Şimdi Ara

Gri Wi-fi ve Kilitlenme (iPhone 6 64 Gb)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 6 telefonda Wi-Fi menüsü sürekli gri konumda ve açılmıyor. Haliyle Wi-Fi olayı tamamen iptal.

Ayrıca cihaz sürekli olarak kilitleniyor. Bi bakıyoruz elma çıkmış ve gelen çağrıları göremiyor, telefon tamamen iptal. Tekrar kapatılıp açılması bazen oldukça güç oluyor.

Ben bu sorunların yazılımsal değil donanımsal olduğunu kısa bir araştırma sonucunda maalesef öğrendim.

Fakat sorun şu ki cihaz ABD den alındı.

Türkiye deki Applestore bunlara hiç bir şey yapamıyor mu şimdi? Normalde bu hataların karşılığı anında değişim fakat ABD menşeili cihaz olduğu için sanırım bu mümkün olmayacak? Doğru mudur?

Peki Türkiye de parasıyla tamir vs. ne gibi seçeneklerim vardır? Ne olur masrafı, nerede yapılır acaba?

• Amerika cihazları Türkiye'de 1 yıl garantili diyenler var
    Yaptırdım diyenler var ama çoğunlukla garantisi Türkiye'de Geçmiyor diyorlar...

Telefon donanımsal belli zaten normal bi telefoncu
    Kendisi 150-200 e yapar telefonu kendisi. Sonra senden
    500-600 ister.yani 500 den aşşa sanmıyorum telefoncuya yetebileceğini....
    Tamir olarak Güvenilir bir yer bulman Şart her yerde yaptıramassın Parça çalarlar değiştirirler vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coastr -- 4 Temmuz 2015; 1:27:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti olayını unutun kesinlikle türkiyede amerika cihazının garantisi geçmiyor yüzde sıfır şansınız .

tamir olayına gelirsek wifi sorunu wifi antenin değişmesi ile düzelir ancak diğer problemler anakart problemleri tamir olsa dahi randıman alamazsınız o cihazın tek çaresi değişim bence amerikaya giden gidicek birini bulun değiştirsin orada .
  • Eğer Amerikadan bir tanıdık vasıtasıyla aldıysan geri gönderme şansın yok mu? Değiştirip yenisi yollasın. Lakin kendin gidip aldıysan
  • Yukarida arkadas yazmis ama wifi anteni degil wifi entegresi degisimi ile sorun cozulebilir ancak ozelden ulasirsaniz yardimci olabilirim size.

• charnel kullanıcısına yanıt
    Cihazın modeline bakın eğer a1586 ise Türkiye'de de 1 yıl uluslararası garantisi geçerlidir Apple Store'a gidin size yardımcı olacaklardır.

• Tamirle uğraşmayın amerika ya göndermeye bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iwan kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok apple store da sordum abd den alınan cihaz gsm ise bakiyorlar cmda ise bakmıyoruz dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prank31 P kullanıcısına yanıt
    bol şans sana apple storeda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.