Şimdi Ara

Sevgiliye telefon almak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
9.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alma

• quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

Kiz Arkadaşımın telefonu çalındı şu an takoz bi telefon kullanıyor haftaya da doğum günü şimdi telefon alırsam nasıl olur? Kiza karşı gorgusuz gibi olmaktan korkuyorum kızın aklında sanki benim param yok mu ben alamiyor muyum düşüncesi geçer mi diye korkuyorum ama kız öyle bi insan Degil
    Not : 5 saatlik uykuyla yazıyorum yarın editler sağlam kafayla anlatırım

Ne kadar süredir çıkıyorsunuz hocam?

• Kızı boşa benle evlen,senin gibi erkek bulmak zor bu devirde.

• Hocam arkadaşlarda demiş sevgiliniz zaten durumunuzu bilir boşuna uçuk birşey almaya gerek yok 1000 liraya g2 veya muadili uzun süre gidecek telefon alabilirsiniz

• Telefon eskiyicek bence hiç alma boş ver telefonu. Kıza bir tane saat al. Ama kaliteli bir saat ömürlük olsun.
  • CroxLine kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar süredir berabersiniz?
  • Hocam siz bence zenfone 4 felan alın daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Genel de Türkiye'de erkekler kendini aşığım fln diye kandırır ama asıl amaç sekstir genç yaşlar da, o yüzden hiç bir kız arkadaşa pahalı hediye alınmaz, yokluk fazlaysa gidilir bir telebara 200-300-400 artık modeline göre bir telekız beğenilir ve çıkarılır toplamda her şey dahil en ucuz 300-350TL olmak kaydıyla toplam otel dahil toksinler atılır ve sabah ''ulan ne hıyar adamım telefon alacaktım kazayla'' denir.

Telebar nedir ya?

Alma, ben gençlikte çok yedirdim para gerçi karşılığını da alırdık ama yine de pişmanım gereksiz bence

• Üstad yapıştır telefonu insanlık insanlıktır centilmenlik centilmenliktir varsa paran kardeşim değer veriyosan kıza kızın ne düşündüğü önemli değil ki senin düşündüğün gibi kız düşünmez yapıştır bi lg g3 :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE-ReCenTFigHTeRS

Aynı salaklığı abimde yaptı kızın her dediğine tamam dedi yaklaşık 3200 tl maaş alıyor abim kız elindeki tüm parayı alıyor neredeyse babam emekli 1700 lira maaşı var ondan para istiyor düşün yani.30.000 tl de borcu var abimin sakın öyle bir salaklık yapayım deme sonra önü arkası gelemez vermediğin zaman ise trip atar bin türlü laf söyler 3 kuruşu benden mi esirgiyorsun diye.Söyliiyeyim yani abimin evine ekmek alacak parası yok.Buda burdan tüm dhlılara ders olsun.

3 kuruşu benden mi esirgiyorsun ne ya? Ulan şöyle dövüp postalayacaksın

/>

• Deli misin olum sevgiliye telefon alınır mı...
  • Kıza telefon al 3-5 ay sonra ayrılın, aldığın telefonla başkasıyla chatleşsin :)
  • Önce notere git kızla "ayrıldığımız da telefonu almak" üzere imzayı at. Kız senden ileride ayrılırsa hem forumda dalga konusu olmazsın hemde telefon sana kalır. İyi forumlar.

• Pahalı bişey alırsan faturayı kendi adına kestir ayrılırsan geri al vermezse çalındı diye polise ver :)

• Lg g3 al gitsin, hem kral telefon fiyatı da dustu su ara

• benim arkadaş 1000 liraya telefon almıştı kız buna 3 ay sonra tekmeyi bastı telefonda kızın oldu.en kötüsüde kızın erkek arkadaşı oldu
  • Seviyorsan al hocam burdaki saplara bakma

• çok uçmamak lazım 1000 lira falan verilmez :) 600 liraya al giriş seviyeşi birşey gitsin :)

• çalisiyorsan al hem mutlu olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.