Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
1
Favori
14.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu hamza oğlu neyin kafasını yaşıyor böyle bir haber olamaz...
  • Bence gayet başarılılar ikisi de uzun yıllar hizmet eder inşallah o çok çok çok değerli camianıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA!

Şampiyonlar Ligi için kadromuz yeterli.
  • 22 yaşındayım bu süre zarfında faruk süren, özhan canaydın, adnan polat, ünal aysal, duygun yarsuvat ve dursun özbek yönetimlerini gördüm. bu yönetimler içinde en basiretsiz yönetim d.özbek ardından a. polat geliyor. a. polat hiç olmazsa kurulu bir kadro almadı veya transferde bu kadar hata yapmadı. tek eksiği adma gibi bir teknik direktör bulamadı. zamanında f.t'yi çağırdı gelmedi. ertesi sezon ünal aysalla geldi. nasıl olduysa artık.

bu adamlara bir kaç eksiği olan bir kadro ve şampiyon olmuş bir takım verildi. bunlar yıldırım demirörenden daha beter çıktı.
  • Nereye imza atıyoz?
  • Daha sezon başında krediyi kaybetti bu yönetim. Bundan sonra arenada takımın işi iki kat zor. Geriye düşersek protestolar başlayacak düşüncesiyle psikolojik olarak mağlup başlayacaz maçlara. Ben bu yönetimin kısa sürede ihaleyi Hamzaoğluna yıkacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Daha sezon başında krediyi kaybetti bu yönetim. Bundan sonra arenada takımın işi iki kat zor. Geriye düşersek protestolar başlayacak düşüncesiyle psikolojik olarak mağlup başlayacaz maçlara. Ben bu yönetimin kısa sürede ihaleyi Hamzaoğluna yıkacağını düşünüyorum.

Mayıs ayından sonra, beyni olan,futboldan anlayan,yönetimden çıkarı olmayan bir kişi bu hamzaya,yönetime kredi tanır miydi?

• İLK HAMZA GİTSİN SONRA DURSUN GİTSİN YA DURSUNU GÖNDERMEK KOLAY BU HAMZA YAPIŞIR KALIR
  • Hamza 2-3 hafta içinde yolcu.
  • Astana maçından sonra uçakta ayrılacak hala hiç bi yere gitmiyorum diyor
  • Beyler bu konu hep üstte olmalı. Geri sayım başladı, yolun sonu görünüyor. Önce Hamza sonra yönetim.
  • Her galibiyet gitmesini geciktiriyor. Normalde Astana deplasmanından dönüşte gitmesi lazımdı.
  • En kısa zamanda hem yönetim hem de HH'nin gitmesi dileğiyle
  • Kazakistan'a giden uçakta HH'nun kızı da var. Acaba yol ve konaklama masraflarını HH kendi mi veriyor yoksa klübün kasasından mı çıkıyor? Kampta da oğlu vardı. Hani şu geceliği bilmem kaç bin euro olan otelde yapılan kampta..
  • Antep'i yenemeseydik şuan istifa ediyordu.
  • Kombineli Hamza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Antep'i yenemeseydik şuan istifa ediyordu.

onda o yüz var mı be mert?
  • hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Bi umut be abi
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.