Şimdi Ara

Note 2 den Vodafone Smart 6 ya gecis mantiklimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru net hali hazirda note 2 kullaniyorum.is olsun diye smart 6 on talep formu doldurmustum 699 tl den alabiliyorum.Siz olsaniz degisiklik yaparmiydiniz.Note 2 nin cikarilabilir pili disinda bir artisi yok benim icin.Yorumlarinizi esirgemeyin simdiden tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben olsam direk alırım smart 6 yı. çok iyi sağlam özellikleri var imkansız o fiyata aynı sıfır gidip almak.
  • Konuya ragbet olmadi saglik olsun.Bende bugun ogle saatlerinde smart6 yi teslim aldim gozlemlerimi yazarim artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcp.y

Konuya ragbet olmadi saglik olsun.Bende bugun ogle saatlerinde smart6 yi teslim aldim gozlemlerimi yazarim artik.

merhaba hocam;
    banada ön talepten çıktı ve bende note 2 kullanıyorum eşime almayı düşünüyordum ama onun gözü benim telde sziin yoruımunuza göre düşüneceğim nasıl telefon kurcalama şansınız oldu mu acaba,

note 2 den sonra kullanımı stabilliği vs nasıldır acaba yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

quote:

Orijinalden alıntı: Rcp.y

Konuya ragbet olmadi saglik olsun.Bende bugun ogle saatlerinde smart6 yi teslim aldim gozlemlerimi yazarim artik.

merhaba hocam;
    banada ön talepten çıktı ve bende note 2 kullanıyorum eşime almayı düşünüyordum ama onun gözü benim telde sziin yoruımunuza göre düşüneceğim nasıl telefon kurcalama şansınız oldu mu acaba,

note 2 den sonra kullanımı stabilliği vs nasıldır acaba yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam note2 yi nasil kullaniyosun bilmiyorum ama ben romdan roma atlayan,stabillik ve sarj performansi arayan bir kullaniciydim.Note2 nin kamerasini cok kullanmadim pek bir karsilastima yapamam.Ama note2 nin en kotu yani olan ekranindan biktigim icin bana cekici geldi.Birde ben note2 yi iki batarya ve sarj kiti ile kullaniyorum beni en cok korkutan sarj aletine mahkum olma durumu idi.Dun kullanmaya basladim baslarda web e bile girince acayip isiniyordu ama su an boyle bir sorun yok.Onceki tescrubelerimden biliyorumki bu android os da bazen kullandikca sanki sistem oturuyor.Kasa note2 ye gore zayif kalite hissi yok.Dusunki note2 ye gore hemde ekran muazzam derecede note2 den iyi ve parlak.Akicilik ve uygulamalar arasi gecis note2 den cok iyi.Kamerada benim cok cok amator gozlemime gore iyi.Gelelim en muhim yere batarya performansi.Dun ilk defa full bir gun kullandim telefonu surekli 3g acik senkronizasyon acik,yarim saat telefon gorusmesi 10-15 dk gps kullanimi ile gece 2 de %11 iken baktim ve toplam sajdan cektikten sonr a 14 saat kullanip 4 saat gibi ekran suresi almisim.Hicde fena sayilmaz ama ikinci bir batarya aliskanligindan vazgecemem diyosaniz zorlar.Su anda %83 olan sarjimda 55 dk ekran surem var ama tamamen wifi ile buradan bir oranti yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.