Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
1
Favori
14.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Difensore

"Porto modelini yapıcaz" diyip Jose'yi oynatmazsan demediğimi bırakmam. 20 yaşında çocuğu iyi oynarken kesip yerine kayırdığın adamlarını oynatırsan özgüven falan bırakmazsın elemanda. Jose diyip duruyorsun bu akşam Jose mi kaybettirdi maçı? Yoksa çok beğendiğin çapsız hocan mı?

Bu takım doğru düzgün antrenman yapmıyor. Kondisyon desen yok. Her maç saçma sapan goller yiyoruz ve hala hocan suçlu değil biz zeytinyağı gibi üste çıkıyoruz öyle mi? Öne geçtikten sonra maçı ben mi izledim yoksa hocan mı? Her maç saçma sapan kadrolar, sürekli saçma sapan açıklamalar ve suçlu olan zeytinyağı gibi üste çıkan bizleriz öyle mi?

Hocanı öv ve git hadi.

Maç kazandığımız zaman bireysel goller, bireysel yetenekler demiştin. O zaman maç keybettiğimiz zamanda bireysel hatalardan kaybettik demeyi öğreneceksin.

• Iki kelime yeter sizin gibilete. *****rin gidin bu takimdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bireysel hatalar? Galatasaray son dakikalarda 2 gol birden yiyip yeniliyorsa bireysel hatalardan öte sorunlar vardır. Bu maçı tutamamalar sürekli yaşanıyorsa en başta hocada sorun vardır. Bunu kabul etmek çok mu zor? Bu kadar mı basitsin? Söyle para falan mı alıyorsun onu koruma karşılığında?

Bireysel goller, bireysel yetenekler dediğim zaman ek olarak senin de durumunun iyi olmadığını doktora görünmen gerektiğini söylemiştim. Madem çok dikkate alıyorsun önerimi değerlendir.

Eğer zihinsel problemlerin yoksa zamanla Hamza denen çapsızın hatalı olduğunu kabul edip, hatalarını dile getirmeyi öğreneceksin.

• quote:

Bireysel hatalar? Galatasaray son dakikalarda 2 gol birden yiyip yeniliyorsa bireysel hatalardan öte sorunlar vardır. Bu maçı tutamamalar sürekli yaşanıyorsa en başta hocada sorun vardır. Bunu kabul etmek çok mu zor? Bu kadar mı basitsin? Söyle para falan mı alıyorsun onu koruma karşılığında?

Bireysel goller, bireysel yetenekler dediğim zaman ek olarak senin de durumunun iyi olmadığını doktora görünmen gerektiğini söylemiştim. Madem çok dikkate alıyorsun önerimi değerlendir.

Eğer zihinsel problemlerin yoksa zamanla Hamza denen çapsızın hatalı olduğunu kabul edip, hatalarını dile getirmeyi öğreneceksin.

Son dk 2 gol yiyen takımda en son eleştirilecek kişi Hamzaoğludur. Oraya 10 tane eşşek koysan yine 2 gol yemez bu bir, iki; Mancini diye ölüp biten adamların Hamzaoğlunu eleştirmeye hakkı yoktur.

Jose nerde diye 2323 tane konu açanlara selam olsun, Rize maçının keyfini çıkarın.

• quote:

"Porto modelini yapıcaz" diyip Jose'yi oynatmazsan demediğimi bırakmam. 20 yaşında çocuğu iyi oynarken kesip yerine kayırdığın adamlarını oynatırsan özgüven falan bırakmazsın elemanda. Jose diyip duruyorsun bu akşam Jose mi kaybettirdi maçı? Yoksa çok beğendiğin çapsız hocan mı?

Bu takım doğru düzgün antrenman yapmıyor. Kondisyon desen yok. Her maç saçma sapan goller yiyoruz ve hala hocan suçlu değil biz zeytinyağı gibi üste çıkıyoruz öyle mi? Öne geçtikten sonra maçı ben mi izledim yoksa hocan mı? Her maç saçma sapan kadrolar, sürekli saçma sapan açıklamalar ve suçlu olan zeytinyağı gibi üste çıkan bizleriz öyle mi?

Hocanı öv ve git hadi.

Galibiyetin de maglubiyetin de ilk sorumlusu hocadir. Zaten bu sorumlulugu almak icin o koltukta oturuyor. Kimseyi ne gozu kapali desteklerim ne de gozu kapali elestiririm. Tepkim de sacma sapan argumanlarla elestirilmesiydi.

Yukarida haftalar once yazmisim. Jose cok pas hatasi yapiyor, sorun olur demisim. Iste bugun basimiza geldi. Abartmayin su adami artik. Kesilmeden once de iyi oynamiyordu.

Hamzaoglu'nun tek hatasi Umut ve Burak ile maca baslamasi. Tam Umut'u cikarip Bilal'i alacakken de Semih sakatlandi. Sonra Umut gitti kirmizi kart gordu. Umut'un bu takimda isi yok. Yine gider ilk 11 baslatirsa ilk elestiren ben olurum.

Maci kaybettiren ne diye sormussun. Cevap tabii ki bireysel hatalar. Deplasmanda %72 ile top oynayip 3 gol atmissan sorun tabii ki bireysel hatalardir. Normal bir durum degil. Ilk golde Jose'nin hatasi, ikinci ve ucuncu gollerde Chedjou'nun ofsayti bozup, adamini kacirmasi.

Ha bu arada oyuncular bireysel hata yapti diye Hamzaoglu'nun sorumlulugu bitmiyor. Dedigim gibi takim maglup olmus ise sorumluluk hocadadir. Kabul ederim. Yeter ki sacma sapan elestiriler ile gelmeyin.

• sabri ve umutu kadro disi biraksin ve kadroya almicagina da yemin etsin yoksa kalmasi cok cok zor

• Dünkü kadro seçimi ve oyuncu değişiklikleri affedilir gibi değil. Selçuk ve Hakan'ın maçın başında sakatlanması, Umut'un bedavadan kırmızı kart görmesi elbette oyunun gidişatını etkiledi fakat öyle saçma değişiklikler yaptı ki maçın sonlarında skoru koruma adına hamle yapma şansı kalmadı. Hakan yerine Semih değil de Denayer'i almış olsa, Selçuk yerine de Bilal'i oyuna soksa çok daha farklı olacaktı. Tüm bunları geçtim çift forvet oynamak adına Sneijder'i önlibero oynatması inanılır gibi değil. Madem çift forvet oynatacaksın Yasin ile başlama. Her hafta abuk subuk kadro görmekten sıkıldım artık
  • hala neyi tartışıyoruz biz?? Rize gibi bir takımdan 2 dakika içinde 2 gol yiyen takımın hocası savunulamaz. Semih sakatlanıp çıktığında sırf Sabri'yi oyunda tutmak için Denayer'i stopere alıyorsun. OYSA daha baştan Denayer sağda başlasan ve Selçuk sakatlanıp çıktığında , madem Umut 'u oyunda tutucan yasin'i de çıkarıp emre ya da bilal i alsan en azından orta sahan biraz ayakta kalırdı. Sabri ve umut'u oynatıcam diye takımın içine ettin... 20 yaşında Rodriguez orta sahada tek başına kaldı ve hatalar yaptı...Bu çapsız Hamza derhal gitmeli ya da gönderilmeli.. Güldüğümüz , dalga geçtiğimiz Yılmaz Vural bile şu kadroyla bundan daha kötü yönetemez.
  • Hamza gitti başardık

• Rize maçını hatırlayın,benfica maçını ,bu adam fazla bile kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür
  • Fazla bile dayandı, sıra diğerinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BAŞARDIK DOSTLAR, BAŞARDIK!

• Gözümüz aydın olsun. Sonunda Dingil Dingiloğlu'ndan kurtulduk

• Yak yak bugün bizim bayramınız , sıra yönetimde.

• gidemez gidemeez kesinlikle gidemez
  • Sıra otelcide.

• Kurtulduk cok sukur

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.