Şimdi Ara

Bruma Sociedad'la imzalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray’ın bir türlü randıman alamadığı isimlerden Bruma’nın yarın Real Sociedad ile sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Bruma Sociedad'la imzalıyor

Cim-Bom’un bir türlü randıman alamadığı isimlerden Bruma’nın yarın Real Sociedad ile sözleşme imzalayacağı belirtildi.

El Diario’nun haberine göre, Bruma, yarın David Moyes’in takımına katılacak. La Liga’ya gitmekten dolayı çok mutlu olduğu belirtilen Portekizli futbolcunun, bir an önce takıma katılmak istediği dile getirildi.

Sarı-kırmızılılara yaklaşık 2 milyon euroluk kiralama bedeli sunan İspanyol kulübü, 8 milyon euroluk da satın alma opsiyonunu elinde bulunduracak.

• Merakla bekliyorum olur da La Liga'da patlama yaparsa forumda sövenler neler diyecek.
  • Gitmesin ya ilk oynadigi maci hatirliyorumda herif ruzgar gibiydi vallahi yeni bir keitamiz oldu demiştim ama sonra sakatlandi sonra da klübün şamar oglanı oldu kara cocuk umutun bagrışlarını hafizasindan sile bilirse la ligada başarılı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulut Bulutoğlu sevgisini sevdiğim harcadı gül gibi çocuğu. Gram hakkım varsa kulüpte,hepsine haram olsun.
  • Yabanci kontenjaninin kalktigi sene , hic olmayacak seyler yapiyor kulup. Ben artik kanat oynculari sakat veya formsuz oldugunda,kanatlarda emre colak,umt bulut veya hamit altintop gormek istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 milyon ne ya? Satabileceğimiz kadar iyi oynuyorsa kar edelim işte koy 15-20 milyon almazsa da almasınlar, biz kullanırız.

• mümkünse gitsin dönmesin, isterse orda messi etkisi yaratsın. Bilmem kaç senedir burda bi arpa boy bana yaramadıysa neyliyim orda ne halt yediğini..
  • Kimsenin elinde sihirli bi değnek yok azimle çalışırsa herşeyini verirse belki başarılı bi sezon geçirir yoksa kadroya bile giremediği zamanlar olur.
  • Pace 92

• Seneye Bruma patlar orada sonra Sociedad ile imzalar 1 sene sonra 30 milyona adamlar satar bizim forum ulemaları yine marjinal yorum kasar.

Çok doğru karar vermiş çocuk.Bu saçma ligde oynayacağına en iyi 2 ligden 1 tanesinde oynayacak topunu.

Burada aynı oyunu yapsa değerini ikiye katlayamıyorken orada üçe dörde katlar.Moyes kötü hoca değildir.Emin olun Bruma üstüne koyar orada.

Ben olsam geri gelmem Sociedad'da kalırım.
  • En başında Gs'ye gelerek hata yaptı yazıyordum zamanında. Olası kariyerini mahfetti para sevdası yüzünden. Zararın neresinden dönerse kârdır, oynar da izleriz işallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    geldiği dönem çok iyiydi röportajında fatih terimin ve drogbanın transferinde etkisinin çok olduğunu vs söylüyordu sonra bruma geldi fatih hoca gitti ondan sonra ne drogba eski drogba oldu ne bruma eski bruma bu arada fatih hocayı kovmayı düşünenler neden fatih hocanın istediği oyuncuyu alır orasıda hep bir soru işareti olarak kalıcak
  • Yani büyük bir yıldız kaçırıyoruz. Kiralık vermek mantıklı ama en azından zararsız yani 12-13 m satınalma ile. La liga rahat lig hızlı oyuncular için biçilmiş kaftan bundan dolayı çok iyi parlar. Griezman ın boşluğunu doldurur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruma gibi futbolcular için oyunun sık durduğu Türkiye gibi ligler iyi bir seçenek değil. Bizim burada Almanlar İskandinavlar gibi milletlerden gelenler bu yüzden daha verimli oluyorlar. Bruma değil Queresma dikiş tutturamadı burada.Ama şimdi Bruma'da da bir yerden sonra mental evrim bir türlü gerçekleşmedi. PAs vereceği zaman şut şut çekeceği zaman pas tercihleri onu bitirdi. Umarım Sociedad'ta verimli olur.
  • En hayırlısı oldu.. Bize 1 gram kkatkısı yoktu belki iyi oynar da yediğimiz kazigi çıkarırız.. Opsiyon neden konulur ki onu da anlamış değilim.. Olur ya %5 ihtimal bile olsa belki adam tozu dumana katacak İspanyada

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Merakla bekliyorum olur da La Liga'da patlama yaparsa forumda sövenler neler diyecek.

türkiye'de iiş yapmaz bla bla bla.
  • Çok yetenekli oyuncu ama maalesef biz yeterli şansı veremedik. Doğru eğitim de yok. Kendisini kurtarsın bari.

• Satin alma opsiyonunu 5 m yapsaydiniz bari reziller sizi

• yalnız gökmen özdemirin dediği gibi maaşı biz ödeyeceksek, opsiyon koydurmanın hiçbir mantığı yok
  • Umarim forma şansı bulur orada.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.