Şimdi Ara

Fotoğraf için yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde birkaç resim var resimleri kapaktaki gibi yapmak istiyorum bunun için hazır programlar varımı varsa hangileri
     Fotoğraf için yardım

• comnestarkenjjj C kullanıcısına yanıt
    Bunu yapmak için illa bir şaplon vardır fakat bunu photoshop ile de kolayca yapabilirsin.en basit, ölçüleri belirler yeni bir layer açarsın.Daha sonra artık kaç adet resim kullanacaksan, resimlerin boyutlarını küçültüp döndürerek tek tek layera döşersin.Resimlerin üstte altta olması içinde, resmin layerını(böyle saça oluyor katman diyim) katmanını sağ alttaki pencereden diğer resimlerin katmanlarının altına yada üstüne taşıyarak örnek resimdeki gibi sonuçlar elde edebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • comnestarkenjjj C kullanıcısına yanıt
    Picture Collage Maker basit olanı, yani hazır şablonlarla bunu kısa sürede üretirsiniz ama çok seçenek vermez.
    Profesyonel bir şey istiyorsanız o zaman photoshop kullanmanız gerekir ama bu program biraz zordur.
    İlk defa kullanacaksanız, photoshop'u unutun, çok fazla detay içeriyor.

Eğer bunu telefon için kullanacaksanız, binlerce yazılım bulunuyor. Bunlardan birisini telefonunuza
    yükleyerek ufak adımlarla, telefonunuzdaki fotoğraflardan collage'ı hazırlarsınız.

Fotoğraf için yardım
  • Photoshop ile hazırlamak isterseniz boş bir sayfaya kareleri alıp, uygun boyuta düşürmek, sonra da
    fotoğraflar çevresine bir çerçeve (Stroke) eklemek gerekir. Sonra da her katmanda (Layer) bulunan kareleri
    ayrı ayrı sağa sola çevirerek (Rotate) aşağıdaki gibi bir çalışmayı kısa sürede üretirsiniz.

Aşağıdaki 2-3 dakikada hazırlandı. Bu yazıyı bile yazmam daha uzun sürüyor

Fotoğraf için yardım

• yardımınız için sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.