Şimdi Ara

SON DAKİKA | Muslera'ya Teklif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
2.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manchester United, Muslera için Galatasaray'a 35 Milyon Euro Teklif Etti.

Beyler sabah Lig Tv'de haberlerde geçti bu haber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence satılmalı az para değil

• 35me satilsa ve çöplerden kurtulsak.

Gidip yine gelecek vaadeden bir kaleci+ allah diyen ortasaha+ sag sol bek ve buragın yanına allah diyen forvet alırız üzerine paramız artar.
  • Bu paraya satilip yerine cok iyi adamlar alinir da sizde bu yonetim varken bence satilmamasini isteyin sonra gidip akhisari satin alirlar.

• Keske verseler de satsak bir rekor kırarız o paraya.. Rvp tarzı bi adamın 4 yıllık maaşı ve bonservisi demek o para ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 veriyolarsa buragida verelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi arkadaşlar kızmayın da gerçekçi bakmak lazım; Ter Stegen'in geçen sene 13 m euro'ya Barcelona'ya transfer olduğu bir piyasada kimse Muslera'ya 35 m euro vermez.
  • neuerin 45m olduğu piyasada musleraya 35 verilir mi sanıyorsunuz.
  • Bu kalitede bir kaleci zor buluruz yerine. Fakat FFP denen olay varken elimizi çok rahatlatır.
    İşte o zaman Huntelaar, İbrahimovic vs. konuşulabilir.
    Yalnız 35 milyon euroyu bir kaleci için her zaman vermezler. Teklif gerçekten iyi.
  • Satmayin oğuz daglaroglu kalenize geçer

• Yalan Haber AMA 35e satip yerini ospinayla doldurabiliriz. Gayet iyi olurdu.

• 35 değil 20 bile verirlerse hemen satsınlar bu fırsat bir daha gelmez..yerine de ospina, romero falan alınır gayet de güzel olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Şimdi arkadaşlar kızmayın da gerçekçi bakmak lazım; Ter Stegen'in geçen sene 13 m euro'ya Barcelona'ya transfer olduğu bir piyasada kimse Muslera'ya 35 m euro vermez.

Muslera x 2Ter Stegen

• Satmayın oğlum cinnah satmayın.Bu bizim için de gurur,onur ve haysiyet meselesi oldu.Gerekirse biz de yardım ederiz.Satmayın...

• 35 milyona muslerayı satalım. Fener rvp yi alsın bizde ibrahimovic'i. Derbilerde karşılıklı gol düellosu olsun ibonun ashabı atsın rvp yi ve volkanı üst üste koyup dövsün maç ertelensin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ter Stegen 21 yaşında, daha önce büyük bir takım tecrübesi olmayan bir kaleciydi Barcelona'ya gelmeden önce. Barcelona Ter Stegen'i vaadeden bir kaleci olduğu için aldı.

Gerçekçi konuşursak, 21 yaşında gelecek vaadeden bir kaleciye 13 milyon euro veriliyorsa, Muslera gibi Avrupa'nın en iyi 3-4 kalecisinden birine 35 milyon euro verilmesi normal karşılanabilir.

Ama bende rakamın 35 milyon euro olacağını sanmıyorum çünkü geçen sene Ünal Başkan 20 milyon euro veren alır demişti. Bu seneki lig performansıyla da en iyi ihtimalle 25 milyon euro'ya satabiliriz. Ama 35 milyon euro'ya satılırsa eğer, yukarı da bir arkadaşında dediği gibi yanında Burak'ı da verelim
  • Neuer 30 milyona transfer oldu.

• Yalan

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfallen

Ter Stegen 21 yaşında, daha önce büyük bir takım tecrübesi olmayan bir kaleciydi Barcelona'ya gelmeden önce. Barcelona Ter Stegen'i vaadeden bir kaleci olduğu için aldı.

Gerçekçi konuşursak, 21 yaşında gelecek vaadeden bir kaleciye 13 milyon euro veriliyorsa, Muslera gibi Avrupa'nın en iyi 3-4 kalecisinden birine 35 milyon euro verilmesi normal karşılanabilir.

Ama bende rakamın 35 milyon euro olacağını sanmıyorum çünkü geçen sene Ünal Başkan 20 milyon euro veren alır demişti. Bu seneki lig performansıyla da en iyi ihtimalle 25 milyon euro'ya satabiliriz. Ama 35 milyon euro'ya satılırsa eğer, yukarı da bir arkadaşında dediği gibi yanında Burak'ı da verelim

Yok ben sadece piyasadan bahsetmek istedim, kalecilere o kadar uçuk paralar teklif edilmez. Kaldı ki diyelim Manchester 20 milyon euro teklif etti(ki sanmam)GS anında satar/satmalıdır. Bu arada en iyi 3-4 kaleciden biri mi? Biraz fazla abartıyoruz bazı şeyleri sanırım. Muslera gerçekten çok iyi bir kaleci bu tartışılmaz ama o fiyatlara da satılmaz.

• Neuer simdi 50 ye satilir.muslera'ya avrupa devleri 25 verirler.35 bizim satilmasin diye isteyebilecegimiz rakam.

Ama yukaridaki arkadasinda dedigi gibi yonetim parayi carcur eder

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.