Şimdi Ara

Çoğu Ünlünün Sosyal Hesaplarının Olmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farkettim de Türk'ler dışındaki dizi oyuncularının,şarkicilarin sosyal hesapları pek yok. Ünlü dediklerim de öyle çok taninan değil. Yabanci dizi izliyorum mesela. Bazilarina ister istemez kanın kayniyor. Twitter'da arasan sadece fan sayfalari çikiyor. Bu insanlar nasıl böyleler hiç anlamiyorum. Demekki bizler gibi boş insanlar değiller.

Game of thrones'u izlemediğim halde emelia clarke'i biliyordum. Bakayim dedim. Kadin 1 tivit atmiş sadece. Sanki zorunlulukla açilmişda, isteksiz davraniyor gibi. Bunun gibi bir çok kişi var. Bilmiyorum ben ünlü olsaydim. Sosyal medyahi peşime takip ordu kurardim. Adamlardaki şeye bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 4 Temmuz 2015; 3:07:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kim uğraşacak o kadar hayranla.
    Takma ad kullanıp hesap açıyorlardır

• dünya onların sosyal hesabı da ondan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı ünlülerde zorunluluktan açıyor.

• Anna Torv açsa keşke instagram veya twitter

• Ünlülerin sosyal medya hesabının olması güzel bir şey. Kendi kullanır ve ilgilenirse tabi. Hugh Jackman mesela. Facebooktan her şeyini paylaşıyor. Adam kendi fotoğraflarını bile beğeniyor Stephen Amell mesela. Adam fotoğraf paylaşıyor, yorumlar kısmında sevenleriyle konuşuyor.

• yoo ben kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.