Şimdi Ara

Trde nasıl küme atlıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gümüş 5im çok yüksek değilim hatta çokta düşük sayılırım ama bu kadar feedleyip trollüyen oyuncu varken nasıl küme atlıyorsunuz hızlıca merak ettim

Adam bard almış ultisini bize atıyor adam kaçırmıyalım diye, feedlemiyen takım gelincede skorum süper oluyor feedleyen takım gelincede 6 6 falan. Siz nasıl alıştınız bunlara? Tamam bende de hata var farkındayım ve düzeltmeye çalışıyorum ama bazen cidden birşey yapılmıyor bunlara.

• pre girmek önemli
  • Karşıya feeder afk geldiği zaman
  • Jungle oynamani tavsiye ederim ayrica totem şart ve kesinlikle pre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscdd7

Jungle oynamani tavsiye ederim ayrica totem şart ve kesinlikle pre

Jungle da oynanmıyor ki adam ormanı temzliyor mavi ve grompu çalıyor geri kalıyorum toparlamaya çalışırken feedliyorlar bukadarınıda beklemiyordum ama 1 kez olur umarım aynısı. Biraz toparlamaya başlamışım botta 2 kere double verilmiş oraya giderken üstten kill veriyoruz sonra jung farkı diyor adam cidden rahatsız edici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeffrey Dahmer

quote:

Jungle da oynanmıyor ki adam ormanı temzliyor mavi ve grompu çalıyor geri kalıyorum toparlamaya çalışırken feedliyorlar bukadarınıda beklemiyordum ama 1 kez olur umarım aynısı. Biraz toparlamaya başlamışım botta 2 kere double verilmiş oraya giderken üstten kill veriyoruz sonra jung farkı diyor adam cidden rahatsız edici.

All mute

• yarim saat once 12-13 macta 1 lose gibi bi streak yaparak silver5 0lpden silver 4 ciktim. kesinlikle beyni olan bir pre lazim. pren ve sen top/mid orda mid/adc alin yani en az biriniz carry olmali. sik sik totem ve ss uyarilari yapmalisin ve en onemlisi ozellikle mid oynarken supp dan daha cok totem aliyorum kinseye guvenmiceksin kendi totemini alicaksin. ayrica diana al kata banlama free lane :D

• quote:

Orijinalden alıntı: darkblade36

yarim saat once 12-13 macta 1 lose gibi bi streak yaparak silver5 0lpden silver 4 ciktim. kesinlikle beyni olan bir pre lazim. pren ve sen top/mid orda mid/adc alin yani en az biriniz carry olmali. sik sik totem ve ss uyarilari yapmalisin ve en onemlisi ozellikle mid oynarken supp dan daha cok totem aliyorum kinseye guvenmiceksin kendi totemini alicaksin. ayrica diana al kata banlama free lane :D

Bu gün bilerek katarina banlamayıp adam ilk picke katarina alınca malzahar aldım tflere güvenmiyerek (çok herom yok 30 civarı var) katarina yı e ile zaten 10 cana getirdim bizim vi kule altı girince 2 levelde fb verd, sonra ss vermeme rağmen aşağı ve üst koridor geri çekilmeyince adam motor oldu durduramadık kaybettik. Genellikle adc orman yapınca düzgün sup geliyor taşıyorum dereceli girerken rastgele bulduğum 2 sup vardı tanıştığım onlarla girince kesinlikle kazanıyorum ama onlarda her zaman açık olmuyor işte yasuo bazen banlamak gerekiyor bizim takımın almaması için yoksa kesinlikle feedliyor oyunuma gelen yasuonun düzgün oynadığını görmedim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeffrey Dahmer -- 5 Temmuz 2015; 0:36:19 >

• quote:

quote:

quote:

All mute

Hocam /all mute yaparsanız herkes dalga geçer ben bi kere bu hatayı yaptım () Size tavsiyem Cho alın dünyaları yiyin. Lanede kesin yenersiniz zaten, late biraz sıkıntı sadece.

• quote:

quote:

yarim saat once 12-13 macta 1 lose gibi bi streak yaparak silver5 0lpden silver 4 ciktim. kesinlikle beyni olan bir pre lazim. pren ve sen top/mid orda mid/adc alin yani en az biriniz carry olmali. sik sik totem ve ss uyarilari yapmalisin ve en onemlisi ozellikle mid oynarken supp dan daha cok totem aliyorum kinseye guvenmiceksin kendi totemini alicaksin. ayrica diana al kata banlama free lane :D

Bu gün bilerek katarina banlamayıp adam ilk picke katarina alınca malzahar aldım tflere güvenmiyerek (çok herom yok 30 civarı var) katarina yı e ile zaten 10 cana getirdim bizim vi kule altı girince 2 levelde fb verd, sonra ss vermeme rağmen aşağı ve üst koridor geri çekilmeyince adam motor oldu durduramadık kaybettik. Genellikle adc orman yapınca düzgün sup geliyor taşıyorum dereceli girerken rastgele bulduğum 2 sup vardı tanıştığım onlarla girince kesinlikle kazanıyorum ama onlarda her zaman açık olmuyor işte yasuo bazen banlamak gerekiyor bizim takımın almaması için yoksa kesinlikle feedliyor oyunuma gelen yasuonun düzgün oynadığını görmedim ben

hocam kesinlikle katanin karsisina onu dovecek ve MOBİL bir hero almaniz lazim. o kaybolunca sizde gidin yetisirsiniz cunku bu insanlarda beyin yok harita takip yok. mac oncesi defalarca katanin neden botla basladigini bu yuzden wardli oynamalarini sslere bakmalarini solesende dinlemezler. ciddb katanin karsisina alinacak en iyi hero dianadir ucup kacarak katayida yakalar botta:) son mac depar attim flash u e basip bozdum direk katayi yoksa kill alicakti. ayrica diana oneririm diana ile yukseliyorum birde zedde iyiyim.bu ikisi tasiyor beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: zamezan

quote:

quote:

quote:

All mute

Hocam /all mute yaparsanız herkes dalga geçer ben bi kere bu hatayı yaptım () Size tavsiyem Cho alın dünyaları yiyin. Lanede kesin yenersiniz zaten, late biraz sıkıntı sadece.

karsima gelmesini tek istemedigim champ cho kesinlikle tokat yiyorsun ama jung iyiyse kacma skilli yok tokat yiyor :D cho varsa karsida tflerde adc mi koruyorum obur turlu imkansiz tf kazanmak.

• Plata kadar taşıyarak plattan sonra elo boost yaptırarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zamezan

quote:

quote:

quote:

All mute

karsima gelmesini tek istemedigim champ cho kesinlikle tokat yiyorsun ama jung iyiyse kacma skilli yok tokat yiyor :D cho varsa karsida tflerde adc mi koruyorum obur turlu imkansiz tf kazanmak.

Bizde 1v5 dalan full ad rivenlar var sonra diyor ne izliyorsun 0c

• quote:

quote:

quote:

hocam kesinlikle katanin karsisina onu dovecek ve MOBİL bir hero almaniz lazim. o kaybolunca sizde gidin yetisirsiniz cunku bu insanlarda beyin yok harita takip yok. mac oncesi defalarca katanin neden botla basladigini bu yuzden wardli oynamalarini sslere bakmalarini solesende dinlemezler. ciddb katanin karsisina alinacak en iyi hero dianadir ucup kacarak katayida yakalar botta:) son mac depar attim flash u e basip bozdum direk katayi yoksa kill alicakti. ayrica diana oneririm diana ile yukseliyorum birde zedde iyiyim.bu ikisi tasiyor beni.

Zed vardı bende de 5. seviye yapacak kadar oynadım ancak güvenemedim neden almadım bilmiyorum

• Bugün oyunuma gelen dia adama nasıl dia olurdum diye sordum cevabı '' Takım içi iyi iletişim '' .
  • 2 kişi hard carryleyerek
  • Herkes ignorela. Pre falan şart değil. Bir tane duo q maçım yok. Geçen sene bu aylarda gümüş 5'tim düştüm düşücektim. Şu an Diamond 5'im. Nightblue3, Imaqtpie, Voyboy gibi streamerları izle. İngilizcen iyiyse bunlar bayaa geliştirir seni. Jungle ve top lane oynayarak Gold olmuştum. Mid ve ADC oynayarak Plat, Jungle ve ADC oynayarak diamond oldum. Stream izlemek önemli. LCS maçlarını izle metadan haberdar ol. Hadi kolay gelsin.

• Bugün bana seçim ekranında jungle kaldı aldım kilitledim sonra feyse bakıyorum öyle salağın teki sonradan ben jangılım demiş o da çarpla girmiş oyuna başlar başlamaz sövmeye başladı keko takımda da 3 adc var nasıl bir takımsa geçtim mide xin ile katarinayı doğradım full ad kastım herkesi 3 vuruşta kesiyodum adamlar belli bir mesafeden fazla yaklaşamıyolardı sayıca fazla olsalar bile Snowball şampiyon alıp earlyde 1-2 kill aldınmı taşıyorsun.
  • vallaha soyle bisey var eger bronz dusseydim.master yi alip isinlan jung alip orman.donup adam kesip isinlanla split pushla bitirmeyi.dusunuyorum ama dusmem daha sanirim. ayrica oynayabiliyosaniz riven da tasiyor cok macim riven la tasidigim hatta serimin son maci riven aldim garanti olsun diye.

• Jeffrey Dahmer kullanıcısına yanıt
    Jungle main hocam taş gibi sinir lazım TR de daha 2 leveliz adam gank atmıyorsun jungle report diyor lan daha yeni kestim grompu şampiyounum Fiddlesticks adam q fullüyon zhonya çıkıyon q tek atıyor dedi ya Gram bilgisi olmayan insanlar sürekli laf ediyor. Ayrık ittirirsin adamları tutmazlar adamlar gelip seni keser, sonra dönerler kalanlarıda keserler. Dediğin gibi elinden geleni yaparsın karşı jungun yaptığı tek şey topa gidip 15 dkk ayrılmamak sonra rengay arkadaşımız gelir "jung farkı..." der ve oyun sonu "JUNGLE REPORT"
    Yazar. Halbuki o karşı junglenin yaptığı kötülük rengar 1v2 kalıyor 2 kişi olan taraf daha az xp alıyor yani adamın xp sinden çalıyor adama farkında olmadan zarar veriyor ama işte... Bunu düşünemiyorlar ve mesela bota gidiyorum mid ve top sıkıntıda mide camplıyorum top küfrediyor topa gidiyorum karşı adam kule altında gank gelmiyorsun diyor jungle dönüyosun laf ediyorlar 1 kere lee sin oynamışlar junglede 3 level civarı gank atabiliyor her şampiyonu öyle zannediyorlar bir de kill salmazsan küfrederler ana bacı. Oyunda taşıtmıyorlar Jax alırım lee beni basar heimden yardım isterim adam gelcek zannedip saldırırm adam gelmez lee beni keser sonra gider heimi de keser suçlu ben olurum. Shaco alırım adamı basarım fb alırım ormanını çalarım her yere gank giderim master yi bir kez aşağıya gitmiştir sadece q atıp assist almıştır direk jungle report anlamadım ne istiyorlar. Sanırım bunların jungleden kastı 3 e ayrılabilecek gank attımı oto atakla adamın 1 canını bırakacak ve bizim "pro" oyuncumuz gelip onu kesecek Yani fiddlesticks 6 levelden önce gank zordur genelde ya da ww de alıyorum fiddle gank atamıyorum 6 olana kadar genede 3 te felan mide genelde gank atmaya çalışıyorum 6 levele kadar gidip 2-3 kere ölüyorlar suçlusu ben oluyorum adam "gang" gelmiyon der laf eder kudurtur beni giderim sonra adam minyon keser ben ölürüm feedliyor der küfür eder jungle report. Ya takımın büyük çoğunluğunu tanıyacaksın ya da all mute yapacaksın başka çaresi yok Yani TR de jungle oynamak gerçekten zor iş hiç bulaşma derim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.