Şimdi Ara

Router ile 50MPBs internetim 16MB yukarı çıkamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, odamda router modem yani access point kullanıyorum. Internetım evin kendi modemin de 45MPBs çıkarken access point'imde (odamda kullandığım) 16MPBs çıkıyor. Bunun ayarı falan yok mu ? Odamda kullandığım modem Airties 206, orjinal modem ise ZyXel'in 10B ile biten bir modeli.

Ayrıca modemim 125MBPs kadar destekliyor. Bunun ayarı varsa yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

• 50mbit aktarabilmesi için N destekli bir cihaz a ihtiyaç var ve tabi karşı tarafta N destekli bir alıcı olacak airties 206 eski bir cihaz 50 mbit aktaramaz . Süperonline kendi verdiği modem bile 25mbit geçmiyor normal kullanımda . 50 ve üstü için üsteki yorum geçerli en kötü kablo ile bağlanabilirsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

50mbit aktarabilmesi için N destekli bir cihaz a ihtiyaç var ve tabi karşı tarafta N destekli bir alıcı olacak airties 206 eski bir cihaz 50 mbit aktaramaz . Süperonline kendi verdiği modem bile 25mbit geçmiyor normal kullanımda . 50 ve üstü için üsteki yorum geçerli en kötü kablo ile bağlanabilirsin .

PC'e kablo ile bağlanabilirim fakat mobilde 16mb üstüne çıkamam her halde bir çaresi yok mudur ? Ayrıca bu paketten önce 24MBPs kullanıyordum o zaman bu 206 23MBPs çekiyordu, şimdi 23 görse razıyım onu da görmüyor. Sorun orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: TırnakMakasındaKiZincir

quote:

50mbit aktarabilmesi için N destekli bir cihaz a ihtiyaç var ve tabi karşı tarafta N destekli bir alıcı olacak airties 206 eski bir cihaz 50 mbit aktaramaz . Süperonline kendi verdiği modem bile 25mbit geçmiyor normal kullanımda . 50 ve üstü için üsteki yorum geçerli en kötü kablo ile bağlanabilirsin .

PC'e kablo ile bağlanabilirim fakat mobilde 16mb üstüne çıkamam her halde bir çaresi yok mudur ? Ayrıca bu paketten önce 24MBPs kullanıyordum o zaman bu 206 23MBPs çekiyordu, şimdi 23 görse razıyım onu da görmüyor. Sorun orda

Airties rt206 ile imkansız o hızı alabilmen suan bile fazlasıyla alıosun zaten onsuz baglansana ona neden gerek duyuyosun evmi buyuk..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: astala_61

quote:

quote:

Airties rt206 ile imkansız o hızı alabilmen suan bile fazlasıyla alıosun zaten onsuz baglansana ona neden gerek duyuyosun evmi buyuk..

Aynen ev büyük. Hocam hatırlıyorum 206 ile 23MBPs alıyordum ya

Menzil genişleticiler var 300mps onları öneririm sana
    Bu üründen var bendede gayet güzel her tarafda full çekior net..
    http://www.tp-link.com.tr/products/details/?model=TL-WA854RE

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.