diye korkuyorum söylemesem başkası alır diye korkuyorum.

Ozan o kız sana bakmaz

663 Mesaj
5 Nisan 2011; 22:16:11 

Mesajım bulunsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
16 Eylül 2011; 1:56:24 

Adamım Kıza Yavşak Gibi Karı Gibi Yalvarmıcaksın Ağır Abi Olucaksın Yeri Geldiğinde Lafını Sölüceksin bunun Üzerine Kızda geri dönerse zaten o kızında gönlü vardırr.. ağırdan al hayatı fazla takma karıyı

0

Ekteki dosya (1)

5 Mesaj
16 Eylül 2011; 2:07:40 

seviyorsam gider konuşurum

Uzaklaştırılmış
16 Eylül 2011; 2:12:49 

şu an kanıtladım ama haberi yok sevdiğim kız uniyi kazanıp ankaraya gitti ben de okulu bırakıp ankarayı kazandım bakalım ne olacak

70 Mesaj
16 Eylül 2011; 2:21:00 

Simdi beyler benim sorunlara yorum yapin lutfen
Basliyorum
Ben Kisilik olarak sizin soylediginiz gibi kose kapmaciligi oynamayi seven birisi degilim giderim icimi dokerim ona yapmacik hareketler degilde gercek kalbimi gosteririm hayatim boyunca yaklasik 10 sevgilim oldu 7-8 tanesi gecici oldu hemen arka taraflari kalkiverdi ama 2 tanesi gercekten benim icin yaratilmislardi en sonuncuyla 2 yil beraberlik yasadim herkez hayretler icinde bizim rahatligimizi ve sevgimi kiskaniyordu ayrilmamizin sebebide benim baska bir sehre tasinmam oldu simdi okulda bir kizdan hoslaniyorum ama bu sefer bu politikami uygulamakta tereddutluyum kiz cok sakin ve kesinlikle havali biri degil 2 gun once hoca neler yapmayi seversin diye sordu kiza bende belki terslerde tanisirim diye hicbirsey sevmez ot gibi yasamayi sever dedim o birsey soyliyememisti zaten birazda utandi ama yinede konusmadi sizce nasil bu kizla arami yapabilirim ozet istemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

173 Mesaj
16 Eylül 2011; 2:21:47 

bir kıza sevdiğini belli edersen kız senden uzaklaşır
bir kıza onun hiçbirşey olduğunu hissettirirsen dibine kadar gelir...

aradaki ince çizgiyide geçmemek lazım tabiki de

2849 Mesaj
16 Eylül 2011; 2:25:07 

Düzgün düzgün cevaplar verilmiş. Ah eski konu dışı ah.

173 Mesaj
16 Eylül 2011; 2:34:44 

quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarBilisim

Simdi beyler benim sorunlara yorum yapin lutfen
Basliyorum
Ben Kisilik olarak sizin soylediginiz gibi kose kapmaciligi oynamayi seven birisi degilim giderim icimi dokerim ona yapmacik hareketler degilde gercek kalbimi gosteririm hayatim boyunca yaklasik 10 sevgilim oldu 7-8 tanesi gecici oldu hemen arka taraflari kalkiverdi ama 2 tanesi gercekten benim icin yaratilmislardi en sonuncuyla 2 yil beraberlik yasadim herkez hayretler icinde bizim rahatligimizi ve sevgimi kiskaniyordu ayrilmamizin sebebide benim baska bir sehre tasinmam oldu simdi okulda bir kizdan hoslaniyorum ama bu sefer bu politikami uygulamakta tereddutluyum kiz cok sakin ve kesinlikle havali biri degil 2 gun once hoca neler yapmayi seversin diye sordu kiza bende belki terslerde tanisirim diye hicbirsey sevmez ot gibi yasamayi sever dedim o birsey soyliyememisti zaten birazda utandi ama yinede konusmadi sizce nasil bu kizla arami yapabilirim ozet istemeyin

şimdi kız havalı şımarığın biri olsaydı daha farklı konuşurdum ama bunun için en iyi yol,eğer kız anlattığın gibi biriyse gidip özür dilemek olur bence. tabi fazlada abartmamak lazım.

ben olsam başka bir konudan konuşmak için yanına giderdim sonra da

''ya bak geçen gn şöyle bir şey dedim alınmadım dimi? eğer alındıysan yani her şeye alınan bir tipsen kusura bakma ? ama yok ben alıngan değilim diyosan sen de bana şimdi laf at? bak atmazsan, bu alıngan kızı üzdüm diye ben de üzülürüm, sonra da annem bana kızar... vs vs'' gibisinden şeyler söylerdim. yani işi biraz espriye, biraz dalgaya (senin dalgan gibi değil tabikide ) getir
bu tarzda yaklaşımların %50 oranında işe yarayacağını düşünüyorum, kalan %50 de senin vücut diline kalmış bişey