Şimdi Ara

Steelseries Qck ile Qck mass arasındaki fark?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.el aldım steelseries qck diye fakat bu mass aralarında kalınlıktan başka bir fark var mı?
    edit: cs de ne gibi fark yaratabilir bu iki pad?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ananbaban07 -- 2 Temmuz 2015; 17:51:58 >

• sadece kalınlık hocam birde masstaki doku yüzeyleri biraz daha geniştir. csde farkı mousen özelliğine göre etki eder.mass ta biraz daha ağır döndürürsün fareyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tueur1

sadece kalınlık hocam birde masstaki doku yüzeyleri biraz daha geniştir. csde farkı mousen özelliğine göre etki eder.mass ta biraz daha ağır döndürürsün fareyi

doku yüzeyleri derken?
  • Mass kullanıyorum.Doku yüzeyinden kastı nasıl diyim bez gibi bu.pad+mouse diye aldım ama böyle olcagını bılseydım sadece rival alıp pad'i başka tercih ederdim.Pad güzel büyüklügü falan tam denginde ama bana biraz kalın geldi ve fps oyunlarında kullanılcak bi pad degil.Qck+ öneririm fps için cidden çok güzel bi pad.
  • kullandığınız mousen optik yada laser olmasıda maas ve heavy olması farkeder. ben sensei laser mouse mass ile kullanıyorum elim fazla yorulmuyor kalınlığından dolayı az baskı uyguluyor.optik olarak kinzu kullanmıştım onu heavy ile kullandım ince yapısı daha çok mouse hareket ettirmeme neden oldu optikolduğu için fazla kaldırmadan oynayabiliyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.