Şimdi Ara

Yeni nesil iPhone'lar hakkında son bilgiler: Daha yüksek LTE hızı, 12MP kamera, 4K video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni nesil iPhone'lar hakkında son bilgiler: Daha yüksek LTE hızı, 12MP kamera, 4K video 

Apple'ın geçtiğimiz gün metal kasası ortaya çıkan yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6s, 9to5Mac sitesinin son haberine göre ise daha yüksek LTE hızları sunacak.

Yukarıda yer alan yeni görsele dayandırılan bu gelişmeye göre Apple iPhone 6s, Qualcomm'un "9X35 Gobi modem platformu" olarak da bilinen MDM9635M çipi ile gelecek. Bu donanım, iPhone 6'da kullanılan 9X25'e oranla teorik olarak iki kat daha yüksek (150'den 300 Mbps'ye) LTE indirme hızı ortaya koyacak ve hepsinden önemlisi daha verimli / performanslı çalışabilecek. Qualcomm'un 9X35 çip birimi aynı zamanda 20 nm üretim tekniğiyle iPhone'un ana kartı üzerinde daha az yer kaplayacak.

iPhone 6S ve iPhone 6s Plus için ortak olarak kesinleştiği söylenen bir diğer bilgi ise kamera tarafından geliyor. iPhone'ların üretimini gerçekleştiren Foxconn'dan sızdırıldığı iddia edilen belgeye (Görseli altta) göre, yeni iPhone'lar 12MP arka kamera taşıyacak ve bu kameralarıyla 4K video çekebilecek. Cihazların 5MP seviyesinde olması beklenen ön kameralarıyla ise 1080 piksel video çekebilecekleri söylentiler arasında yer alıyor. 

Apple'ın gün geçtikçe dedikoduları artan yeni nesil akıllı telefon modelleri iPhone 6 ile iPhone 6s Plus, büyük boyutlu üretime ise herşey yolunda giderse Temmuz ayı içerisinde girecek.

Yeni nesil iPhone'lar hakkında son bilgiler: Daha yüksek LTE hızı, 12MP kamera, 4K video 

• 4000 tlden çıkar artık.

• Fiyat çok önemli. Ne kadardan cikacak acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k yı bulduk demesinlerde.

• 4k çözünürlüğe 4k fiyat gelmese bari

• 1000 liraya ultra dandik vestel alacagima 4000 liraya apple alirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberlerde az önce çıktı. Ek vergi geliyor. Hani vestel vergisi olanı. 5bin TL ye iphıne alır millet artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergilerle birlikte 4299 TL fiyatlar ile başlar

5999TL kadar gider

• quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

1000 liraya ultra dandik vestel alacagima 4000 liraya apple alirim.

Para sıçıyorsan tabiki çok mantıklı :))

• myhotyro M kullanıcısına yanıt
    Vay be

Bencihaz tanıtılana kadar hiçbir şeyden emin olmayalım derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gb veya daha üzeri ram ile beraber gelecek söylentileri de doğru mu acaba
  • En çok tepki aldığı konu olan bataryadan haber yok tabi ki yine, çünkü olduğu gibi kalacak. Millet de lte hızı düşük diye ağlıyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iAndroid

4k çözünürlüğe 4k fiyat gelmese bari

Şu an vergisiz 3K imiş ben vergi yürürlükte sanıyordum ondan bu fiyatlar diyordum. Ek vergili halini tahmin etmek zor değil. Kaçak ürünlere rağbet artar olay bu.
  • Otomobilime karşılık iPhone takas ilanları da artış gösterir hazır vergi zammı da yoldayken.

• Hiç heyecanlandırmıyor şu apple haberleri, aşırı pahali ve kıt bir sistem

• 1 yılda 2 defa iphone fiyatları tavan yaptı. Kendi sitesinde en ucuzu 2700 TL. Yeni gelecek iphone da da 2 defa fiyat artırırlar ayrıca vergi de biner artık fiyat ne olur bilemiyorum. parası ve merakı olan alsın ben almam alana mani olmam. yine mtk işlemcili telefonları takip edecek gibi duruyor ortam. Fiyat performans telefonları hayal oldu.

• 4k=4000 vergi merdi de geçirecekler eyvah eyvah

• çözünürlük değişmezse çıkarmasınlar... elin çinlileri bile 500ppi'larda ekran kullanıyor apple hala 326ppi...

• kasa değişmedikten sonra 1 kuruş para vermem artık 7 yi kullanırız alıp 6s i bekleyenlerinde elinde patladı çünkü 6 ile tip olarak arasında fark yok elimizde gören 6s sanıcak zuhauhau
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

çözünürlük değişmezse çıkarmasınlar... elin çinlileri bile 500ppi'larda ekran kullanıyor apple hala 326ppi...

17 inç laptop ekranlarının bazısında bile 720p var. 1 tane neden söyle 4.7 inç ekranda 1080 p kullanılmasını gerektiren? mikroskopla bakmak gibi özel bir durumunuz varsa bilemem tabii de
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.