Şimdi Ara

Epiphone Les Paul gitarımın sapı kırıldı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 3 yıl önce Epiphone Les Paul Studio gitar aldım tonları falan gayet sağlam bir gitar. Geçen sene şehir dışına aile büyüklerini ziyarete gittim bu sırada benim ailem de evi taşıyacaktı. Bişey olmaz diyip vermişler nakliye kamyonuna. Kamyonda gitar dengesini kaybedip düşmüş ve oraya buraya çarpması sonucu sapı ikiye bölünmüş. Tamir olması mümkün mü bilmediğimden koydum köşeye duruyor. Nakliye şirketini bu yüzden dava ettik hatta. Neyse diyeceğim o ki, bu gitara yeni sap takılabilir mi? Takılırsa nereden ne kadara bulurum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balgambaz -- 4 Temmuz 2015; 1:40:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle geçmiş olsun. Malesef set neck gitarlarda sap gövdeye tutkalla yapıştırıldığı komple sap değişimi yapılmıyor. Aslında deneyimli luthierler yapar fakat sıfır epi studio fiyatına yalın bi masraf çıkar. Kırılan sapın tamiri kısmen daha az masraflıdır. Kırıldığı yere ve şekle göre tamir işlemi farkılık göstereceğinden Bi Luthierele Götürüp direk kendisinden fiyat bilgisi almak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 4 Temmuz 2015; 4:16:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.