Şimdi Ara

Recta Tech'ten ucuza ürün alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende biraz önce bu siteye denk geldim yukarı taşıyım konuyu, bilgilendirme lazım beyler , varsa daha önce alışveriş yapan yorumları bekliyoruz.
  • Coktan aldim bile ben urunude bi dahakine artik iyiyse aliriz burdan.BEKLIYORUZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu siteden bir ürün alıcam. nasıl site acaba bir sıkıntı filan yaşadınızmı. güvenilirmi.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Bilinmiyor.Hala alan cikmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

Bilinmiyor.Hala alan cikmadi.

sağol bilgi için. bende vazgeçtim. daha ucuza denk geldi Amazondan aldım. hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 1 Şubat 2016; 11:59:36 >
  • Eski bir konu olabilir. En azından buraya yolu düşenler için bir cevap olur. Ben recta tech sitesinden 2 adet cep telefonu kılıfı satın aldım. Özellikli kargoyu tracking yani takip edilen kayitli posta olarak isteyin. Ben tasimaya 6 dolar verdim. Birde dhl kargo vardi. 110 dolar dedi. 6 dolarlik kargo ile 10-15 günde eve kadar kayitli olarak geliyor. 110 dolara 3 günde evinize teslim. Sonuçta güvenilir ve iyi bir firma. Ben ebaydeki paypal sistemi kapandigi için buradan kredi kartimi kullanarak satin alma yaptim. Hicbir problem cikmadi. Durum boyle.

Sevgi ve saygilarimla...

• clie C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hort oldu konu ama en azından artık güvenilir olduğunu biliyorum.Belki birgün birşey alırım ordan,duyarlılık göstermeyip yazmasaydınız benim ve diğerlerinin seçenekleri arasında olmazdı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.