Şimdi Ara

Upload Hızları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ttnetin yalın internetini kullanıyorum 1mbit uploadım var ttnet bildiğim kadarıyla 2 mbit upload veriyor en fazla hangi tarifelerde bu mümkündür bulundugum bölgede fiber yok hipernet var gözüküyor.
    Birde süperonline ada geçebilirim ondada galiba 3 mbit upload hızı olan bir tarife varmış galiba fiber olmayan ne kadar aradıysamda upload hızları hakkında hiç bir yer bilgi vermiyor kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

• Süperonline fiberde verebilir adslde 1 mbit yukarısını hiçbir firma veremez türkiyede upload hızları düşük 2-5 arası birşey.
  • ttnetin hiperneti vermiyormu hocam 24mbit down 2mbit upload odamı 1
  • fusa93 kullanıcısına yanıt
    Selam hocam TTnet ve superonline Adsl de upload Hızı 800 kbit dir TTNet hipernet ve fibernet tarifelerinde 2 MIT upload Hızı var Superonline fiberde ise hız 5 mbit ama oda upload a 50 mbit kota koyuyor geçince upload 1 mbite düşüyor TTnet upload a kota uygulamıyor sürekli 2 mbit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi hocam fiber bölgede bulunmuyor ttnetten baktıgımdada hipernet gözüküyor 78 liralık hipernet paketinde 2mbit upload varsa ona geçmeyi düşünüyorum bi yerde görmüştüm süperonlineda 3 varmış galiba bir pakette ama bulamadım yanlışda olabilir tabi
  • VDSL alabiliyorsan 2 mbit upload alırsın. Telekom müdürlüğüne sorman gerekiyor VDSL meselesini. Hipernet diye sorma, VDSL diye üstüne basarak sor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

VDSL alabiliyorsan 2 mbit upload alırsın. Telekom müdürlüğüne sorman gerekiyor VDSL meselesini. Hipernet diye sorma, VDSL diye üstüne basarak sor.

ben fibernet istedim adresimi sordular sizde hipernet var dediler.
    başlangıçta 24mbit için 49.90 tl istendi hızlı kullanım 75gb a kadar.
    şuan 35 mbit için +10tl (59.90) oldu hızlı kullanım 100 gb a kadar.
    upload resmi az evvelden
     Upload Hızları

• ibo83 kullanıcısına yanıt
    Hocam hipernette 49 59 tl ye tarifeler yok tahhütlümü o fiyata geliyo en düşük hipernet tarifesi 71 tl 35 mbit down olan tarifeside 87 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusa93

Hocam hipernette 49 59 tl ye tarifeler yok tahhütlümü o fiyata geliyo en düşük hipernet tarifesi 71 tl 35 mbit down olan tarifeside 87 lira

hızı keşfet olarak geçiyor ustte belkide bitmiş olabilr..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.