Şimdi Ara

tek yeme anıları (en ağır ve akılda kalıcı kimden tek yediniz :D)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar şöyle ekrana bakakaldığınız anlar oldumu ?

ben başlıyorum sezon 3 draven (ne gömüyodu be abi )

şuanki rengar (ünlem işareti çıkıyo bizim takımda flashlar heallar falan havada uçuşuyodu)

ekko (heronun abartı çok vurduğunu duymuştum ama bukadarını tahmin etmedim 6 lvl olduk haa huaa gel bişe denicem falan bi koydu korku oyunu oynuyomuş gibi çığlık attım )

ryze (abi kombosu karışık ama oynuyan oynuyo harbiden adam bütün takıma ateş ediyodu resmen)

• Sezon 4 Syndra bilen bilmeyen oynuyordu tüm yeteneklerini ıskalasa ultiyle 1.2k ya yakın hasar çıkarabiliyordu full build bile olmaksızın

Edit: Hala öyle ultisi değişmedi sadece Q early nerf yedi. Cassiopeia ve Azir karşısına alınabilecek en iyi picklerden kendisi öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 5 Temmuz 2015; 2:52:11 >
  • Talon. Caitlyn oynuyordum ben onu göremeden gri ekrana girdi oyun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Gallinari

Talon. Caitlyn oynuyordum ben onu göremeden gri ekrana girdi oyun :(
    soraka sup yaparken draven ın tek q suna gitmiştim sonra rengar atladığı anda öldürmüştü verdim honorunu
  • sona ile gezerken talonu görür görmez ekran gri oldu ciddi manada tek vuruşta öldürmüştü beni
  • Support annie oynuyordum hic magic resist çıkmadım.
    Dakika 36 gibi veigari görmekle ekranın kararması bir oldu
  • Rengar. Vayne oynuyordum ünlem cıktığında klavyeyi bıraktim. Hayatımın tek yemesi.
  • Arkadaslarla lol oynuyorduk, bizim arkadas nidalee yi fena feedledi adam biz base gelip dogmama ramak kala q atti dogdugum gibi tek yedim.(eski nidalee)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nico Di Angelo

Arkadaslarla lol oynuyorduk, bizim arkadas nidalee yi fena feedledi adam biz base gelip dogmama ramak kala q atti dogdugum gibi tek yedim.(eski nidalee)

Sezon 3 başında 1 level nida q atıp geriye flah attı ," naptı lan bu mal sfdgsgafahd "dedim , o mızrak 800 koydu bana şok oldum , bir daha hiç bir tHeQ yemem bu kadar acıtmadı, çünkü ya aşırı beslenmiş full build karakterlerden veya op olanlardan theq yedim . bir de işte ekkonun sadece luden ve lich boğan ile attığı hasar çok fazla
  • quote:

Arkadaslarla lol oynuyorduk, bizim arkadas nidalee yi fena feedledi adam biz base gelip dogmama ramak kala q atti dogdugum gibi tek yedim.(eski nidalee)

eski nida neydi la öyle mızrak genişliği de maşallah kütük gibi yürüyerek de kaçılmazdı

ölmesek de B atardık mutlaka onu yedi mi hey gidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

quote:

eski nida neydi la öyle mızrak genişliği de maşallah kütük gibi yürüyerek de kaçılmazdı

Alıntıları Göster
    Tek yemek değilde Twisted Fate ile çok tek attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaitan -- 5 Temmuz 2015; 1:15:22 >

• quote:

quote:

Mesafe arttıkça taban hasarla birlikte ratio da artıyordu , full AP nida 2.5k vuruyordu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

quote:

quote:

Mesafe arttıkça taban hasarla birlikte ratio da artıyordu , full AP nida 2.5k vuruyordu :D

Çok fenaydı yahu. Attıktan sonra kendi geri giderdi teq yerdik xd

Ah o dönemlerde hiç oynamadım nida ;-;

• Genelde teq atarım.(Atardım)
  • Rengar.Lucian oynıyordum çalıya yaklaşmamla gri ekranı görmem bir oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suavinin Berberi

Genelde teq atarım.(Atardım)
    kalista oynarken rengardan 0.78 saniyede üstüste 5 fight falan tek yedim. Baya problemli maçı adam dakika 8de quadra falan atmıştı zaten tek e skilliyle 500 gömmüştü
  • Kasmis nidalee'den mizrak yiyince hayattan soguyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samwellreyis

kalista oynarken rengardan 0.78 saniyede üstüste 5 fight falan tek yedim. Baya problemli maçı adam dakika 8de quadra falan atmıştı zaten tek e skilliyle 500 gömmüştü

Alıntıları Göster
    Ap rengardan yemiştim kaç yediğimi hatırlamıyorum ama bildiğin tek yemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: samwellreyis

Rengarın ferolu e yeteneği zaten 750 gibi saçma bir hasara sahip , yani şaşırma bu kadar vurmasına .şuanki rengarın sorunu zaten her şekilde tek alabilmesi. Yani önceden 2 seçenek vardı ya feroyu q ya saklayıp risk alıp çok hasar vericektin ya da e ile sabitleyip gank attığın yerden de yardım alıp öyle kesicektin şimdi ise yanlışlıkla w bile kullanmış olsa norml q ve e ile theq atıyor rengar.
  • 3 lvl ryze dan ful can tek yemiştim mal mal bakabildim sadece
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.