Şimdi Ara

Nvidia yeni Quadro M5000 ve M4000 grafik kartlarını hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia yeni Quadro M5000 ve M4000 grafik kartlarını hazırlıyor

Nivida'nın profesyonellere ve iş istasyonlarına hitap eden güçlü ekran kartı ailesi Quadro, önümüzdeki aylarda yeni üyelere kapılarını açacak. İlk izler son sürücü güncelleme kodlarında ortaya çıktı.

Aileye eklenecek olan seriler Quadro M5000 ve Quadro M4000 adını taşıyor. Her iki seride GM204GL grafik işlemcisini temel alıyor. Aynı masaüstünde olduğu gibi Nvidia profesyonel tarafta da Kepler mimarisini yavaş yavaş Maxwell mimarisi ile değiştiriyor. 

Yeni serilerin 8GB belleğe ve M6000 serisi ile aynı soğutma sistemine sahip olacağı tahmin ediliyor. Bunun haricinde Nvidia tarafından duyurulmuş herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ağustos ayında gerçekleştirilecek SIGGRAPH 2015 etkinliğinde modellerin lanse edilmesi bekleniyor. Geçen yıl da Nvidia bu etkinlikte bazı duyurular yapmıştı. Bu serilerin yanında yine profesyonellere yönelik GM204 tabanlı Tesla M60 grafik kartının da tanıtılması olası.  

• K3100m kullanıyorum çok da memnunum. Yeni seriler daha da sağlamdır. Şu teslanın bi gücünü görmek lazım.

• M4000 serisini halihazırda kullanıyorum. 4100 serileride çıktı hatta. Bahsettiğiniz x200 serileri (4200,5200 vs..) olmasın?

• Crysis'i Oynatir mi hacim bu :D

• FP64 olarak K serisinden geride olacak ama düşük çalışma sesi sıcaklık ve yüksek stabilite ile profesynellerin ilk tercihi olabilir.

• otomobil teybine benziyor resimdeki kart :)

• Ben hala quaddro 600 :(

• oyun için nasıl bunlar veya tesla ile oyun oynanılır mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.