Şimdi Ara

Kombine Nereden Alınmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kombine almayı düşünüyorum,

7. Kategori belki.. Zor ama para bulmak lazım.

8. Kategori 1.000,00 TL
    9. Kategori 950,00 TL
    10. Kategori 900,00 TL

olanlardan sizce fiyat/performans açısından en iyi neresi randıman verir ?

• 8 ve 9'da şu an yer yok ki zaten. Hatta genel satışa çıktığı anda da 2 - 3 adet vardı. Onlarda Güney'de idi. Şu an sen ancak 10. Kateogri ve diğer kategorilerden alabilirsin! Eğer param yetmiyor güzel bi yer olsun dersen benim tavsiyem 404'ten alabilirsin. Ben oradan aldım! Sevdiğim bölge. Zaten almak istediğin bloğu seç sana ortalama bakış açısını gösterir. Ama para var huzur var dersen 103 veya 203 öneririm numaralıda! Güzel yerler! Tecrübe ile sabittir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: turn table

8 ve 9'da şu an yer yok ki zaten. Hatta genel satışa çıktığı anda da 2 - 3 adet vardı. Onlarda Güney'de idi. Şu an sen ancak 10. Kateogri ve diğer kategorilerden alabilirsin! Eğer param yetmiyor güzel bi yer olsun dersen benim tavsiyem 404'ten alabilirsin. Ben oradan aldım! Sevdiğim bölge. Zaten almak istediğin bloğu seç sana ortalama bakış açısını gösterir. Ama para var huzur var dersen 103 veya 203 öneririm numaralıda! Güzel yerler! Tecrübe ile sabittir!

Hocam 9.Kategori' den almayı düşünüyordum. Başka nereden alınabilir tecrübelisiniz galiba
  • valla 10'dan alacağına 7'ye yönelebiliyorsan yönel. 2 yıldır 412'deydim ben, yenileme hakkı da yanmasın diye başka bloğa geçemiyordum, tüm maçları yine de 415'ten izledim. boş yere geçebilmek avantaj. geçebiliyorsan 412 üst yarısına geçebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknG8

quote:

Orijinalden alıntı: turn table

8 ve 9'da şu an yer yok ki zaten. Hatta genel satışa çıktığı anda da 2 - 3 adet vardı. Onlarda Güney'de idi. Şu an sen ancak 10. Kateogri ve diğer kategorilerden alabilirsin! Eğer param yetmiyor güzel bi yer olsun dersen benim tavsiyem 404'ten alabilirsin. Ben oradan aldım! Sevdiğim bölge. Zaten almak istediğin bloğu seç sana ortalama bakış açısını gösterir. Ama para var huzur var dersen 103 veya 203 öneririm numaralıda! Güzel yerler! Tecrübe ile sabittir!

Hocam 9.Kategori' den almayı düşünüyordum. Başka nereden alınabilir tecrübelisiniz galiba

Valla senin seyir zevkine kalmış. Ben kombineyi sadece bilet bulamadığım veya bulunamayan maçlara girmek için alıyorum. Yoksa ben standart 103 ten alıyorum biletimi. Hem sahaya yakın hem ateşli hemde seyir zevki yüksek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 sene önce 425 ten kombinem vardı geçen sene üniversite sınavı hazırlığı dolayısıyla almadım bu sefer tekrar güney üstten aldım seyir zevki iyiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.