Şimdi Ara

Transfer Hedeflerimiz Fenerin 1 Kademe Altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaptığımız transferler ve transfer hedeflerimiz Fener'in bir seviye altındaki oyuncular. Örneğin Huntelaar, RVP'nin Hollanda'da yedeği. Benzer şekilde Podolski de Nani'den bir alt seviye. Bu durum beni üzüyor ve tedirgin ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstiyorsunuz ki her topçu Sino olsun Muslera olsun iyi alıştınız

• Podolski Nani'den bir alt seviye yazmasaydın, adam gibi yorum atacaktım. Fakat futbol bilgine saygım kalmadığı için ciddiye almaya gerek duymadım. Bu mesajı da belki kendini düzeltirsin diye yazdım.
  • biz onlardan 1-2 kademe iyiydik böylece farkı kapatacaklar
  • ünal aysal olsaydı aziz yıldırımla kapışırlardı transfer konusunda ikisininde istediği yabancı dönemi geldi. fakat anadolu tdsi ve bu yönetim ile fenerin bir kademe altını öpüp başa koymak lazım. taraftar tepki göstermese 6-7 tık altında aydın, bilal vs. gidiyorduk öyle.
  • Ya ciddi ciddi podolskiyle naniyi bir tutuyolar şaka gibi. Diego sneijderi bir tutmayla podolski naniyi bir tutma ayni seydir

• şu kısmı yanlış olmuş podolskiyle naninin karşılaştırılması anlamsız çok farklı tipte oyuncular

diğer söylediğine gelirsek de bence bizim hedeflerimiz fb'ninkinden 1 tık altta değil, fb'nin hedefleri olması gerekenin bir tık üstünde. Bence böyle bakmak lazım, bir ay önce "50 milyon harcasak şampiyon olurduk ama batardık" diyen başkanları birkaç hafta sonra transferde 50 milyon harcamak istiyor, ilginç.
  • Fenerin en az 3-4 tane yıldız transfer yapıp taraftarı susturması lazım. Biz kilit noktalara 3-4 transfer yapsak yeter.
  • Hangi büyük kulüp t. direktörüne sorsanız %90'ı Nani'yi tercih eder bu böyledir Löw hariç onda bir başka Podolski sevgisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

Ya ciddi ciddi podolskiyle naniyi bir tutuyolar şaka gibi. Diego sneijderi bir tutmayla podolski naniyi bir tutma ayni seydir

Neden? Ciddi soruyorum neden?

Nani sağ veya sol kanatta oynuyor
    Podolski sol kanat veya forvette oynuyor

Nani daha çok kanata yapışan bir futbolcu
    Podolski daha çok içeri kateden bir futbolcu.

Podolski kariyerinde daha skorer bir futbolcu Naniye nazaran açık ara
    Nani kariyerinde maç başına oranla Podolskiden daha fazla asist yapan bir futbolcu

Podolski Alman milli takımında 125 maç oynamış
    Nani Portekiz milli takımında 80 maç cıvari

Podolski de Nani de 2005li yıllarda sükse yapan genç futbolculardı
    Bu iki futbolcununda güzel kariyerleri oldu (Nani'nin bir tık daha fazla)
    Bu iki futbolcuda 2012 yılından beri düşüşte.

Nani son 3 senenin 2 sinde ligde 10 maç ortalama ile oynadı. Geçen sene Portekiz Liginde (2. klasman bir lig) kendisini tekrar buldu
    Podolski son 2 senedir yani Alexis Sanches'in gelişi ile gözden düştü. Ondan önce Arsenal'e çok iyi katkı verdi.

ben sana soruyorum.

Podolski ve nani arasında ne fark var? Kibirlenecek ne fark var?

Nani tam size göre bir adam. Bitirici forvetlerinizi kanattan harika şovmen olarak güzel asistler yapacaktır
    Podolski de tam bize göre bir adam. Bitirici olmayan forvetlerimize destek olacaktır attığı gollerle ve takım oyununa daha yatkındır. Alman ekolünden gelmeside ayrı.

Şu ukala maskelerinizi atın artıkta ciddi ciddi bana Neden sanki Nani bir Dünya Yıldızıymış ama Podolski çöpün önde gideniymiş gibi takıldığınızı bi anlatın.

Hem GSli hem BJKli hem Hem FBli hem TSlilere soruyorum bunu.

Nani'den 2008lerde beklenti çok çok daha fazlaydı. Podolskide de öyle. İkiside beklentileri dünya futbolunda karşılayamadılar. Ve ikiside asla dünya futbolu için "SUPERSTAR" kategorisine giremediler. Ama ikiside gerçekten iyi futbolcular. Aşı tutarsa.

• İnternete giren gelip yorum atıyo, konu açıyor. Okullar bir an önce açılması gerekiyor.

Biri de çıkmış hangi hocaya sorsan Nani'yi seçer demiş Bence hangi teknik direktöre sorsanız Neuer der
  • kadronda Wesley Sneijder gibi Dünya'da sayılı adamlardan bir tanesi var,
    yeteneği belli olmasada her maç, her takıma leblebi gibi gol atan Burak Yılmaz'ın var,
    kalende Muslera gibi bir Panter var,
    Sağ Kanatta 75 ortalaması olan 3 futbolcun var,
    Sol kanadında Podolski gibi bir isim var,

varsın rakip Nani'yi getirsin, yarın rvp'yi getirseler kadro kalitesi olarak bizim ancak 2 Gömlek altımızda olurlar.
    Nedir yani nanide nani? adam mükemmel olsa ManU biraz form tuttu diye en yüksek fiyattan elden çıkarmaya çalışmaz. 26 yaşında dahi Türkiye ile anılıyordu bu adam. o Yaşından beri formu yok bu adamın. görmek istermiydim takımımda? solda Podolski, sağda Nani olarak görmek isterdim illa nani iyi podoski kaka demem yani. 150 küsür kere Almanya milli Takımı'yla maça çıkmış bir Podolski bu. Almanya milli Takım'ında dahi yedeği yok. bırakın ezmeyi kendinizi, adamlar messiyi getirse 4 yıldızlı formayı yine bizim Birlo giyecek yani.

• Arkadaşlar lütfen sidik yarışına girmeyin,takım oyununa kımın faydası daha fazla olucak gorucez.Bjkde quaresma gıbı bı adam vardı,podolski naniyi yetenek olarak 2 ye katlardı,ama takıma sagladıgı fayda neydi?Lütfen su macların baslamasını bekleyın ne nanıye laf soyleyın nede podolskiyi,ak koyun kara koyun belli olucak.Naninin tek sorunu futbolu cok bencıl oynuyor,kafasında o topu kaleye sokmak varsa,yanındakı daha musaıt arkadasını hıc dusunmuyo,fenerde bu ozellıgını devam ettırırse taraftarla ve arkadaslarıyla sorun yasayabılır.
  • Düşün Nani gitti diye kötü hissediyoruz böyle.

Drogba, Sneijder peş peşe geldiğinde, Aysal daha iyi dönemindeyken hoca olarak Mancini gelmişken, Juveyi eleyip Realle birlikte gruptan çıkarken ne hissettiklerini düşünün bir de. Lan bir de o sezon şampiyon oldu bunlar, nasıl becerdilerse. Hayat bazen çok garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

biz onlardan 1-2 kademe iyiydik böylece farkı kapatacaklar

3 puanlık fark 1 2 kadememi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

kadronda Wesley Sneijder gibi Dünya'da sayılı adamlardan bir tanesi var,
    yeteneği belli olmasada her maç, her takıma leblebi gibi gol atan Burak Yılmaz'ın var,
    kalende Muslera gibi bir Panter var,
    Sağ Kanatta 75 ortalaması olan 3 futbolcun var,
    Sol kanadında Podolski gibi bir isim var,

varsın rakip Nani'yi getirsin, yarın rvp'yi getirseler kadro kalitesi olarak bizim ancak 2 Gömlek altımızda olurlar.
    Nedir yani nanide nani? adam mükemmel olsa ManU biraz form tuttu diye en yüksek fiyattan elden çıkarmaya çalışmaz. 26 yaşında dahi Türkiye ile anılıyordu bu adam. o Yaşından beri formu yok bu adamın. görmek istermiydim takımımda? solda Podolski, sağda Nani olarak görmek isterdim illa nani iyi podoski kaka demem yani. 150 küsür kere Almanya milli Takımı'yla maça çıkmış bir Podolski bu. Almanya milli Takım'ında dahi yedeği yok. bırakın ezmeyi kendinizi, adamlar messiyi getirse 4 yıldızlı formayı yine bizim Birlo giyecek yani.

Bu nasıl bir fanatizmdir ağzım açık kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

quote:

Son 4 senenin 3ünde şampiyonluk
    4. yıldız
    Son 2 sene Türkiye Kupası şampiyonu
    Son 3 senenin Süper Kupasının 2si GSnin
    Avrupada çeyrek final
    bi önceki sene son finalist Juve'yi eleyip gruptan çıkma

Al sana tık üstüne tık üstüne tık.

Birde sahanızda kalkan kupa.

Varmı tıklatılmak istenen başka bir yerin?

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

quote:

Son 4 senenin 3ünde şampiyonluk
    4. yıldız
    Son 2 sene Türkiye Kupası şampiyonu
    Son 3 senenin Süper Kupasının 2si GSnin
    Avrupada çeyrek final
    bi önceki sene son finalist Juve'yi eleyip gruptan çıkma

Al sana tık üstüne tık üstüne tık.

Birde sahanızda kalkan kupa.

Varmı tıklatılmak istenen başka bir yerin?

hocam sese geldim yalan olmasın.

bizim skora katkı yapan oyuncuya ihtiyacımız vardı. arda'dan sonra kanatlardan çok verim alamadık. geçen sezon yasin ikinci devre oynamaya başladı bu verimlede şampiyonluğa büyük katkı sağladı. fenerin tam bir kanat oyuncusuna ihtiyacı vardı forvetten devşirme sow ile çarkı işletemiyorlardı. sezon başlasın kimin ne olduğu belli olur.

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    hayır 1 2 kademe üstünüz diyosun geçen sene ondan önceki sene ondan önceki sene istatistikleri koyuyosun 3 puan farkla şampiyon oldun bu yıl farkındasın dimi avrupada 4 lendin bu dönemden bahset ucu ucuna aldın kupayı çok iyi bir futbol oynamadın boş yorum yapmışsın he uefa kupanız var onu yazmamışsın ben ekliyim.
  • quote:

hayır 1 2 kademe üstünüz diyosun geçen sene ondan önceki sene ondan önceki sene istatistikleri koyuyosun 3 puan farkla şampiyon oldun bu yıl farkındasın dimi avrupada 4 lendin bu dönemden bahset ucu ucuna aldın kupayı çok iyi bir futbol oynamadın boş yorum yapmışsın he uefa kupanız var onu yazmamışsın ben ekliyim.

Tamam kardeşim geçen seneyi konuşalım

Süper Kupa FB (GS finalist)
    Türkiye Kupası GS (FB finalist değldi bile)
    Lig GS (4 yıldız hediyeli)

Evet avrupada 4 lendik ama siz geçen sene ne yaptınız Avrupada? Ne UEFA Men mi etti?

Al bak sırf geçen seneye baktığımızda yine TIK TIK TIK.

Varmı cidden başka tıklanmak istediğin bir durum?

Hemde 2 Teknik Direktör ve 3 Başkanın değiştiği bir seneden bahsediyoruz.

Sağlıcakla kal.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.