Şimdi Ara

EUW Sunucusunda MID ve JUNGLE Arıyoruz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Gold seviyesindeyiz ve oyundan daha fazla zevk almak için beraber oynayabileceğimiz arkadaşlar arıyoruz. Genelde yayınları takip eden, oyun hakkında bilgisi olan kişileriz. Tercihen gold ve üstü, gerektiğinde komut verebilecek, oyun bilgisi iyi olan ve ts3 kullanan arkadaşlar varsa iletişime geçerse seviniriz. Zaman olarak şu sıralar iftar sonrasında rahat oynayabilecek kişiler tercihtir. Plat ve üstü olanlar bizi küçümsemesinler, en azından beraber birkaç oyun atalım derim. Genelde solo queue yerine beraber oynamayı tercih ediyoruz çünkü ve o sebeple gold seviyesindeyiz. Umarım istekli arkadaşlar çıkar.

• yaş +18 ise ekleyin filojistoNNN
  • TR'de dia mid lanerım Euw'da daha ranked atamadım ama 30 level hesabım var. 16 şampiyonum olsa gelirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

yaş +18 ise ekleyin filojistoNNN

Yaşlar 21, 22. Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

TR'de dia mid lanerım Euw'da daha ranked atamadım ama 30 level hesabım var. 16 şampiyonum olsa gelirdim.

Nick nedir hocam ekleyeyim yine de.
  • InfiniteSpeed ekle, nickimde origen logosu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr de Plat hesabım vardı hesabi sattim weste geçiyorum bu aksam. Main jungle ve +18 iseniz size katilabilirim. Ozel mesat atarsan konusuruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımın solo top oyuncusuyum. Yaşlarımız +20, flame yapmayacak arkadaşlar arıyoruz.
  • up
  • silver liginde junglerım daha önce oynadık takım olarak eklerseniz oynarız oyun bilgime kefil olacak arkadaşlar var konuda :D

edit Nick Rheumon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikei -- 12 Temmuz 2015; 23:46:37 >
  • bu nick tam yirmi harfli kullanıcısına yanıt
    Pushlama O. (nokta yerini doldur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikei

silver liginde junglerım daha önce oynadık takım olarak eklerseniz oynarız oyun bilgime kefil olacak arkadaşlar var konuda :D

edit Nick Rheumon

Eklemeyin beyler çok low gibi oynuyor ve oyuna neredeyse hiç girmiyor

Şaka şaka ama yinede fazla oyuna girmiyor hiç görmedim neredeyse ve team ranked attık bi kaç kere oda 4 hafta önceydi sonra daha oyuna girmedi ben çok bekledim onu ama o gelmedi nasıl oynadığını unuttum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Orijinalden alıntı: Rikei

silver liginde junglerım daha önce oynadık takım olarak eklerseniz oynarız oyun bilgime kefil olacak arkadaşlar var konuda :D

edit Nick Rheumon

Eklemeyin beyler çok low gibi oynuyor ve oyuna neredeyse hiç girmiyor

Şaka şaka ama yinede fazla oyuna girmiyor hiç görmedim neredeyse ve team ranked attık bi kaç kere oda 4 hafta önceydi sonra daha oyuna girmedi ben çok bekledim onu ama o gelmedi nasıl oynadığını unuttum

Allah cezanı vermesin senin emi bu nasıl referans mektubu olum takıma almasınlar diye mi çabalıyon :D ramazan düzeni bozdu kanka ramazandan sonra akmaya devam merak etme sen :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.