Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
1
Favori
14.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün yine açıklama yapmış. Sanırsam bu adam ırkçı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle sponsor olarak

• Ekle hocam, şampiyon olduğumuzda Mr.Denge'nin olacak sözünü ve kendi resmini imza yapmıştım bir gazla ama lanet ediyorum şimdi
  • _nick falan yok_ _ kullanıcısına yanıt
    başkan denen zat tamamen galatasarayın gayrimenkullerini değerlendirmek için seçildi seçtirildi. Ünal Aysala çıkmayan izin bu adama çıkı verdi. Gerisi dengeoğlu ve tanman arasında. Yazık gerçektende gs yi yiyen yiyene.
  • Allah rızası için beni de yazın.Allah belasını versin böyle insanların.Zorla kanser ediyorlar bizi.
  • Bu konu bu sene 300 sayfayı bulur..
  • Ben de imzamı atıyorum konunun altına. Bu kadar erken olacağını hiç tahmin etmezdim. Gittikleri gün bayram günüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bülent Korkmaz 3

Ben de imzamı atıyorum konunun altına. Bu kadar erken olacağını hiç tahmin etmezdim. Gittikleri gün bayram günüdür.

Vay be, doğru yolu bulmuşsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

quote:

Ben de imzamı atıyorum konunun altına. Bu kadar erken olacağını hiç tahmin etmezdim. Gittikleri gün bayram günüdür.

Dalga geçme Ben değil siz haksız çıksaydınız Galatasaray'ımızın lehine olacaktı ama maalesef ben haksız çıktım. Bu kadarını hiç ama hiç beklemiyordum. Şaka gibi. Umarım en az zararla atlatırız.

• quote:

quote:

quote:

Dalga geçme Ben değil siz haksız çıksaydınız Galatasaray'ımızın lehine olacaktı ama maalesef ben haksız çıktım. Bu kadarını hiç ama hiç beklemiyordum. Şaka gibi. Umarım en az zararla atlatırız.

hamza hamzaoğlunun hollanda türkiye maçındaki yorumu dinlesen zaten en baştan beri neyin ne olduğunu anlardın

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

quote:

quote:

quote:

hamza hamzaoğlunun hollanda türkiye maçındaki yorumu dinlesen zaten en baştan beri neyin ne olduğunu anlardın

Milli takımda antrenörlük yaptığı zamanda mı? Ne demiş? (milli maçları izlemiyorum)

• Bülent Korkmaz 3 kullanıcısına yanıt

bunu diyen adamın ibrahimoviç'e falan bakış açısını düşünün,canavar gibi görüyor gözünde yıldız oyuncuları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

bunu diyen adamın ibrahimoviç'e falan bakış açısını düşünün,canavar gibi görüyor gözünde yıldız oyuncuları

Hamzaoğlu zamanında eziklik travması falan yaşamış sanırım. Özgüveni yok, futbolculara karşı bile kendisini savunmaktan aciz. Bu yüzden yıldız oyunculara karşı. Medyaya sürekli demeç vermesi de kendisini tatmin edip, komplekslerinden kurtulmaya çalıştığı için.

• Adam Tottenham'ı şampiyon yapacak siz hala beğenmeyin
     Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA!
  • O koruduğu, el üstünde tuttuğu, kayırdığı yerliler onun kellesini aldığında farkedicek yanlış yaptığını.
  • Beyler ayrıca başkan olacak o çapsızın kardeşinin hiç bi yetkisi yokken bu kadar işin içinde olması skandalı çabuk unutuldu. Kardeşin sözleşme yenilemesinde ne işi var Cüneyt Tanman'da gram gurur varsa istifa etmesi lazımmış o olaydan sonra
  • Korkudan Niasse'yi açıklayamıyor adamlar gidicekler ordan burdan bi stoper alıp geçicekler,melo giderse de yerine dandik bi orta saha tamamdır
  • Di Marzio Farfan'ı söyledi. Darth Vader Terim zamanında da baya bi adı geçmişti. Ne kadar tesadüf değil mi? Kesin tesadüftür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Di Marzio Farfan'ı söyledi. Darth Vader Terim zamanında da baya bi adı geçmişti. Ne kadar tesadüf değil mi? Kesin tesadüftür.

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA!

Gerçekmiş demek ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dany ikinci kampta tekrar denenecekmiş. Yazıklar olsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.