Şimdi Ara

ben boyle ınternetın taa ...........

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu allahın belası net nie bu kdr yavas ya limewiredan bi filmi 3 le çakıo
    rapidshare den 10 kb la çekıo kı bende sınırsz 1024 var ne biçm iş bu ya kaç gundr bole

• ...ben de...
  • aLLa aLLa aynı Sorun Şuan bendede war
  • benden de o .......... lardan

................... ............... ............... ........................ ............ ....... ..... .................... ..... ....
    bu ttnetin var ya ....... .......................... ......... ........... ........................... .......
  • bende diyorum kimseden ses cıkmıyo benim modemde falan var zannediyodum bi iki gundur ama ole diil galiba bende ortak olum size bole telekonun taaa....................................................... bole internet baglantısın.............................................................................bole ucretdirmenin ...........
    ........................................

• yavaslık genel yurtdısı cıkıslarında yinee bir sorun var heralde bir dunya para veriyoruz ama aldıgımız hizmet bu iste
  • şu anda limewire dan maksimum 8 le çekebiliyorum ne oldu acep yine bu internete
  • anlaşılan şubat gelip bu 1 mbitleri 256 olana kdr bu böyle devam edecek.
  • arkadaşlar ttnete attığım e-posta metninin tümünü sizinle paylaşıyorum, buyrun:

"ben 1Mb/s, 3GB kotalı adsl abonesiyim. son zamanlarda bağlantı hızımda epey düşüş oldu. bir ay öncesine kadar ortalama 80KB/s hızla download yaparken, şimdi 8-10KB/s hızında download yapıyorum. Size " BU NASIL İNTERNET? " diyorum...
    56k dial-up bile kimi zaman bizden daha hızlı bağlantı kuruyor. Yurtdışındaki fiyatlar ile kıyaslayınca tarifeleriniz zaten k.. g... g.....r, bari internet hızını koruyun! "

ttnete

• yurtdışı çıkışlarında sorun olduğuna dair bir dedikodu dün geceden beri dönüp duruyor zaten o kadar az porta bu kadar çok insan doğaldır yani!

• duygularım karışık biraz arkadaşlar, allah sizi şaşırtmasın
  • zaten 2 haftada bir olan şey olduğu için alıştım artık.önceden modemde yada pcde sorun vardır diye bakıyorum şimdi .hiçbişeyi ellemiyorum telekom sorunu olduğu müddetçe adamlar başlı başına problem.
    yakında yurtdışına çıkan kullanıcılar için pasoport gerekecek ordanda para kıracak örümcek beyinli tekelci beyinler
  • arkadsalar gece 03 ile 06 arası çok hızlı valla 1024 ben 120kbs'leri goruyorum

tabi mevzu aslında daha iyi anlasılıyor tamamen telekomun altyapı yetersizliği,o saatte kimse olmaz çunku bilgisayarın basında,sistemın kaldıramayacağı kadar abone var adsl'de
  • Saat 19:30'dan beri de bende başladı. İşyerindeki bütün bilgisayarları tek tek kontrol ettirdim birisi birşey mi download ediyor tıkadı bizi diye. Bütün bilgisayarlar kapalı ama bağlantı berbat bile değil, tam bir rezalet sayfa dahi zor açılıyor.
  • ya burası yeri değil diye bi topic açtım, buyrun burda patlatın espiriyi yaw

http://forum.donanimhaber.com/m_10766061/tm.htm
  • yazıklar olsun verdigimiz paralara ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

arkadaşlar ttnete attığım e-posta metninin tümünü sizinle paylaşıyorum, buyrun:

"ben 1Mb/s, 3GB kotalı adsl abonesiyim. son zamanlarda bağlantı hızımda epey düşüş oldu. bir ay öncesine kadar ortalama 80KB/s hızla download yaparken, şimdi 8-10KB/s hızında download yapıyorum. Size " BU NASIL İNTERNET? " diyorum...
    56k dial-up bile kimi zaman bizden daha hızlı bağlantı kuruyor. Yurtdışındaki fiyatlar ile kıyaslayınca tarifeleriniz zaten k.. g... g.....r, bari internet hızını koruyun! "

Buna cevap vereceklerini sanmam ama verirlerse bizimle paylaşırsan seviniriz... Tepkini iyi bir şekilde belirtmişsin... Bide bu tepkiye kayıtsız kalmasalar çok çok iyi olacak...
  • aynen arkadaşım cevap gelirse paylaşırsan sevinirim
  • cevap geldiğinde sizinle paylaşırım. ama ben de cevap geleceğini pek ummuyorum
  • download hızını sınırlandırıyolar sanırım,
    bende 256 sınırsız olup kampanyadan 1024'e geçenlerdenim

download hızı 40-50kb geçmiyor normalde 100 olması lazım değilmi?
    özellikle son günlerde rapidden 10-15kb download yapıyor rezalet...

evet bence telekom çaktırmadan sınırlandırıyor hızları
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.