Şimdi Ara

Modül Girişli Hd Receiver Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kaliteli görüntü alabileceğim bir hd uydu alıcı almak istiyorum. Neta 6400 de karar kılmıştım fakat CI modül girişli bir model daha verimli olur diye düşünüp vazgeçtim. 250-300 Tl civarı bir bütçem var. Goldmasterın 1045-1050-1060-1070-1090 modelleri modül girişli sanırım. Ben ne gibi farkları olduğunu ve hangisini seçmem gerektiğini anlayamıyorum. Kafam çok karıştı.

Bana öncelikle görüntü kalitesi iyi olan, CI modül girişli alıcı önerebilir misiniz. (İlla goldmaster olmasıda gerekmiyor bu arada:))

Teşekkürler.

• Herhangi bir önerisi oan yok mudur arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o aralıkta GOLDMASTER 1060 HD en kaliteli uydu alıcısıdır. çin menşeili değildir kore menşeili ürün kalitesi gayet iyi ve en önemlisi modül kısmı çok stabil çalışan modellerdir 1060 modeli
  • hocam
    goldmaster 3030 da alabilirsin.çift modül girişli.fiyatıda 150 tl civari
  • ben de gaza gelip 1040 modelini almıştım . evde bir gece kaldı . görüntü kalitesi sd lerde ağlatacak cinsten. kanal sıralamasını elle yapamıyorsunuz . yapılıyorsa da ben beceremedim . kullanıcı dostu değil , kumandası çok dandik . görüntü boyutu ayarını tam olarak yapamıyorsunuz ya büyüyor ya küçülüyor . next minix hd almıştım ve memnunum ama ci modüllü model almadığıma pişmanım açıkca . next kullanıcı dostu , görüntü kalitesi çok daha iyi . en önemlisi de next de uydudan güncelleme var . gm lerde böyle bir özellik yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.