Şimdi Ara

polo mu tiguan mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hayırlı forumlar.sizlere bir sorum olacaktı ben kararsız kaldım. Elimde 2014 model polo 1.6 tdi var 10.453 km de. üstüne biraz daha ekleyip 2.0 tdi 2012 model 37 bin kmde tiguan alma şansım var. sizce hangisi daha mantıklı ve faydalı olur. uzun ve kısa yol yapıyorum.keyif için araba kullanırım çok hız yapmam agresif kullanmam. cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya dostum yanlış anlama ama rahatlık yepti diye ataların bi sözü var yepyeni araban var daha ne bu başka araba bakma işi??? yeniyi ver eskiyi al ...
  • dostum haklısın o konuda ama böyle bir durum olursa kazançlı mı olurum onu merak ediyorum. sen olsan böyle bi seçim karşısında ne yapardın onu paylaşabilirsen sevinirim;) sonuçta polo ve tiguan ha neden önce tiguan almadın madem dersen o zaman karşımıza çıkmadı uygun fiyatta
  • Ben olsam bir dakika düşünmezdim ama ben olsam baştada Polo almazdım o ayrı konu. Zevk için kullanacak olsam, nispeten yüksek Tiguan'ı alırdım. Ama şehir içi ayağımı yerden kessin olarak kullanıyorsam ve altımda tertemiz Polo varsa, az yakar eder diye uğraşmazdım.

Birde üste ne kadar veriyorsunuz, Poloyu satıp üstüne o kadar koyunca daha mantıklı seçenekler olamaz mı? Düşünmekte fayda var, birebir karşılaştırınca körlük oluşabiliyor, sonradan keşke şöyle yapsaydım demeyin.

Uzun yolda yapıyorum demişsiniz, o zaman Polo yerine üst sınıf daha mantıklıdır her zaman için.
  • Babamın vw algısını kıramadığım için bütçe de poloya elverdği için polo almak zorunda kaldık;) şimdi biraz daha rahatız fırsat olarak çıktı diyelim. poloya duygusal bakıyorum ilk arabam olduğu için ama tiguan da bşr yerden cezbediyor. vergisi yakıtı biraz üzer mi beni vergi farkı var ama yakıtta da öyle olur mu bilmiyorum sakin kullanan biriyim. 3 kişilik aileyiz bir bavul bagajı doldurmaya yetiyor poloda. küçük gelmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak_1987 -- 2 Temmuz 2015; 14:19:05 >
  • Tiguanin yıllık vergisi 2600 liradır. polodanda haliyle fazla yakacaktir. 2012 modelin garantisi de bitmiştir.iyi düşünmek lazım.sonra Tiguan a bileyim derken poloyu ararsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlardan birini seç ama 1 yıl arayla değiştirirsin
     polo mu tiguan mı polo mu tiguan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortune1905 -- 2 Temmuz 2015; 14:35:49 >

• Polo az yakar vergisi ucuzdur ama 4 tekerlektir... Tiguan ise motorundan dolayı vergisi pahalı 1.6 dizele göre fazla yakar.Ş.içi 35-40 arası yakar.Ama Crossover/SUV klasmanında bir arabadır...

Benim polom olsa bölede şanşım olsa konu dahi açmam direk Tiguanı alırım. Polodan Tiguana geçmek maddiyat işidir maddiyatım yetmiyecekse hiç uğraşmam yoluma devam ederim
  • cevaplarınız için teşekkür ederim tiguan biraz masraflı olacak sanırım. polom siyah ama boş biliyorsunuz. arabayı severek binmem için ne yapmamı önerirsiniz aksesuar olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.