Şimdi Ara

Klavye sorunu acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop'um monitöre bağlı çalışmakta.Ayrıca kendi klavyesini ve mouse nu kullanmıyorum.Kendim ayrı usbli mouse ve klavye kullanmaktayım.Bugün bilgisayar kendini aniden kapadı.(Elektriksel bir sorun olabilir hava çok yağmurlu.)Açma düğmesine basınca fanlar çalıştı fakat 3 saniye sonra durdu.Daha sonra açıldı ve 5 kez bipledi.Bilgisayarı kapadım.Bunu araştırdım ve klavyede sorun olabileceğini öğrendim.

Az önce tekrar açtım.Ve laptopun kendi klavyesinde bir harf basılı kalıyor.Diğer harfler basmıyor.Vuruyorum ediyorum başka bir harfe geçiyor.Arada 15 saniye duruyor.Usb li klavyem çalışıyor ama diğeri basılı olduğu için bir şey yapamıyorum.Sorun nedir? Kafayı yemek üzereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap alabilsem iyiydi

• focuslife kullanıcısına yanıt
    Kendi bilgisayarının klavyesine ihtiyacın yoksa klavyenin kablosunu çıkarabilirsin...
    Nasıl çıkaracağım diyorsan youtube a veya google a kendi bilgisayarının ismini yazarak aratma yapabilirsin

örneğin:Hp Pavilion DV6 change keybord

yani bunun gibi pc nin nasıl içinin açıldığını görebilceğin videolara bakabilirsin veya bi bilgisayarcıya verebilirsin

Eğer bunu yaptığın halde sorun devam ediyorsa nasıl düzeltilceği hakkında başka bi fikrim yok.Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfateam42

Kendi bilgisayarının klavyesine ihtiyacın yoksa klavyenin kablosunu çıkarabilirsin...
    Nasıl çıkaracağım diyorsan youtube a veya google a kendi bilgisayarının ismini yazarak aratma yapabilirsin

örneğin:Hp Pavilion DV6 change keybord

yani bunun gibi pc nin nasıl içinin açıldığını görebilceğin videolara bakabilirsin veya bi bilgisayarcıya verebilirsin

Eğer bunu yaptığın halde sorun devam ediyorsa nasıl düzeltilceği hakkında başka bi fikrim yok.Kolay gelsin

Çok teşekkürler.Bugün sabah bilgisayarcıda aldım soluğu.Anakartta sorun varmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.