Şimdi Ara

SEAT İBİZA TSI DSG 105 BG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    fiat punto 95 lik dizel otm araç satın almaya karar vermiştim (2.el 2011-2012)yakıt tüketimim az olsun diye dizel düşünüyorum fakat bıraz daha araştırınca duaglostic şanzuman çok sorun çıkarıyormuş diger samzumanların dizelleride bütcemi aşıyo ortalama 40,000 gibi bir bütçem var. BU aracı kullanan varsa yorum atabilirmi?
    2. SORUM SEAT İBİZA TSI DSG 105 BG OTM BENZİNLİ ARAÇ.PUNTO nun sorun çıkardığını görünce bu araca yöneldim benzinli ama olsun cok cok fazla gezmıyorum zaten SEAT İBİZA TSI DSG 105 BG (2012-2013 )hakkında bilgisi olan ve kullanan varsa yorum alabilirmiyim.şuan clio benzinli manuel kullanıyorum ve şehir içinde 8-8,5 arası ortalama tüketimim var.

• DSG ile Dualogic kıyaslaması yaparsak, DSG daha problemlidir.
  • Kardeşimde var, çok seri bir araç zaten 0-100 9.8 saniye. Eğer zorlamazsanız 7 litre civarı ortalama görebilirsiniz. DSG problemi biz yaşamadık ama DSG'de öyle problemsiz bir şanzıman değildir. Alacaksanız garantili veya garanti bitmişse de servis bakımlı araçlara yönelin. İyi niyet garantisinden işlem yapıyorlar çıkan arızalarda.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    DSG daha problemli ... kıme göre neye göre ? ıkı aracada aynı şekilde yakınım ve uzağım ama kararımı verip birini almam gerekiyo.
  • Dualogic karakter olarak bozuk. DSG ise arıza yapmadigi sürece cok keyifli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskun05
    DSG daha problemli ... kıme göre neye göre?

İnternet bağlatmışsın kardeş, hayırlı olsun.
  • Arkadaslarin dedigi gibi DSG cok daha problemli bi sanziman.Tamam keyifli,yakita direk etkisi var ama sorunlu.Ayrica TSI motor ve Dogus etkenide var.Alin size Ibiza'dan uzak durmak icin 3 sebep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki öneriniz nedir?
    tercih ettiğim araçlardan zaten ne tarz bir araç almak istediğim anlaşılmıştır sanırım yardımlarınıza ihtiyacım var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.