Şimdi Ara

IPHONE 5 KENDI KENDINE KAPANIP ACILMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün telefonum çok garip bi şekilde kapandı ve açıldı. Acildığında ekran kilidini açıp internete girdim 1 dakika sonra ekran dondu ve uzunlamasına 6-7 çizgi çıktı sonra kendini kapattı ve tekrar hemen açtı kendini. Telefona hiç dokunmadim 1 saat kadar bi sure. Az önce telefonu elime aldim test için bi film açtım izlemeye başladım ve ortalama 25 dakika sonra yine aynı şekilde önce ekran dondu sonra uzunlamasına çizgiler çıkıp kapandı ve tekrar acildi. Acaba telefonun sorunu nedir arkadaşlar benim aklımda acaba telefonun ısınma sorunu olduğu için mi kapaniyo gibi bi düşünce var ama öyle kapanma durumuna gelecek çok bi isinmada olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Panic plist dedigimiz anakart hatası. Cihazın garantisi yoksa çözümü yok. Bizzat başıma geldi istediğin kadar restore edebilirsin fayda etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChasingTheSun C kullanıcısına yanıt
    Reis ürünün garantisi var ama bu apple dan randevu alamıyorum değişim için. Urünün ahizesindende ses az geliyor zaten. Ne yapayım ya yarin direkt apple zorlu center a gidip konuşayım mi ? Yaklaşık 3 haftadır randevu kovaliyorum ama yok arkadaş kafayı yiycem

• mestoremre M kullanıcısına yanıt
    Maalesef randevusuz işlem yapmıyorlar. Eli boş dönme ihtimalin yüksek

• ChasingTheSun C kullanıcısına yanıt
    Napiyim o zaman ben ya 3 haftadır ahize icin randevu kovaliyorum, zaten bugunde bu sorun cikti nasil bi sansizlik bu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: mestoremre

Reis ürünün garantisi var ama bu apple dan randevu alamıyorum değişim için. Urünün ahizesindende ses az geliyor zaten. Ne yapayım ya yarin direkt apple zorlu center a gidip konuşayım mi ? Yaklaşık 3 haftadır randevu kovaliyorum ama yok arkadaş kafayı yiycem

Yarın kendine izin ver ! sabah 10:00 da dikil karşılarına ; mağdur olduğunu ,telefonu kullanamadığını söyle ,tabii ki uygun bir dille yumuşak bir ses tonuyla derdini anlat illaki gün içersinde yardımcı olurlar . Baktın yardımcı olamıyor başka bir genius da şansını denersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslannn

quote:

Yarın kendine izin ver ! sabah 10:00 da dikil karşılarına ; mağdur olduğunu ,telefonu kullanamadığını söyle ,tabii ki uygun bir dille yumuşak bir ses tonuyla derdini anlat illaki gün içersinde yardımcı olurlar . Baktın yardımcı olamıyor başka bir genius da şansını denersin.

Ben oraya gidip boş dönmekten korkuyorum oruçlu oruçlu. Valla şeytan diyo ki git orada bi güzel kavga et içini boşalt gel evine otur. Tamam orada çalışanların belki bi suçu yok ama bıktım arkadaş valla bıktım her gece saat 12 de randevu kovalamaktan hani kiz arkadaşınızın mesaj atmasını beklersiniz ya büyük heyecanla, bende her gece randevu için aynı heyecanla bekliyorum yeter artık.

• aslannn A kullanıcısına yanıt
    Çok şükür önümüzdeki perşembe gününe aldim randevuyu

• Hayırlısı olsun

• quote:

Hll knk

• quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

quote:

Hll knk

cumayada ben alabildim bakalım ne olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

quote:

Hll knk

İnşallah istediğiniz olur mağdur kalmazsanız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hll knk

kuzenime kargoyla yolayacagim cihazı ve o götürecek ekranın sağ üst köşesinde beyaz ekranda belli olan bi koyuluk mevcut değişim olurmu sizce ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hll knk

kuzenime kargoyla yolayacagim cihazı ve o götürecek ekranın sağ üst köşesinde beyaz ekranda belli olan bi koyuluk mevcut değişim olurmu sizce ?

Sık karşılaşılan bi durum ve sizin hatanız değil. Ben applein hizmetine güveniyorum. Teknik serviste dünyada 1. Bi sorun olmaz diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hll knk

Sık karşılaşılan bi durum ve sizin hatanız değil. Ben applein hizmetine güveniyorum. Teknik serviste dünyada 1. Bi sorun olmaz diye düşünüyorum.

valla kendim gitmeyecegim için endişeliyim birde store'ların yaklasımı nasıldır hiç bilmiyorum

• Servise götürün, illa Apple Store olmak zorunda değil ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theycantmeasureheart

Servise götürün, illa Apple Store olmak zorunda değil ki.

Reis dayım kendi ıphone unu genpa servisine vermişti sanırım ekranında sorun vardı. Kullanıcı hatası diyip dayıma geri yollamışlar. Dayımda servisten gelen telefona hattını takmış bi bakmış ki şebeke gelmiyor surekli "Aranıyor" da kalıyor sonra servise bi daha yollamış demiş böyle böyle saglamdı bozuk yolladınız. Tekrardan dayıma aynı iphone u gerı gondermısler. Onun için en iyisi kendi elinle Apple Store ye gıtmek

• Arkadaşlar telefonu bugun Zorlu center Apple store a goturdum genıus arkadas geldi telefonu aldı ve assagıya goturdu kontrol için. Geldiğinde ise bana cihazın sıvı temaslı oldugunu anakarttaki sorununda bundan kaynaklandıgını, telefon sıvı temaslı olduğu içinde garanti dışında kaldığını ve yardımcı olamayacagını soyledi. Şimdi ne olacak bu bozuk telefon benim elimde mi kaldı ?

• Selamlar,

2 ay kadar once su gecirmis kuzenimin iphone5 ini. 750 lira karsiligi iade aldilar ve yenisini verdiler zorluda,size boyle bir teklif sunulmadimi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: trakonya79

Selamlar,

2 ay kadar once su gecirmis kuzenimin iphone5 ini. 750 lira karsiligi iade aldilar ve yenisini verdiler zorluda,size boyle bir teklif sunulmadimi ??

Evet sundular 1200 tl civarında bi değişim ücreti istediler Iphone 5 için. Ama elımızde ıphone 5 yok 2300 liraya 5s var dedi ulan dişarıda 2300 tl ye ıphone 6 satıyorlar ve ben kendi cihazımıda onlara vericekmişim. Bu değişim açıkçası bana cok sacma geldi bende vazgeçip eve geldim onu alacagıma ıphone 6 alırım 2300 tl ye ıphone 5 imi de 3-5 bişeye satar cebime koyarım parasını.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.