Şimdi Ara

SAMSUNG E5 E7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi günler kendime ucuz yollu samsung galaxy e5 telefon almak istiyorum fiyatıda uygun önerir misiniz ? Hoş sempatik bir telefon gibi duruyor e7 de bi üst evrsiyonu biraz daha tuzlu ne diyorsunuzu olumlu ya da olumsuz yanları nelerdir ?

• E5 orta segmente göre tercih edilesi bir cihaz yani incelediğimde binde birde olsa samsung tutturmuş mayayı busefer dedirtti. bukadar model çöplüğü içinde nadir alınabilecek cihazlarından samsungun f/p olarak.E7 ile arasinda fiyat olarak uçurum var diyebiliriz kesinlikle değmez bu fiyat farkına. O fiyat bandına çıkınca zaten seçenekler cok fazla artıyor ve güçleniyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

E5 orta segmente göre tercih edilesi bir cihaz yani incelediğimde binde birde olsa samsung tutturmuş mayayı busefer dedirtti. bukadar model çöplüğü içinde nadir alınabilecek cihazlarından samsungun f/p olarak.E7 ile arasinda fiyat olarak uçurum var diyebiliriz kesinlikle değmez bu fiyat farkına. O fiyat bandına çıkınca zaten seçenekler cok fazla artıyor ve güçleniyor .

f/p nedir acaba merak ettiğim bir konu var yani e5 e alternatif bir telefon var mıdır ? şu konuyuda öğrenmek istiyorum e5 i aldıktan sonra donma, kasma, takılma yapar mı telefon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan.03

quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

E5 orta segmente göre tercih edilesi bir cihaz yani incelediğimde binde birde olsa samsung tutturmuş mayayı busefer dedirtti. bukadar model çöplüğü içinde nadir alınabilecek cihazlarından samsungun f/p olarak.E7 ile arasinda fiyat olarak uçurum var diyebiliriz kesinlikle değmez bu fiyat farkına. O fiyat bandına çıkınca zaten seçenekler cok fazla artıyor ve güçleniyor .

f/p nedir acaba merak ettiğim bir konu var yani e5 e alternatif bir telefon var mıdır ? şu konuyuda öğrenmek istiyorum e5 i aldıktan sonra donma, kasma, takılma yapar mı telefon ?

Fiyat/performans demek. O fiyat segmentinde lenovo vibe x2 suan var öne çıkan inceleyin derim. Samsung touchwiz de iyilestirmeler yapmış bana herhangi bir kasma kullanim rahatsızlığı yaşatacak bir donma yapacak gibi gelmiyor. Başka seçenek dersen çoğu arkadaş bu fiyatlarda gm 4g de onerecektir guncelleme destegi ve kağıt üzerindeki üstün donanımı sebebiyle fakat ben uzun vadeli kullanımda bu cihaza güvenmiyorum şahsi görüş olarak.şarj konusunun akıllı tekefonlarda çok önemli bir öncelik olduğunu düşünerek ben e5 tercih edin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.