Şimdi Ara

☼ ✄ DONANIMHABER STİL REHBERİNİZ ✄ ☼ (GÜNCEL 05.07.2015)Siyah Noktalara Elveda!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
39
Favori
5.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ☼ ✄ DONANIMHABER STİL REHBERİNİZ ✄ ☼ (GÜNCEL 05.07.2015)Siyah Noktalara Elveda!!

KONUYU AÇIŞ AMACIM , PLANLARIM, BEN KİMİM

Öncelikle Şu konuda görüşlerinizi almıştım açsam faydalanacak kişiler çıkar mı diye ve yeterli olduğunu düşündüğüm bir talep oldu.Aklımda güzel fikirler var eğer sıkılmazsam ve sizlerde beğenirseniz birşeyler karalıyacam,karalamaya çalışıcam.Önerileri değerlendiricem ,sizlerin sorularına cevaplar bulmaya çalışıcam.

Kendimden bahsedeyim 22 yaşında sıradan bir mühendislik 3. sınıf öğrencisiyim.Bu konuyu tamamen yazmayı sevdiğim için ve internette bu kadar öneri varken bunları bir süzgeçten geçirip sizlere yararlı olmak amacıyla yazıyorum.Onun için bana gelip "ulen sen kimsin millete tavsiye veriyosun" gibi söylemlerde bulunmayın ,önerilerimi beğenmeyenler doğal olarak olumsuz yorumları yapabilir burası bir forum sonuçta ama biraz yapıcı olursak sevnirim.Dediğim gibi sıradan bir mühendislik öğrencisiyim bu işin ne okulunu okudum nede eğitimini aldım.

Moda,stil,tarz gibi şeyler 1 sene öncesine kadar benimle aynı cümle içinde bulunmayacak kadar uzaktı.Ne oldu derseniz geçen sene sosyal fobi sahibi olduğunu öğrendim.Tabi bunu öğrendiğim geçen sene ama ben koskoca 21 senelik hayatımı böyle geçirmişim zaten.Forumumuzunda resmi hastalığı zaten.Bu arkadaşlar eğer tavsiyelerime uyarsa ALLAHIN izniyle sizde bu lanet olası hastalıktanda kurtulmuş olucaksanız.Eğer sosyal fobiniz yoksa ekstra özgüven gelicek her türlü kardasınız.Sosyal fobiyle ilgilide mesaj atabilirsiniz yada her hangi bir sorununuz için yada dertleşmek için.Bana çok destek geldi sizlerden bende bunu sizlere bir borç olarak görüyorum.Açtığım bir konuda aldığım destek mesajları okurken gözlerim dolmuştu halada aklıma geldikçe bir garip oluyorum.Birbirni hiç tanımayan insanların birbirine böyle bir içtenlikle yardım etmesi kardeşliktir sağlun varolun.Şimdilik saçlardan başlıyıyorum daha doğrusu başlığı atıp kaçıyorum elimden geldiğince her gün güncellemye çalışıcam ,takipte kalın.

☼ ✄ DONANIMHABER STİL REHBERİNİZ ✄ ☼ (GÜNCEL 05.07.2015)Siyah Noktalara Elveda!!

(10.06.2015)

Biririsini ilk gördüğümüz saniye tepeden tırnağa bir gözden geçiririz dolayısıyla ilk bakılan yer istisnasız saçlardır.Sizde dikkat etmişsinizdir son 5 yılda saçlara verilen önem gözle görülür bir biçimde artıyor ,bundan 10 sene önce 10 kişiden 1-2'si saçlarına şekillendirici sürüyorsa şu günlerde bu oran 7-8 desek kimse itiraz etmez herhalde.Haliyle bayern münihin (eski) forveti Mario Gomez'de kullanıyor bu mereti sokaktaki işportacıda.Hal böyle olunca bazılarının gq modellerinden farkı yokken bazılarınında o saçlarla sokağa çıkacak cesareti nerden bulduğunu düşünüyoruz yada sadece ben mi öyle düşünüyorum ?

Sizlere kısaca son yıllarda saçlarıyla önplana çıkan Mariano Di Vaio'dan bahsedicem.MDV looknook.nu'dan(bu siteden beğendiğim kombinleri sizlerle paylaşmayı düşünüyorum) tanındı ve şu an dünyaca ünlü bir model.2014te Gq İstanula'da katılan italyan model lookbook.nudaki yarattığı farktan sonrahttp://www.mdvstyle.com adlı sitede kendi blogunu açtı.Kendisi için rol modelim diyebilirim saçlarıyla ,giyim tarzıyla farkı zaten ortada.

Peki MDV'yi farklı yapan saçları okey ama neden ? Nedeni basit aslında.Sağlam genetik(saç kalitesi ve alın çizgisi),maharetli eller,pahalı ve kaliteli waxlar.Gördüğünüz gibi bu faktörlerin çoğu şans işi.Ben sizlere şans faktörü dışında(genetiğinizle oynayamam hoş ) bakım ,şekillendirici ve sabitleyici ürünler hakkında bilgiler vericem ,bu süreçte bende araştırıcam eksiklerimi kapatmaya çalışıcam yani sizlerle birlikte öğrenicem,aslında birikim ve tecrübem yeterli seviyede var ama sizlere bunları açıklamam için öncelikle benim bunları iyice öğrenip, sindirmem lazım.İlerleyiş biraz yavaş olabilir ama elimden geldiğince nitelikli bilgi vermeye çalışıcam.Yavaş ilerlediğimin farkındayım arkadaşlar biraz sabır.
    Instagram adresi :https://instagram.com/marianodivaio
    Blogu :http://www.mdvstyle.com/

Waxlar,spreyler,köpükler.Peki bu kadar seçenek varken neleri kullanıcaz.Bu saç uzunluğuna,saç tipine ve istediğiniz görünüme göre tamamen size kalmış.Saç köpüğü saçınıza hacim yada dalgalı görünüm ,waxlar ince ayar ,mat,ıslak,kuru görünüm ve spreylerde genelde en son saç şeklini sabitleyici olarak kullanılır.Saç modeli yapmak için kullanılan malzemeler bunlar son olarak geriye kalan güçlü bir fön makinesı ve yetenekli elleriniz.Öncelikle olmazsa olmazımız fön makinesından bahsedicem ve tavsiye bir ürünüm olucak.

Kısa saçlar için şekil ,orta uzunluktaki saçlar için şekil/hacim ve uzun saçlar için ise yine şekil ve hacim amacıyla kullanacağımız bu alet gördüğünüz gibi 3 saç tipi içinde olmazsa olmazımız.Piyasada fiyatları 20 liradan 250-300 lirara kadar çıkabiliyordu sanırım.Almanız gereken makine en az 2000 watt gücünde olmalı ki tam performans alalım.Ama sizde 1000lik yada 1500lük makine vardır ve saçlarınız kolay şekil alıyordur çok önemli olmayacaktır.Benim saçlarım ince telli olduğu için birazdan bahsedeceğim makine sayesinde bu dezavantajı ortadan kaldırdım.Saçınıza mümkün olduğunca kısa süre sıcak hava ile temas ettirmeye çalışın yoksa saçlarınız elinize gelmeye başlayacaktır.Test edildi/onaylandı

ETAP 3200 (Editörün tavsiyesi )

Kesinlikle fazlasıyla işinizi görücek,son hızda kullanmanıza gerek bile kalmayacak bir ürün.Ürün Türk malı.Sakın Türk malı diye küçümsemeyin piyasa araştırmasında bu hataya düştüm .Bana sadece alırken zaman kaybettirmekten başka bir işe yaramadı kesinlikle f/p bir ürün.
    Fiyat(80 tl civarında bulabilirsiniz):10/7
    Ürün Kalitesi:10/8
    Performans:10/11
    Eksi Yanları:Bir tane standart başlık çıktı içinden 2 tane olsa daha iyi olabilirdi.

WAXLAR

Meşhuuuuuur Osis Mess Up (No:2)

Waxları az buçuk araştırmış kişilerin aşina olduğu Osis mess up, son yıllarda bir kesim tarafından sürekli övülüyor bir kesim ise yerin dibine sokuyor.Bence yerin dibine sokulacak kadar kötü bir ürün değil.Saçlarım ince telli olduğum için pek randıman alamadım ama kullanan arkadaşlarımın gayet memnun olduğunu ve saçları tam kıvamında şekillendirdiğini söyleyebilirim.Yani sözün özü ince elli saçlar için garanti veremiyorum ama kalın telli saçlara sahip arkadaşlar gözleri kapalı alabilir.Mat görünümü yanında tutuculuk olarak orta seviye bir tutuculuk vaat ediyor.Her ne kadar kara borsaya düşmüş olsada dediğim gibi saç tipinize uyuyorsa gayet güzel bir ürün.
    Fiyat(30 liraya almıştım sanırım, internetten başka yerde bulmak çok zor):10/7
    Kalitesi:10/8
    Tutuculuk:Saç tipine göre çok değişen.
    Bonus:Sadece kokusu için bile alabilirsiniz.
    Eksi yanları:Saçtan çıkarmak ölüm.2 hatta 3 kere şampuanlamak gerekiyor.
    Ürün tavsiyesi:Kısa saçla üründen tam randıman alabilrsiniz.Orta uzunlukta yada uzun saçlarıınız varsa başka ürünlere yönelmeniz daha mantılı.

Osis Flex Wax (No:4)

Mess Up'ın küçük kardeşi diyebiliriz.Aslında Mess Up bunun kardeşi desek daha doğru olur.Çünkü çok kullanmasamda performans olarak daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.Arkadaşıma gittiğimde 1-2 kere sürmüştüm ve işte bu demiştim tutuculuk mat görünüm her şey pörfekt.Bunun kullanımı için mess upta önerdiğim gibi kısa saça gerek yok.Kısa,uzun ve orta saçta sonuçları harika diyebilirm.(Saçlarım kısayken ve Uzunken denemiştim)
    Fiyat(İnternet fiyatı 30-35 lira):10/7
    Kalitesi:10/9
    Tutuculuk:10/8
    Bonus:Mess Upta olduğu gibi bu serinin waxlarının kesinlikle şişelenip parfümlenmesi gerekiyor.
    Eksi yanları:Mess Upta olduğu gibi saçtan çıkması çok zor.

Schwarzkopf Osis 4 Play(Taçsız Kral)

Şu uzun saçlı dönemimdeki wax özlemimi gideren yegane ürün Osis 4 play.Üründen biraz bahsedicek olursak adı üzerinde saçınızla gün içerisinde rahatça oynayabilmek için geliştirilmiş.Gün içerisinde ben gibi eli saçından inmeyenler için güzel bir ürün.Tutuculuk seviyesi 2 ama 1 desek yeridir.Uzun saçta pek bir önemi yok bu konunun biraz volume katıyor biraz mat görünüm gayet tatminkar bir sonuç mümkün.
    Fiyat(İnternet fiyatı 50-55 lira ,yuh):10/5
    Tutuculuk:10/4
    Bonus:Kokusu diğer ürünlerinde olduğu gibi parfüm gibi sıkılası.
    Ürün tavsiyesi:Kısa saçta önermiyorum daha doğrusu bu paraya bir verim alabilceğinizi düşünmüyorum.Orta-Uzun/Uzun saç için hafif bir tutuculuk isteyenlere tavsiye ederim
    Eksi yanları:Saçtan çıkma sorunu bu üründede var.Ama diğer ürünlere göre hafif tutuculuğu olduğu için biraz daha kolay çıkıyo diyebilirim.

Spreyler

Toni&guy : Sea Salt Spray (Uzun Saçlar İçin Speyşıl For)

Elin oğlunun "Beach Waves" dediği plaj saçı görüntüsü için çok çok beğendiğim bir ürün.Saçlarınız düz ise hafif kıvırcık bir görüntünün yanında birde volume veriyor ki sormayın.Örnek olarak Johnny Depp reyizi veriyorum aşağıya.

Fiyat(İnternet fiyatı 30-35 lira):10/7
    Kalitesi:10/9
    Tutuculuk:10/2(Ürünün zaten tutuculuk gibi bir iddiası yok.)
    Bonus:Bununda kokusu çok hoş zaten içeriğinde parfüm olduğu yazıyor
    Ürün tavsiyesi:Her uzun saçlı gencin bir kere denemesi gerektiğini düşünüyorum.Ben çok memnun kaldım verdiği şekil ve bukleler gayet güzel.Kısa saç ve orta uzunluktaki saçlar içinde önerilen ama henüz kısa saçla denemediğim için net bir şey söylemiyorum.
    Eksi yanları:Saça çok fazla zarar veriyor.En azından bir gün bekletince elimi saça atınca çok sayıda saç teli geldi.Kullandıktan sonra o gece yıkarsanız bir problem olmuyor.

(26.06.2015)

Saç Köpükleri

Taft : Köpük Curl & Flex (No:3)

Waxlar varken tahminimce çoğu kişi tercih etmiyor ama kesinlikle göz ardı edilecek ürünler değil.Benim aldığım taft marka saç köpüğü ve kullanımından gayet memnun kaldım.Birde sizlere kullanımı ile ilgili çok işlevsel bir video atıcam aklınızda soru işareti kalmayacak.Ben size dilim döndüğünce yine yazayım buraya kullanımını.Tercihen saçınızı yıkadıktan sonra saç uzunluğunuz ne kadar ise attığım video fikir verecektir elimize köpüğü sıkıyoruz.En temel şekilde kullanımı bu videoyu izleyin bütün soru işaretleriniz gidecektir

Fiyat(10-15 lira migrosta vs rahatlıkla bulursunuz):10/8
    Tutuculuk:10/6
    Bonus:Volume'un kralını veriyor ,Elinizle saçınızla oynadığınızda şekli bozulmayacak
    Ürün tavsiyesi:Uzun saçtada kullanabilirsiniz,kısa saçtada orta uzunluktaki saçtada.Dediğim gibi çok güzel hacim veriyor deneyin pişman olmazsınız.

Syoss Saç Spreyi Yoğun Hacim

Fiyat(20-25 lira civarıydı migrostan almıştım):10/8
    Tutuculuk:10/8
    Eksi yanları:Gün içinde saçlarınızla oynamaya veda etmek zorundasınız.
    Ürün tavsiyesi:Söyleyeceklerim genel olarak spreyler için olucak.Bu ürünler Wax yada Saç köpüğümüzle saçımıza ince ayarımızı yaptıktan sonra eğer saçlarımız gün içinde bozuluyorsa isteğe bağlı kullanıcaz.Yaklaşık 30 cm uzaktan dikkatli bir şekilde(gözünüze kaçmasın) son rötuşları yapıcaz.Eğer saçınız sadece fönle bile şekil alıyorsa ne ala.Fön+sprey ile saç şekillendirmeniz için yeterli demektir.

GÜNCELLENCEK . . .

(12.06.2015)

SAÇ MODELLERİ

Evet geliyoruz asıl konuya.Arkadaşlar burda sizlere çok güzel youtube kanalları önericem.Siz oradan kendi yüz tipinize ve saç tipinize uygun saç modelini kendiniz seçeceksiniz.Tabi bundan önce saçınızın kesimi seçtiğiniz modele uygun olmalı.İlk adım doğru düzgün bir kuaför bulmanız lazım.Benimde yaşadığım yer öyle çok büyük bir yer değil ama kuaför bulmak için Foursquare'i kullanabilirsiniz ben bu yolla çok güzel kuaförler buldum.Tabi arkadaş tavsiyesi kuaför olursa daha bir gönül rahatlığı ile gidersiniz sonuçtan memnun olma ihtimaliniz daha yüksek olur.

Slikhaar TV

(13.06.2015)

Saç çizgisi geride olan arkadaşlar için hayat kurtarıcı bir saç modeli !!

2015 Yaz Sezonu En Güzel Modellerden Bir Tanesi

Cameron Cretney

Dre Drexler

TheSalonGuy

(13.06.2015)

"ADAM" GİBİ BAKIM

Saç konusunda büyük bir oranda eksiklerimizi kapattığımıza göre sıra yüz/vücut bakım ürünlerinde.Hayırlısıyla giriş yapıyoruz.Arkadaşlar öncelikle bu konuda çok sayıda ürün denedim.Memnun kaldığımda oldu cildimin içine edende.Reçetesiz ilaçlardanda bahsedicem ama her şeyden önce ben ne doktor ne eczacı nede bu konuyla ilgili bu işin okulun falan okumuş birisi değilim.Bunun bilincinde olun.Yoksa yok efendim sivilcelerim arttı,eskiden daha iyiydi hayvan herif , senin yüzünden çüküm düştü hesap ver gibi mesajlar atmayın, kalbinizi kırarım .Akne,sivilce,sivilce izi ve siyah nokta ile ilgili sorunlar başta olmak üzere ,dişler için diş macunu ,diş fırçası ,nemlendirici falan filan,inter milan bir çok üründen bahsetmeyi planlıyorum.Eveeeeet here we go !!

Garnier : Saf Temiz 3 ü 1 arada (Temizleme,Peeling,Maske)

Fiyat olarak 10-15 lira arasında başta bim olmak üzere neredeyse bakım ürünleri satılana her yerde bulabileceğimiz bir ürün.Fiyat güzel ,günlük sabah akşam kullanımda 1-2 ay götürür diye düşünüyorum ben 15 gün kullanıp bırakmıştım.Bırakma nedenim cilt tipim hassas olduğu için fazlasıyla kızarıklık oldu.Yağlı ciltler için önerilen bir ürün.Benim cildim sanırım hassas ciltler kategorisine giriyor.Yüzümde tahriş yaptığı için hassas ciltli arkadaşlar kullanmasını önermiyorum.Ama yağlı ciltler için gayet işe yarar duruyor çünkü denediğim bu 15 günlük süre içerisinde sivilce kurutma ve temizlik konusunda pörfekt bir üründü.Bunun için burda ürünü kötülemiş gibi olmayım dediğim gibi cildim hassas olmasa muhtemelen benim için vazgeçilmez bir ürün olacaktı.
    Fiyat(10-15 tl civarı):10/7
    Ürün Kalitesi:10/7
    Performans:10/7
    Eksi Yanları:Cilt tipiniz uygun değilse bulaşmayın.

Sebamed: Hergün Kullanım Şampuanı

Alman markası olan sebamedin bir çok ürünü bulunmakta.Şampuan arayışındayken bir arkadaşımın "sebamed alsana,hem parabende içermiyor" demesi üzerine paraben ne lan deyip araştırmaya başladım.Paraben bakteri oluşumunu engelleyen , bakım ürünlerinin koruyucusu bir katkı maddesi imiş.Kullandığınız ve deri ile bire bir temas eden ürünlerde bu arkadaşlardan bulunamamsına dikkat edin.İnce telli ve uzun saça sahip bir insan evladı olarak her Allahın günü saçlarımı emanet edip pek bi memnun akldığım sebamedi herkese öneriyorum.Her hangi bir kepek vs bende olmadı sizde olur u bilemiyorum ama en azından bir kere deneyin.Özellikle saçını bir gün yıkamayınca ertesi gün saçları yağ içinde kalan arkadaşlar kullanın, kullandırtın.
    Fiyat(200 ml'si20-25 tl civarı):10/5 (200 ml kutu için pahalı bir ürün)
    Performans:10/9
    Eksi Yanları:Fiyatı dışında eksi bir yönünü görmedim tanırım pırıl pırıl çocuk .

Güncel (05.07.2015)

Nivea T-bölgesi Siyah Nokta Temizleme Bandı

Fiyat(fiyatı 20 tl civarı):10/4(altı üstü 3-4 parça kağıt çıkıyor maliyeti 1 lira yoktur)
    Performans:10/8
    Kişisel önerim:Fiyatı pahalı olmasına rağmen siyah nokta sorununa %75 hatta biraz daha düzenli kullanılırsa %99 çözüm diyebilirm.Etkisini anında gösteriyor.Kullanımı önceden temizleyip havluyla kuruttuğumuz cildimze çok az su ile ıslatılmış bantları burun ve alınımıza yapıştırıp yaklaşık olarak 10-15 dk(kullanım talimatlarında daha az yazıyordu fazla dursun zararı olmuyor daha güzel temizlediğini düşünüyorum) bekletip yavaşça çekiyoruz .2 haftada bir kullanmak ideal.T bölgesi için yani burun ve alın için 2 tip bant çıkyor 4-4 toplamda 8 bant çıkması lazım hatırlayamadım sayısını şimdi yanlış söylemeyim ama fiyatına göre çok azdı.Bununla birlikte günümüzü her gün sabah ve akşam yüz sabunuyla temizlersek siyah nokta sorununu çözmüş bulunuyoruz.Ama temizliği ihmal edersek 2-3 güne tekrardan çımaya başlıyor.

Imex Syndet

Fiyat(fiyatı 25 tl civarı)
    Performans:10/8
    Kişisel önerim:Yüz bakımı için küçücük bir sabun için 25 lira biraz fazla gelsede özellikle benim gibi hassas ciltlere sahip arkadaşlara sesleniyorum ,kullanın kullandırtın.Akne,siyah nokta,günlük cilt bakımı için vazgeçilmez ürünüm.Sabah akşam kullanmanız yeterli.Kullandıktan sonra ben kesinlikle nemlendirici kullanıyorum kesinlikle faydasını görüyorum sizede tavsiye ederim.

GÜNCELLENCEK . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn0654 -- 5 Temmuz 2015; 0:15:28 >

• faydalı konu ürünler hakkında çoğu insan müzdarip ürünleri çoğaltmalısın senin için bende birkaç ürün hakkında yazabilirim
  • Güzel konu olmuş emeğine sağlık Ama bugun mess up kullandım elimden bir yıkamayla çıktı bende
  • @OnrUstndd
    Super olur ,bana pm yolu ile ürün hakkındaki görüşerinizi kalite,performans,artı,eksi yönleri ile yazarsanız konuya kullanıcı adınızla birlikte eklerim
    @deepfear7
    Ben inanılmaz sıkıntı yaşamıştım saçtan çıkarırken ,internette de çok fazla bu konuda şikayet var.Herhalde sizin şansınıza olmuş biraz saçınızın kıymetini bilin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn0654

@OnrUstndd
    Super olur ,bana pm yolu ile ürün hakkındaki görüşerinizi kalite,performans,artı,eksi yönleri ile yazarsanız konuya kullanıcı adınızla birlikte eklerim
    @deepfear7
    Ben inanılmaz sıkıntı yaşamıştım saçtan çıkarırken ,internette de çok fazla bu konuda şikayet var.Herhalde sizin şansınıza olmuş biraz saçınızın kıymetini bilin

Bir çok marka wax kullandım bana göre en zor cıkanlardan biri american crew fiber elden çok zor çıkarıyordum ama en kolay mess up ile whipped çıkıyor

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    @deepfear7
    Doğrudur hocam ama durum bende dediğim gibiydi American fiber nasıl peki ? Saç tipinizide göz önünde bulundurarak önerir misiniz ? Yeni waxlar deniyesim var tabi önce saçların kesilmesi lazım,tabi cesaret edebilirsem )

• quote:

@deepfear7
    Doğrudur hocam ama durum bende dediğim gibiydi American fiber nasıl peki ? Saç tipinizide göz önünde bulundurarak önerir misiniz ? Yeni waxlar deniyesim var tabi önce saçların kesilmesi lazım,tabi cesaret edebilirsem )

Osis nimettir bence hiç değiştirme :D
    @deepfear7
    Hanz de fukoyu falan öve öve bitirememişler merak ettim açıkçası ama türkiyeye gönderim biraz sıkıntıymış fiyatıda tuzlu.Yine osise talimiz anlaşılan

• quote:

@deepfear7
    Hanz de fukoyu falan öve öve bitirememişler merak ettim açıkçası ama türkiyeye gönderim biraz sıkıntıymış fiyatıda tuzlu.Yine osise talimiz anlaşılan

Onu da by vlaini de kullandım beklentim yüksekti ama karşılamadı
    @deepfear7
    Hadi ya bende bu kadar övülünce vardır bişey diye düşünüyodum ,iyi oldu bu

• quote:

@deepfear7
    Hadi ya bende bu kadar övülünce vardır bişey diye düşünüyodum ,iyi oldu bu

Kullandığım çoğu ürün fiyatının hakkını vermedi ama osis başka Alman malı olduğundan herhalde.
    Anladım hocam ,yorumunuz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ettim

• Garnier almıştım kullanmaya başlıyorum siyah nokta için etkisi olurmu birde ne kadar süre ciltte kalmalı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Langerius

Garnier almıştım kullanmaya başlıyorum siyah nokta için etkisi olurmu birde ne kadar süre ciltte kalmalı ?

Siyah noktaları geçirir, sivilce oluşumu da durmuştu bende. yağlı bir cildim var. Elinle masaj yapar gibi uygula. yüzünde çok durmasın kızarıklık yapabilir, 2-3 dk yeterlidir.
  • promac P kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 etki diyorya biz sürekli maske olanını mı kullanalım ?

• Toniguyın spreyiyle sebamedi nerde bulabiliriz acaba bu arada önerebileceğiniz saç kremi varmı ?

• hocam normalde günlük kullanımda sürüp temizlemen yeterlidir, haftada 1 2 kez de sür bekle yüzünde kurusun maske haline gelsin daha sonra durularsın, peeling denen olay da aslında cildin ölü deriden arınması demektir. ürünü yüzüne sürerken aynı zamanda masaj yapar gibi uygularsan peeling etkisini de uygulamış olursun.
    günlük kullanım için--> normal şekilde yüze sürme
    peeling için--> parmaklarınla hafif baskı yaparak masaj şeklinde,yüzde daireler çizerek uygulamak
    maske için(haftada 1-2)--> sürdükten sonra yüzde kurumasını beklemek, kuruduktan sonra 3-5 dk içerisinde yıkamak(alerjin varsa daha erken yıka)
  • Güncel (05.07.2015)

@Langerius
    Siyah noktalar için düzenli kullanımda etkilidir ,siyah noktalar için daha somut çözüm getiren nivea siyah nokta bantlarının incelemesini yaptm konuda.Saç kreminin çok zarar verdiğini duyduğum için hiç kullanmadım
    @Desert Rat
    Toni&Guy spreyi Gratisten almıştım,Sebamedi büyük süpermarketlerde ve eczanelerde bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn0654 -- 5 Temmuz 2015; 0:27:52 >

• @promac Hocam verdiğiniz bilgiler için çok Teşekkür ederim. Aklımda kalan bir soru tek var : Günde sabah akşam olmak üzere Sabah Temizleme Akşam Peeling Yapmak Mantıklı mı bir zararı olurmu ? Günlük uygulayım derken her günü kastetmis pakette ?

@gkhn0654 Hocam nivea dışında başka bir markanın burun bantlarını kullanmak da büyük bir fark Varmı ?
    Birde Garnier için bir sorum vardı : Sabah temizleme akşam Peeling haftada 2 defa maske yapmak uygunmu sizce ?

• giyim konusunda Jairwoo , Tim Bryan saç konusunda BluMaan ve Schmitz Style güzel ve yardımcı youtube kanallarıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyler_Beyi -- 5 Temmuz 2015; 19:10:16 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.