Şimdi Ara

İngiltere de 1. Dünyada 4. - RVP içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler gezerken gördüm şaka maka bu adam gelirse baya baya marka değerimiz artacak

bu adamı küçümseyenler var beyler taş olursunuz taş ona göre

İngiltere Premier Ligi 2013-2014 sezonunda forması en fazla satılan futbolcu, Manchester United'ın Hollandalı forveti Robin van Persie oldu.

Ligin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, "Kırmızı Şeytanlar"ın Hollandalı golcüsü Robin van Persie, takımının geçen sezon ligi 7. sırada tamamlamasına karşın popülaritesini korumayı başardı. 2013-2014 sezonunda, "uluslararası çapta forması en fazla satılan 10 oyuncu" listesinin zirvesinde, geçen yıl olduğu gibi van Persie yer aldı.

Hollandalı futbolcuyu, İngiltere Milli Takımı'nı bırakan Liverpool kaptanı Steven Gerrard izledi. 81 milyon avro karşılığında Liverpool'dan İspanyol ekibi Barcelona'ya transfer olan Uruguaylı Luis Suarez, geçen yıla göre 4 basamak yükselerek 3'üncülüğe yerleşti.

Arsenal'in Almanya Milli Takımı formasıyla 2014 FIFA Dünya Kupası'nı kaldıran Türk kökenli orta saha oyuncusu Mesut Özil ise kendisine 5. sırada yer buldu.

İngiltere Premier Lig'in 2013-2014 ve 2012-2013 sezonunda uluslararası çapta forması en fazla satılan 10 oyuncu şöyle:

1. Van Persie
    2. Gerrard Rooney
    3. Suarez Kagawa
    4. Hazard Agüero
    5. Mesut Özil Torres
    6. Rooney Hazard
    7. Agüero Suarez
    8. Mata Wilshere
    9. Kagawa Chamberlain
    10. Lampard Cazorla

buda dünya

http://www.ajansspor.com/habergaleri/1/1083/19599_4_robin_van_persie.html#habergaleri

• Sağ taraf 12-13 sol taraf da 13-14'ün rakamları mı?
  • Şimdi nani formasımı alcaz rvp mi ? Fenerli olmak zor iş
  • Bu nasıl liste la
  • Hayaller Van Persie..,,
    Hayatlar Tam Tersie....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RVP i seviyorum da sanki sadece oyuncu isimlerinden forma satılıyor gibi konuşmayın. RVP, Manu değilde Tottenham, Everton vs hatta Arsenal da kalsaydı 1. sırada olamazdı. Zaten Manu en çok forması satılan takımların başında geliyor.
    Zaten Fener'e gelmesini istemiyorum severim ben RVP'i.
  • Lütfen yanlış bilgi vermeyin . 13/14 sezonu Premier League ilk sırada Mesut Özil var sonrasında Van Persie .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdraxler

Lütfen yanlış bilgi vermeyin . 13/14 sezonu Premier League ilk sırada Mesut Özil var sonrasında Van Persie .

Resmi liste..

http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2014-15/aug/van-persie-remains-top-selling-shirt-in-barclays-premier-league.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheetaw

Hayaller Van Persie..,,
    Hayatlar Tam Tersie....

Hahahha kahkaha attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayaller Van Persie..,,
    Hayatlar Tam Tersie....

Konuya gelince,
    Listede bir hata var. Yanlış gördüğümü sanmıyorum. Özil dünya listesinde 3ncü, van persie 4ncü. EPL listesinde özil 5nci, van persie 1inci. hangisi doğru?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jonny_J

quote:

Hayaller Van Persie..,,
    Hayatlar Tam Tersie....

Konuya gelince,
    Listede bir hata var. Yanlış gördüğümü sanmıyorum. Özil dünya listesinde 3ncü, van persie 4ncü. EPL listesinde özil 5nci, van persie 1inci. hangisi doğru?

İngilterede 5. dünyada 3. olmuştur hacı anlamıcak ne var özilin hayranları var baya

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

RVP i seviyorum da sanki sadece oyuncu isimlerinden forma satılıyor gibi konuşmayın. RVP, Manu değilde Tottenham, Everton vs hatta Arsenal da kalsaydı 1. sırada olamazdı. Zaten Manu en çok forması satılan takımların başında geliyor.
    Zaten Fener'e gelmesini istemiyorum severim ben RVP'i.

peki arsenalden mesut forması rvp den fazla satmış... tabi dediğininde payı var lakin 4. olmaz 6. 7. olurdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.