Şimdi Ara

SON DAKİKA | Muslera'ya Teklif (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
2.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Manu scout'u muslerayi almak için referans olarak ilk dünya kupasina ardından şampiyonlar ligine bakar.dünya kupasında berbat cl de 6 maçta 20 gol yiyen kaleci 35 milyon ediyorsa satanin heykeli dikilmeli

neuer'u koy bizim kaleye, kaç gol yiyeceğini sanıyorsun?

Musleradan az.

ne kadar az mesela 20 golden ne kadar az? izledin mi sen GS maçlarını bu sene ŞL'de?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Manu scout'u muslerayi almak için referans olarak ilk dünya kupasina ardından şampiyonlar ligine bakar.dünya kupasında berbat cl de 6 maçta 20 gol yiyen kaleci 35 milyon ediyorsa satanin heykeli dikilmeli

Musleradan az.

ne kadar az mesela 20 golden ne kadar az? izledin mi sen GS maçlarını bu sene ŞL'de?

İzledim.Hiç ekstra iş yapamadı, aynı Dünya kupasındaki gibi.Muslera Türkiye standartlarının üstünde bir kaleci bunu herkes kabul eder ama kaleci piyasasının normalden düşük olduğunu düşünürsek 15 milyon eurodur gerçek bonsarvisi.Real Madrid De Gea'ya 15 milyon teklif etti.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Musleradan az.

İzledim.Hiç ekstra iş yapamadı, aynı Dünya kupasındaki gibi.Muslera Türkiye standartlarının üstünde bir kaleci bunu herkes kabul eder ama kaleci piyasasının normalden düşük olduğunu düşünürsek 15 milyon eurodur gerçek bonsarvisi.Real Madrid De Gea'ya 15 milyon teklif etti.

Bence de gerçek bonservisi 15-20 arasındadır. Benim demek istediğim o moral bozukluğuyla ve o defansla Neuer'u koy 15'den fazla gol yerdi bu sene.

• 35 milyon euro normal bir rakam fakat dünyanın en iyi 2. kalecisi için biraz az geldi ama yinede satılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muslera da dahil bir oyuncunun ederi teklif edilmişse satılması bence uygundur, servetin marsilya olayına dönmesin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

50 bile verseler satmasınlar, satsın diyen arkadaşların kafasımı iyi eski zapata günlerine gerimi dönelim kim doldurabilir yerini

Doğru diyorsun... Messi-Neymar+Para gibi bir teklifin altı kesinlikle kabul edilmemeli. Manchester'a gelince kulüp hisselerinin %30 sanırım kabul edilebilir bir teklif olacaktır!

Mesajimi nerenle okudun merak ediyorum, ne olursa olsun satilmasin diyorum yeri dolmaz sonra aglarsiniz muslera üüüü diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Utd, De Gea'yı satarsa en büyük aptallığı yapar. Kalesi Schmeichel, Barthez, Van Der Sar görmüş bir takımın şuan elinde bulunan De Gea sayılı kalecilerden biridir. Bunun yanında yaşının genç olması ile birlikte en az 8 sene o kaleyi korur. Ha Muslera'da Man Utd kalesine geçse sırıtmaz. De Gea kadar katkı sağlar. Benim için ise sorun şu biz Muslera gibi bir kaleciyi ömrümüz hayatımız boyunca bulamayız. Adam bu kadar kötü defans hattına sahipken, dünyanın en kötü sağ beki ile oynarken inanılmaz işler yaptı. Sakatlandığında kaleye koyduğumuz Bolat veya Eray ise rakiplerimizin yürüyerek bizi yenmesine sebebiyet verdi. Hemde 18 yaşındaki çoluk çocuğa rağmen. Muslera klasında bir kaleci bulamayız bunu geçiniz. Madrid'te De Gea'yı isteyeceğine Keylor Navas'ı kullansın 1 sezon. Bence mükemmel işler çıkaracaktır ve Muslera bize kalacaktır.

Tabi oyuncuyu zincirlemedik kulübe. Gitmek isterse tutamayız. Ama gitmek istemez herhalde ya. Hem çayıda seviyor. İngiliz'lerin dandik sütlü çayı bizimki gibi olmaz. Gitmesinin hayali bile kötü arkadaş.

• İyi para fakat satılırsa kalemizde Oğuz Dağlaroğlu'nu görme ihtimalimiz açıkçası biraz korkuttu.

• Yavaş
  • Muslera ter stegen,cech ve handanovic'den iyi mi?Allah aşkına oruç sizin kafanıza mı vuruyor?muslera dünyanın en iyi 25 kalecisinden biri ilk 5 de kesinlikle değil...Senin ter stegen diye küçümsediğin adam 21 yaşında barca nın as kalecisi ve yıllardır barca nın kaleci sorununu çözdü ve ayakları çok iyi,oyun kurma bile var ter stegen'den,üstelik 21 yaşında,muslera 21 yaşında neredeydi haberi olan var mı?neuer 3 sene önce 20 milyon euro ya gitti abi,futbol tarihinin en pahalı kaleci transferi buffon'dur,genç yaşında 33 milyon euro ya geldi,man utd 20 yaşında bile harikalar yaratan de gea'yı 20 milyon euro ya atletico gibi iyi transfer pazarlığı yapan takımdan aldı

Muslera dediğin adam 29 yaşında kimse 29 yaşında hala gs'de oynayan kaleciye 35 milyon euro vermez,hele united de gea'yı 30 a bırakıp 35'e muslera yı alırsa taraftar old trafford'u yıkar

tamam muslera iyi kaleci ancak gelecek en iyi fiyat 20 milyon euro olur o da en fazla,abartmayın

• Gelecek paranın bana bir katkısı yok. Yoruldum artık hesap kitap yapması gereken adamların işini düşünmekten. Muslera'dan gelecek 3 kuruşu Sabri'ye verecek adamlara güvenmiyorum. Takımda en sevdiğim 2 adamdan birini hiçbir paraya değişmem. Muslera'yı herhangi bir fiyata satarsa bu yönetim,benim için biter.
  • De Gea'ya 25 veriyor Real Madrid.Muslera'ya 35 milyon verileceğine ciddi ciddi inanan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Muslera ter stegen,cech ve handanovic'den iyi mi?Allah aşkına oruç sizin kafanıza mı vuruyor?muslera dünyanın en iyi 25 kalecisinden biri ilk 5 de kesinlikle değil...Senin ter stegen diye küçümsediğin adam 21 yaşında barca nın as kalecisi ve yıllardır barca nın kaleci sorununu çözdü ve ayakları çok iyi,oyun kurma bile var ter stegen'den,üstelik 21 yaşında,muslera 21 yaşında neredeydi haberi olan var mı?neuer 3 sene önce 20 milyon euro ya gitti abi,futbol tarihinin en pahalı kaleci transferi buffon'dur,genç yaşında 33 milyon euro ya geldi,man utd 20 yaşında bile harikalar yaratan de gea'yı 20 milyon euro ya atletico gibi iyi transfer pazarlığı yapan takımdan aldı

Muslera dediğin adam 29 yaşında kimse 29 yaşında hala gs'de oynayan kaleciye 35 milyon euro vermez,hele united de gea'yı 30 a bırakıp 35'e muslera yı alırsa taraftar old trafford'u yıkar

tamam muslera iyi kaleci ancak gelecek en iyi fiyat 20 milyon euro olur o da en fazla,abartmayın

Muslera'dan iyi kaleciler ciddi ciddi şunlar bu sefer trollemiyorum;

1) Manuel Neuer
    2) Courtois
    3) De Gea
    4) Marc-André ter Stegen
    5) Handanovič
    6) Muslera

Cech, Casillas, Buffon gibi içi geçmiş isimleri saymıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfallen

Evet Cech dışındakilerden daha iyi. Cech'te yaşlandı, Arsenal ile son transferini yaptı. Lloris, Handanovic kötü kaleciler değil ama Muslera'dan iyi değiller. Zaten öyle olsalar şimdiye kadar alan biri çıkardı. Manchester United Muslera'ya talep olmak yerine onlara olurdu değil mi? Muslera'yı çok fazla küçümsüyorsunuz. Umarım sebebi kıskançlık değildir.

"Lloris, Handanovic kötü kaleciler değil ama Muslera'dan iyi değiller. Zaten öyle olsalar şimdiye kadar alan biri çıkardı."

Dünya üzerinde bir çok iyi futbolcu büyük takımlarda oynamıyor veya istenmiyor diye kötü mü oluyor ? Şunu da belirteyim Lloris'i istiyor Manu dış basını takip ederseniz görürsünüz.Handanovic de sözleşmesini uzatıyor Inter'le...Inter baya yatırım yaptı yani gitmesini gerektirecek bir durum yok.Handanovic ve Lloris'in Muslera'dan aşağı kalır yanları yok hatta Lloris bana göre Muslera'dan daha iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Muslera ter stegen,cech ve handanovic'den iyi mi?Allah aşkına oruç sizin kafanıza mı vuruyor?muslera dünyanın en iyi 25 kalecisinden biri ilk 5 de kesinlikle değil...Senin ter stegen diye küçümsediğin adam 21 yaşında barca nın as kalecisi ve yıllardır barca nın kaleci sorununu çözdü ve ayakları çok iyi,oyun kurma bile var ter stegen'den,üstelik 21 yaşında,muslera 21 yaşında neredeydi haberi olan var mı?neuer 3 sene önce 20 milyon euro ya gitti abi,futbol tarihinin en pahalı kaleci transferi buffon'dur,genç yaşında 33 milyon euro ya geldi,man utd 20 yaşında bile harikalar yaratan de gea'yı 20 milyon euro ya atletico gibi iyi transfer pazarlığı yapan takımdan aldı

Muslera'dan iyi kaleciler ciddi ciddi şunlar bu sefer trollemiyorum;

1) Manuel Neuer
    2) Courtois
    3) De Gea
    4) Marc-André ter Stegen
    5) Handanovič
    6) Muslera

Cech, Casillas, Buffon gibi içi geçmiş isimleri saymıyorum

cech en az 3 yıl daha oynar,lloris muslera'dan daha iyi,arsenal maçlarını izleyenler bilir ospina muslera ile eşit seviyede,leno,weidenfeller,begovic(muslera dan aşağı kalır yanı yok) sirigu,mandanda,navas...muslera ayarında çok kaleci var,muslera dünyanın en iyi 25 kalecisinden biridir ama kesinlikle ilk 5 de değil o fazla abartı olur

• Klasik Gsli abartması.

• Sunderland Brumaya 17m euro teklif etti

• İsterse 50 milyon euro olsun yine de satılmamalı. Bu parayı falan az bulduğumdan değil elbette, bizim klübü biliyorum o paraya en az Muslera kalitesinde kaleci bulamazlar; adam akıllı oyuncu da alamazlar.
  • 35 Milyon

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Sunderland Brumaya 17m euro teklif etti

La sizin yeni Messi Salih vardı. Ona noldu??? Yeni Malatyaspor ilgileniyor diye duydum. Doğru mu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.