Şimdi Ara

Galaxy Ace vs iPhone 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben iPhone 4 kullanıcısıyım iOS 7.1.2 yüklü Clash Of Clans,Online kafa topu gibi birsürü oyunu rahat açıyor bi telefoncuya gittim Galaxy Aceın daha iyi olduğunu söyledi sizce takas edeyimmi iphonu aceyle? Hangisi daha güçlü? Ace kullanan varsa memnunmu yazarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sakin oyle Birsey yapma , 3GS bile aceten üstün bir telefon

• Galaxy aceın şekli iphone 4e çok benziyor zaten çakması gibi duruyor netten incelemelerini izledim vazgeçtim almaktan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EkremBykzra

Galaxy aceın şekli iphone 4e çok benziyor zaten çakması gibi duruyor netten incelemelerini izledim vazgeçtim almaktan :)

Aman diyeyim siz zaten vazgeçmişsiniz ama başka okuyan olursa burada not olarak dursun. Eğer zorunda değilseniz Ace yerine 3310 kullanın en azından kafanız rahat olur. Bunu Acezede olarak söylüyorum.
  • Titanyum Adayı T kullanıcısına yanıt
    hafızası 180 mb felanmış ramde öyle :) bunu önceden bilsem telefoncunun yüzüne tükürürdüm benim gül gibi iPhone 4'üm var napiyim androidi :)
  • quote:

hafızası 180 mb felanmış ramde öyle :) bunu önceden bilsem telefoncunun yüzüne tükürürdüm benim gül gibi iPhone 4'üm var napiyim androidi :)

Cihazda hafıza ve ram durumu koymazsak ayıp olur koyalım biraz kıvamında :)

O cihazdan neler çekti ben bilirim.

Ama androidi de hor görmemek gerek pazartesi günü iphone 6 alacağım ancak şu an nexus 4 kullanıyorum bozulmasa daha da kullanılacak cihazdı.
    Aslında Android 4.0 üstü cihazlara lafım yok onun altındakiler bu devirde alınmaz Acede araştırdığıma göre 2.3.3 Gingerbread çöp oldu iyce
  • Gayet güzel bir telefon 4. Telefincu,elindeki aceden kurtulmak ve bedavaya 4 sahibi olmak istemis. 4lerin 2. Eli halen para ediyor ama acei cope atsan daha iyi

• Galaxy Ace Clash Of Clans bile açmıyormuş kim napsın o telefonu baya sıkıntılı araştırdığıma göre hatta bazen telefonda birşey olmadığı halde hafıza dolu deyip mesajları felan almıyormuş duyduğuma göre
  • Apple takdir edilesi bir şirket 2010da çıkardığı telefon Samsungun 2012de çıkardığı telefondan kat kat üstün :)

• quote:

Galaxy Ace Clash Of Clans bile açmıyormuş kim napsın o telefonu baya sıkıntılı araştırdığıma göre hatta bazen telefonda birşey olmadığı halde hafıza dolu deyip mesajları felan almıyormuş duyduğuma göre

Ace clash of clans ı geçtim bir haber sitesine girip haber okutsa o bile yeter ama malesef onu bile çok zorlanarak yapıyor :)

Uzun zaman önce çıkmış bir cihaz hem de orta seviyeydi amiral gemisi sınıfı da değildi. Böyle olması normal karşılanabilir.
    Haklısın ama iphone 4 acedan iki sene önce çıkmasına rağmen six guns oynatıyor :)

• quote:

Haklısın ama iphone 4 acedan iki sene önce çıkmasına rağmen six guns oynatıyor :)

Tabiki apple destek konusunda tartışmasız iyi. iPhone 4 güçsüz olsa bile ona uygun kısılmış da olsa oyun çıkıyor. Bu yazıyı zaten air 2 den yazıyorum desteğin çok uzun olacağından emin olduğum için aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ip4 her türlü tokatlar

• ip4 nereye ace nereye telefoncu ağır trollemiş
  • Telefoncu tam üçkağıtçıymış.

• o telefoncunun yatacak yeri yok ticaretinde bi adabı olur , allah affetsin ne diyelim ..

• Haklısın acaba kaç kişiyi kandırıp dolandırdı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.