Şimdi Ara

'iPhone 6S 18 Eylül'de raflarda olacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'iPhone 6S 18 Eylül'de raflarda olacak' 

iPhone 6 ve iPhone 6+ 

En değerli şirket Apple, alışıldığı üzere her yıl Eylül ayında yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürüyor. Foxconn kaynaklı yeni sızıntılar ise bir sonraki jenerasyona iPhone modelleri için 18 Eylül tarihini hedef gösteriyor.

Hatırlanacağı üzere iPhone 6/6+ geçtiğimiz yıl 19 Eylülde, iPhone 5S ise 2013 yılında 20 Eylülde piyasaya çıkmıştı. Bu tarihte iPhone 6S ve 6S+ modellerinin satışa çıkması beklenirken modellerin duyurulacağı tarih ise 11 Eylül olarak işaret ediyor. Ancak 11 Eylül'de genellikle ABD gündeminde ikiz kulelere düzenlenen saldırı yer alırken Apple'ın ikinci gündem olmayı seçmesi pek muhtemel değil gibi gözüküyor.

Bu sebeple modellerin duyurusunun ise 8/9 Eylül tarihlerinde yapılabileceği konuşuluyor. Ancak muhtemelen her yıl olduğu gibi bu yıl da bir çok sızıntı haberi ile daha cihazlar piyasaya çıkmadan bir çok detay öğrenilmiş olacak. Hatta önemli bazı sızıntı haberleri de gelmeye başlamış durumda. Hatırlatmak gerekirse bir kaç gün önce iPhone 6S modeline ait metal kasanın ortaya çıktığı bu bağlantıda sizlerle paylaşmıştık.

• Hadi hayırlı olsun
  • Piyasaya yeni bir çöp daha geliyor.

Forever Note 5

• 4000Tl olsun, apple fanlarına az bile.

• Bizim memlekete ne zaman gelecek o önemli. (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 Eylül. Hmmmm.

• ios9 çıkış tarihide belli oldu yani
  • 5binden ucuz olursa almam fakirlerin elinde görmek istemiyorum bu telofonu. :)

• ne kadar boş yorumlar yapılmış . 600 dolar eder mi diye bakılsa anlarım kur + vergiler ile toplanıp çarpılıyorsa bu devlet ile alaklı bir şey .
    heycanla bekliyorum çünkü mac + ipad + iphone tüm ihtiayçarımı fazlası ile karşılıyor .
    müzik listelerim otomatik yükleniyor uğraş yapmadan . çok güzel şeyler üretebiliyorum programlama amacı ' ile kullanıyorum aşırı kaliteli ürünler . Düşme ve fabika hatası olmadıkça ( şuana kadra hiç yaşamadım ) sıfır gibi kalıyor ürünler.
    uğraş yapmadan şarkıların Albüm resimlerimleri birlikte, listelerim rehber resimler otomatik senk. oluyor ve ayrıca tablet de senk oluyor .
    Bilgisayara müzik üretirken tabletti'i bağalıyp çift erkan + dokunmatik ekran senk olmuş oluyor .

her telefon mükemell değil buna bir lafım yok . İphone ' lar da eksik hissetiğim tek nokta sarj süresinin yeterli olmamlası , birde streo höpörler çıkışının bulunmaması . buda htc m8 den gelen bir alışkanlık sanırım.

• 6S tepsi 5000TL hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimkilere Zam islemiyor galiba, kurbağayı suda kaynatma stratejisi işte, yavaş yavaş, kısık ateşte...

bakalim ne kadar vergili fiyati nasil oacak :)

• Yakında iphone ile takas yapılan arabaların haberleri gelmeye başlar bu ülkede demekki kimse aç degil bunlara bu kadar talep var ne iş görüyorlarsa artık

• tip 6 nın aynısı olacak niye para veriyim ki 7 yi almak varkene elimzide gören zaten 6s zannedicek
  • valla artık pek enterese etmiyor beni şahsen.iyice alım gücümüz azaldı.geçen sene ikinci el aldığım m8'imi en az 1 sene daha kullanırım.sonra yine alacaksam 1000-1200tl arası bir cihaz alır kullanırım.bu ne ya.?paraları ağaçtan toplamıyoruz.

• Telefon nasil olur bilmem fakat 6s onumuzdeki gelecek vergi sistemi sayesinde 3000 tl fiyattan baslayacaktir en az. Bu da iphone 6 larin fiyatinin dusup satilmasina neden olur. 6s ne yazikki gunumuz konusullarinda pek satilamayacak diye dusunuyorum. Anca iphone 7 cikinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık Bizim için hiç bişey fark etmiyor nasıl olsa alamayacağız.

• Bu haberleri boşuna yapmayın artık nasıl olsa alamayacaz. Teşekkürler Vestel :) iyi ki varsın hep seni alacaz yerli malı yurdun malı herkes üstüne o. malı..

• Her geçen gün alım gücü azalıyor ne üst seviye android cihaz ne iphone alacak kadar param var+param olsada o kadar para vermem salaklıktır bana göre.Zengin yada değil farketmez eğer sen bir malı dışarıda 3 liraysa sen 8 liraya alıyorsan orada resmen kazık vardır.1500 benim en üst sınırımdır ondan fazlası resmen lüx ve gereksiz o fiyatlara 4k televizyon almaya başlandı yazıktır resmen 3-4 milyar nedir arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Her geçen gün alım gücü azalıyor ne üst seviye android cihaz ne iphone alacak kadar param var+param olsada o kadar para vermem salaklıktır bana göre.Zengin yada değil farketmez eğer sen bir malı dışarıda 3 liraysa sen 8 liraya alıyorsan orada resmen kazık vardır.1500 benim en üst sınırımdır ondan fazlası resmen lüx ve gereksiz o fiyatlara 4k televizyon almaya başlandı yazıktır resmen 3-4 milyar nedir arkadaş.

kesinlikle aynı fikirdeyim.

• Daha 6'yı alalı 1.5 ay oldu sakin.

Ama 6S'in sırasına girerim sanki.6'yı al(ama)mın nedeni kişisel sebepler.(5s'i en sevdiğim arkadaşım almıştı ve vefat etti.O telefon hala duruyor,duracak.Anısı var.)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.