Şimdi Ara

SEVABINA Bİ YARDIM EDİN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEN Bİ KAÇ GÜN ÖNCE SİTE AÇTIM SİTE ORMAL DÜZENLİYDİ SONRA BUGUN BİLGİSAYARI AÇTIM SİTEYE BAKAYİM DEDİM Bİ GİRDİM SİTE BOZULMUS BENDE BOZUK AMA ARKDAŞLARIMDA BOZUK FALAN DİL NORMAL BUNU NASIL DÜZELTE BİLİRİM SİTE ARKDAŞIMA BÖYLE GÖZÜKÜYOR
     SEVABINA Bİ YARDIM EDİN
    BANA İSE BÖYLE
     SEVABINA Bİ YARDIM EDİN
    BUNU NASIL DÜZELTE BİLİRİM YARDIM EDİN + SEVAP POİNTS KASIN LÜTFEN BİDE KONU YANLIŞ YERDEYSE KUSURA BAKMAYIN LÜTFEN YARDIM YARDIP PLS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyzaSmiler -- 4 Temmuz 2015; 10:41:03 >

• sende bozuk arkadaşlarında değilse senden kaynaklı bir problem tarayıcı değiştirsen ? +önbelleği de sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rumpel Von Stiltskin -- 4 Temmuz 2015; 12:27:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

sende bozuk arkadaşlarında değilse senden kaynaklı bir problem tarayıcı değiştirsen ? +önbelleği de sil

HERŞEYİ DENEDİM KAHROLASI ŞEY DAHA YENİ DÜZELDİ BEN SİTEYE SAYAÇ EKLİCEM SAYAÇ KODUNU YAPIYOM SONRA SAYAÇDAKİ LİNKİ SİLİP KENDİ SİTEMİN LİNKİNİ YAZIYORUM BOZULUYO
  • sayaç kodunda sıkıntı olabilir belki ya yanlış ekliyosun yada nebiliyim bilen arkadaşlar yardım edicektir emin ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

sayaç kodunda sıkıntı olabilir belki ya yanlış ekliyosun yada nebiliyim bilen arkadaşlar yardım edicektir emin ol

KİMSE TAKMIYOLARKİ
  • BeyzaSmiler B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle türkçeyi düzgün kullan.Senin mesajlarını büyük harfle yazman birşeyi değiştirmez.Sayaç kodunu buraya yazarsan daha çok yardımcı olacak kişi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.