Şimdi Ara

BMC MEGASTAR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bmc megastar 360 pc veya 310 pc düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa yakıt tüketimi sağlamlığı konforu yük kapasitesi hakkında bilgilendirebilirlermi şimdiden teşekürler.
     BMC MEGASTAR YARDIM

• Ticari araçta konfor isteyen ilk sizi görüyorum

Bu arada 1 post la çok yanlış konu almışsınız, fake konu damgası yiyebilirsiniz ki ben de öyle düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konfor derken binek araç konforunu kastetmedim :) örnek vereyim bir bmc levent ile transporter pikap arasında dağlar kadar konfor farkı var biri tangır tungur diğeri 0 sessiz binek aracı aratmayacak kadar konforlu .

ayrıca 1 post nedir bilmiyorum - fake konu derken neyi kastettiniz onuda bilmiyorum forum a daha yeni üye oldum yanlış birşey yaptıysam affola.
  • Konfor isterseniz yeni transit çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • transite gücüm yetmiyor malesef hem baya bi fazla yakıyor :) megastar fiyat yönünden baya bi uygun 2008-2009 model çift kabin temizleri 20 binlerde parça sıkıntısınında olacağını düşünmediğim için megastar da kaldı aklım tabi kullanan arkadasların yorumlarını almak lazım
  • Merhaba arkadaşlar. Aynı sorunun yanıtını ben de arıyorum. Ben tek kabin ve mümkünse uzun şasi düşünüyorum.
    Biz de tekstil işiyle uğraşıyoruz. Zaman zaman fasoncularımızdan malları toplarken askılı araca ihtiyacımız oluyor. Ayrıca işleri yurtdışına gönderirken İzmir içi depolara teslim ediyoruz. Kasasını askılı taşımacılığa uygun hale getircem. Uzun lafın kısası bu aracı öyle gün içi harıl harıl koşturmucaz. Belki haftada bir kaç kez çalışacak. O da uzun mesafe değil zaten. En fazla haftada bir 50 km ötedeki Kemalpaşa'da depoya teslime gidilecek. Bu yüzden de çok para bağlamak istemiyorum. 2008 modeller 20-25 bin civarı.
    Kia ve hyundailer küçük kalıyor o yüzden düşünmüyorum.
    Kullananlardan BMC Megastar ile ilgili bilgi rica ediyorum.
    Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.