Şimdi Ara

Digiturk Play film ve dizi izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digiturkplayde film veya dizi izlemek istediğim zaman "İzlemeye çalıştığınız içeriğe su anda ulaşılamıyor.
    Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. " diye bir hata alıyorum.
    Silverlight birçok kez kaldırdım yeniden kurdum.Değişik tarayıcılar ile denedim sonuç aynı.
    Bu konuda çözümü bilen var mı?

İşletim sistemi WİN7 64 bit

• quote:

Orijinalden alıntı: volume6

Digiturkplayde film veya dizi izlemek istediğim zaman "İzlemeye çalıştığınız içeriğe su anda ulaşılamıyor.
    Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. " diye bir hata alıyorum.
    Silverlight birçok kez kaldırdım yeniden kurdum.Değişik tarayıcılar ile denedim sonuç aynı.
    Bu konuda çözümü bilen var mı?

İşletim sistemi WİN7 64 bit

arkadaşım...digitürk play üzerinden filimleri ve dizileri istediğim zaman rahatlıkla izleyebiliyorum...bilgisayarımın işletim sistemi windows 7 64bit ve silverlight yüklü...google chrome,opera,yandex,firefox ve safari tarayıcılarının hepsinde play çalışıyor...müşteri hizmetlerine erişip yardım almanızı tavsiye ederim...

• Cepte,tablette böyle bir sorunum yok.Artık yarın başka bilgisayarlarda deneyeceğiz artık
  • bazen bende de oluyor canlı izle çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender1146

bazen bende de oluyor canlı izle çalışmıyor

arkadaşım...digitürk play premium aboneliğimin üzerinden çeşitli tarayıcılarla canlı izle ve seç izle filimlerini denedim çalışıyor...müşteri hizmetlerine danışınız...bilgilerinize sunarım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.