Şimdi Ara

Jungle Hero Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleykum,mainim jungle ligim plat 4 win ratesi yüksek yeni bir hero arıyorum.Böyle beni 1 haftada plat 4 den dia 5 e atacak jung herosu bileniniz var mı ?

Gold' 4 den Plat 4'e 1 haftada sadece reksai oynarak yükseldim ama ne yazık ki high elo oyuncular daha bilinçli oynadığı için bu aralar reksai işlemiyor adamlara

Etkili gang atan / mobil / tf de etkili olsun yeter daha ne istiyeyim

• Wukong al meta değişiyo ona göre al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet wukongla bi aralar solo top oynuyordum. 10 maçta %73 win rate getirdi de bu hero jungtaki kamplarda zorlanmaz mı biraz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmesherXXL -- 1 Temmuz 2015; 21:18:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmesherXXL

Evet wukongla bi aralar solo top oynuyordum. 10 maçta %73 win rate getirdi de bu hero jungtaki kamplarda zorlanmaz mı biraz ?

evet zorlanıyor. ve 6 ya kadar herhangi bir cc si olmadığından gankları da fazla etkili değil bence. wukong jungleda değil, topta oynanmalı diyorum ben.
  • Skarner,Seju,Gragas,Amumu,Rek sai,Vi,Hecarim Hangisine en yüksek puanı verirdiniz peki ? ( genelde hepsi banlanan champlar ama bazen istisna olabiliyor)
  • Nidalee
  • Seju Skarner,Amumu

• skarner, rek sai, hecarim. 3 üde diaya atar seni

• Vi

• Hayret kimse xin maho dememiş.
  • Lcs de ve Türk ligindede oynanmaya başlandı tank ekko jungle.Ofansif item tercihini zhonyadan yana kullanabilirsin.

• Rek Sai,udyr,vi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende görmüştüm nida ile de oynayabiliyor yarı tankımsı.Buzdoğan eldiven felan alıyorlar
  • quote:

Evet bende görmüştüm nida ile de oynayabiliyor yarı tankımsı.Buzdoğan eldiven felan alıyorlar

nidaya buzdoğan alınmaz pure ap gidilir
  • Offtank katarina

• Tank shaco
  • Konuyla pek alakası yok ama yüksek seviyedeki oyuncuların maçını izliyordum bir kez de benim başıma geldi.Adamlar Yeni gelen ap jung itemi [Rünbıçak] ile Ezreal mid oynuyorlar [Full ap ] ve smite alıyorlar o itemi tamamlamak için buna ne diyorsunuz :)
  • quote:

Selamun aleykum,mainim jungle ligim plat 4 win ratesi yüksek yeni bir hero arıyorum.Böyle beni 1 haftada plat 4 den dia 5 e atacak jung herosu bileniniz var mı ?

Gold' 4 den Plat 4'e 1 haftada sadece reksai oynarak yükseldim ama ne yazık ki high elo oyuncular daha bilinçli oynadığı için bu aralar reksai işlemiyor adamlara

Etkili gang atan / mobil / tf de etkili olsun yeter daha ne istiyeyim

Ne demek rek sai artık işlemiyor. Şuan korede ve çinde reksainin olmadığı oyun yok. Ya banlanıyor ya locklanıyor. Onlara işliyosa bizimkilere hayda hayda işler. Metanin en iyi junglerlarindan. Sen rek ile devam et bosver bizimkiler lee oynasınlar.

• Reksai rün olarak şöyle yaptım doğru mudur ?

%14 saldırı hıız

+4 büyü direnci

+8,5 saldırı gücü

+9 zırh

%5 bekleme süresinde azalama
  • quote:

Evet wukongla bi aralar solo top oynuyordum. 10 maçta %73 win rate getirdi de bu hero jungtaki kamplarda zorlanmaz mı biraz ?

Hocam 10 maçta %73 nası oluyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.