Şimdi Ara

RVP gelse bile Türkiye'nin en iyisi hala Sneijder'dir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
2.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyada sayılı 10 numaradan birisi. Yasi 30 un altında. Biz daha iyi daha üst seviye bir takım oluyoruz, hatta belki gömlek üstün. Ama ülkemizdeki en iyi futbolcu halen Sneijder dir.

Bu benim görüşüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam.

• Su foruma girmeden ne kullaniyorsunuz?

Gs forumlarinda bile en iyi transferin RVP olacagi soylenirken siz neyin kafasini yaşıyorsunuz?

• İyi de bunu herkes biliyor zaten konu açmana gerek yoktu.

• ikiside büyük oyuncu. Sidik yarıştırınca saçma yerlere gidiyor. Fenerbahce alsın oyuncuları kursun takımını, Galatasaray kursun takımını güzel yarış olsun. Bu kadar basit.
  • Adam öyle düşünüyorsa düşünsün, sizi niye geriyor bu anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Su foruma girmeden ne kullaniyorsunuz?

Gs forumlarinda bile en iyi transferin RVP olacagi soylenirken siz neyin kafasini yaşıyorsunuz?

Abartma. Sneijder İntere Etoyla beraber Şl yı getıren ve 2010 dunya kupası gol kralıdır 6 gol 5 asistle.

Hayır benim gorusum Rvp dır desen hadi diyecem tamam ne kullanıyorsunuz ne demek ya ? Yaşınız kaç sızın arkadasım ? Çok sığ ınsansınız
  • Pekala
  • Wesley 31 yaşında değil mi ?
  • Yavv normal Gs'li arkadaşlar bu yoruma bakmasın da; sana lafım şudur hocam : durduk yere sadece bunu demek için baslik açıyorsan durum vahim.... Git transfer konusuna yaz. Ayrıca rvp diyoruz. Yani sneijder ne ise rvp odur Klas olarak. Top class bunlar. Biri birinden iyi olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

quote:

Abartma. Sneijder İntere Etoyla beraber Şl yı getıren ve 2010 dunya kupası gol kralıdır 6 gol 5 asistle.

Hayır benim gorusum Rvp dır desen hadi diyecem tamam ne kullanıyorsunuz ne demek ya ? Yaşınız kaç sızın arkadasım ? Çok sığ ınsansınız

5 gol. Sneijder değil Müller oldu gol kralı ayrıca. Konuya dönecek olursak hem getirildiği yaş(28) hem de genel kalite olarak Sneijder>RVP bana göre. Ama RVP Sneijder Türkiye'de oynarken EPL'de oynuyordu. Son seneleri kıyaslayacak olursak RVP>Sneijder derim.

• Olur benim için problem yok.
  • Avrupa'da 28 yaşında gözden düşmüş sneijder'i,32 yaşına kadar üst seviyelerde kalmayı başarabilen van persie ile bir tutmak neyin kafası?

Van persie,sneijder'den daha iyidir saçmalamayın Allah aşkına,sırf gs taraftarlarına şirin gözükmek için sneijder'i de messi yaptınız,RVP gelsin o zaman verdiği katkıyı görürsünüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de aynı seviyenin oyuncuları ama Rvp bildiğimiz gibi oynarsa daha etkili olur.

• RVP daha iyi. Ayrıca neden böyle bir başlık açıp ortalığı karıştırıyorsun ki.
  • Gülmemek için kendimi zor tutuyorum . RVP gelsin bakın bakalım ortada Sneijder'mi kalıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riven v48

Bak aklıma bu geldi

• Sneijder'in başarıları daha fazla olabilir ama, RVP daha çok ses getirebilecek bir transfer olur. Çünkü Sneijder İnter'de falan yatarken, RVP herkes tarafından izleniliyordu. Bana soracak olursan RVP daha iyi bir transfer başarısı olur gelirse. Ama ikiside aynı seviyede oyuncular. Mesela Sneijder & RVP iyi oyuncudur, Robben çok iyi oyuncudur. RVP veya Sneijder robben gibi olamadı hiç bi zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

quote:

5 gol. Sneijder değil Müller oldu gol kralı ayrıca. Konuya dönecek olursak hem getirildiği yaş(28) hem de genel kalite olarak Sneijder>RVP bana göre. Ama RVP Sneijder Türkiye'de oynarken EPL'de oynuyordu. Son seneleri kıyaslayacak olursak RVP>Sneijder derim.

https://tr.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_D%C3%BCnya_Kupas%C4%B1

Gol kralları aşağıda sağ köşede var. 6 gol degıl 5 gol atmıslar pardon. Sneijder Muller Forlan Villa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

quote:

https://tr.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_D%C3%BCnya_Kupas%C4%B1

Gol kralları aşağıda sağ köşede var. 6 gol degıl 5 gol atmıslar pardon. Sneijder Muller Forlan Villa

Kendinle çelişiyorsun. Yani 6 gol 5 asist ile gol kralı oldu dediğine göre yaptığı asist sayesinde gol kralı olduğunu belirtmek istemişsin. En çok asisti yapan Müller olduğu için o oldu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.