Şimdi Ara

Engellediğimiz adamlarla yine aynı oyuna denk gelmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Madem riot işini düzgün yapmıyor. Engellediklerimizle aynı takıma da karşı takıma da gelmeyelim.

Ne kadar feeder afk troll scriptci drophackci adam varsa engeller kurtuluruz

• her lane in bir kazananı bir hata yapanı olacak iyi oynayanlar bile arada laneden ezilip çıkabiliyor arada
  • İnternetinde sorun olabiliyor bot ise sup veya adc den biri kötü olursa lane düşüyor.. onlara hak vermekde lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben feeder derken bilerek yapanlardan kastediyorum. Geçen twitch üşenmeden gidip her lane için 3 kil bıraktı. Adamı engelledim yine aynı oyuna denk geldik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroKinTR

her lane in bir kazananı bir hata yapanı olacak iyi oynayanlar bile arada laneden ezilip çıkabiliyor arada

Bunun bilincinde olan insan sayısı TR serverin de 500 kadardır Öğretici, yapıcı davranıyorsun karşılığında " sanane hıaa " diye cevap alıyorsun. Ister istemez insan sinirleniyor. Bu sefer mute atıyorsun, lane'ine gank atmıyorsun vs iyice çöp oluyor oyun. Maalesef bizim insanımız hiç bir zaman değişmeyecek.
  • O zaman çilingir elo oyun bulamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kafayla oyunda oynayacak takım bulamazsın.
  • Aynı oyuna gelmesi sorun değil ama engelinin kalkması cidden sorun. Adamı chat te muteliyorum. İnternetim kopup yeniden bağlandığımda mutesi kalkıkmış oluyor. Böyle saçma sapan şeyler var oyunda.
  • Eeee ? O zaman ben 4 arkadaşım hariç bütün oyuncuları engelleyeyim.SoloQ girdiğimde sadece onlarla gireyim free win.
  • Türkiye de bu sistem çalışmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.