Şimdi Ara

Meizu MX4 Pro alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alma sakın hocam 1400 lira Çin Malı bir telefona verilmez. İnternetten 1200'e G3 al, çok daha memnun olursun eminim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisizsiniz hocam meizu dunyada satis rekorlari kiriyor siz hala cin mali diyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır tabiki marka içine sinmediyse z3c z2 alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence alınır ama o bütçem olsa direk g4 alırım

• ssungur33 kullanıcısına yanıt
    g4 2000 tl meizu 1370 tl hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

g4 2000 tl meizu 1370 tl hocam

Teknosada 1600 yada 1700e düştü hocam o zaman g3

• ccc123 C kullanıcısına yanıt
    ben hepsiburadan aldım kardeşim aylardır araştırıyorum g3 te güzel telefon kardeşime aldım ama bu gerçekten daha hızlı bir telefon bu telefonun muadili lenovo vibe z2 pro ama çok pahalı telefona Çin malı diyenlere tavsiyem kullandıkları telefon apple bile olsa açıp içine bakmaları ve madein prc yazısını okumalarını tavsiye ederim . tüm telefonlar çin malı tam bir performans makinesi diyebilirim saf android sürümü kullanıyor dolayısı ilesamsun yada diğer telefonlardaki gibi fazlalık silemediğin programlar yok içinde ayrıca google uygulamaları da yok sen istersen yüklüyorsun (örnek google gaztecilik müzik vs) açılışta da çalışmasını istemediğin programları engelleyebiliyorsun
    servis konusunda da konu ile ilgili foruma girip okumanı tavsiye ederim konu ile ilgili çok bilgili arkadaşlar var
  • evet arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum bu cihazı. daha çok deneyim ve yardımlarınıza ihtiyacım var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.